Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

S T R A J K na Zamówienie ! ! !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś zaczyna się STRAJK Nauczycieli od ZNP komunistycznej organizacji.

Strajk ma wywołać niechęć do obecnego rządu przed zblirzającymi sie euro- wyborami. Koalicja Kodomitów czyli (SLD,PO,PSL,Nowoczesna) ma nadzieję że dostanie o parę procent więcej od tego CHAOSU w oświacie.

Interesy nauczycieli są tu naj mniej ważne. Nauczyciele wiekszość o poglądach komunistycznych i antyPolskich będą używani instrumentalnie w pogoni za stołkami w EUROPARLAMĘCIE.

 

ps: Niektórzy nauczyciele są zmuszani do podpisywania zgody na strajk wbrew swej woli są szykanowani gdy nie podpisóją i sa przeciwni strajkowaniu wręcz linczowani przynajmniej jest tak w Warszawie.

KOMENTARZE

 • APEL rządu do nauczycieli !
  Nie wszyscy nauczyciele chcą strajkować [ osobiście rozmawiałem ] ale są przez związkowców lewaków terroryzowani ! rząd powinien codziennie apelować do nauczycieli by wracali do pracy i że każde zastraszanie nauczycieli przez lewaków będzie napiętnowane pokazywane w TVP !

  To wojna żydo-lewactwa z Polakami ! więc trzeba do lewaków rozwiązań nieszablonowych niekonwencjonalnych !!!! wprowadzić 26 godzin zamiast obecnych 18 godzin pracy !

  PRECZ Z JARUZELSKĄ KARTĄ NAUCZYCIELSKĄ !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 10:07:21
  Dokładnie zgadzam się z twoją wypowiedzią i faktycznie nauczyciele mogą jedynie pogorszyć swoją pozycję. Myślę że karta nauczycielska jest dobra bo praca z dzień mi nie jest łatwa.Ale komuniści i liberałowie nie powinni mieć dostępu do Polskich Dzieci!
  Bo potem dochodzi właśnie do takich sytuacji ja dziś mamy w całej Polsce.
  Mam informacje o zmuszaniu nauczycieli do strajku przez dyrektotorów szkoły oraz kierowników świetlic szkolnych.Jednym słowa komuniści Anty Polscy atakują...
 • @Adam Czeczetkowicz 12:43:44
  ,,Jednym słowa komuniści Anty Polscy atakują..."

  Komuniści propolscy natomiast zorganizowali POWSZECHNĄ EDUKACJĘ, i po wojnie uczyli nawet niepiśmiennych dorosłych. Aż wyeliminowali analfabetyzm. Niestety, jak widać, analfabetyzm w formie wtórnej powrócił.

  A postulaty płacowe nauczycieli, wzięły się bezpośrednio z podniesienia znacznie i skokowo płacy policji.

  Moim zdaniem w interesie każdego Polaka, bez dzielenia ich, jest wymóc na panu Duda, wywiązanie się z umowy wyborczej:

  https://www.youtube.com/watch?v=11Eq4w9WFoU

  A nie tolerowanie oszustwa na wielką skalę (właściwie, stosuje się zwrot: na gigantyczną skalę, w takich przypadkach).
  Pan magister, obrońca krzyża, robi (chyba nieświadomie) to, czego oczekują wrogowie: dzieli i atomizuje.
 • @Oracz 13:12:41Lepszy martwy niż czerwony...
  Znalazł się komunista chwalący edukacje. Ta przed wyborcza farsa jest obliczona na euro-wybory. Komuniści z ZNP wciskają plakietki z logo ZNP dla zaszczutych nauczycieli którzy nie chcą się kopć z nimi
 • @Adam Czeczetkowicz 17:34:30
  Przedwyborcza farsa to występy posła Dudy.
 • @Adam Czeczetkowicz 17:34:30
  To akurat niekoniecznie prawda. W moich stronach to ci chcący strajkować są zastraszani. i działa się na podział jeden z ostatnivh w miarę zintegrowanych grup zawodowych. To że będziesz wyzywał kogoś od komunistów, świadczy że jesteś prostakiem. Taki sam ćwok, jak ci, któzy wszelkich narodowców wyzywają od nazioli czy faszystów.
  Poza tym, co za różnica kto wygra? PiS czy KO? Ale widzę, ze ty jesteś zwolennikiem przekazania Żydok miliardów, bo to własnie oznacza wspieranie PiSu. POpaprańcy, aż na takie miliardy nas nie szlamowali, ale skoro PiSiory na to pozwolili, to i POpaprani będą się tego trzymać. Kaczelnik to absolutne zło polityczne, a półgłówki którym on najbardziej ufa to szczyt niekompetencji.
  Przedwyborcza farsa to PiSdzielce napuszczający Polaków na jedną grupę zawodową. CHoć patrząc na twoją składnie i nieznajomość ortografi, to stwierdzam, że twoich polonistów należałoby pozbawić emerytów. Wykładowców również. Bo żeby taki analfabeta był magistrem?
 • @Oracz 13:12:41
  Obrońa krzyża, któy znalazł łupszego od siebie (Kononowicz) i wystawił chorego człowieka na publiczne poświewisko. Brzydzę się takimi jak Czeczetkowicz i pogardzam.
 • @Wican 21:20:09
  Akurat z tego bym zarzutu nie czynił. Upośledzony w stopniu lekkim p.Kononowicz nie stracił na tym. Wcześniej tak jego, jak i 10 mln innych naiwnych wykorzystała tzw Solidarność, do której przynależał. Dziś ma dzięki popularności wielu przyjaciół i prowadzi video bloga. Wszyscy mogą się też przekonać, jak rewolucja pożera własne dzieci. Z powodu bezrobocia i braku zleceń, Kononowicz jako zawodowy kierowca, a po rewolucji właściciel samochodu dostawczego, goni w piętkę, a obecnie ma chyba komornika.
  Oczywiście nie wiadomo jakie intencje miał sam magister od krzyża. Może chciał ośmieszyć demokrację? Ona na nic innego nie zasługuje.
 • @Wican 21:18:47
  Jest takie schorzenie, które może lekceważące podejście do ortografii tłumaczyć, ale nie jest w stanie tłumaczyć niechęci do automatycznego słownika. To już ostentacyjne lekceważenie czytelników. Może nawet pogarda dla nich.
 • Ciekawe czy były przypadki nakłaniania do strajku groźbami gwałtów homo lub heteroseksualnych?
  Dekslewice mogą nie ograniczać się do molestowania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY