Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

ADAMOWICZ IS DEAD !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ohydnie bogaty Prezydent Gdańska został zdetronizowany !

Dziwię się że tak późno do takich sytułacji dochodzi. Naród Polski jest niszczony mordowany i ograbiany od wielu lat, a zwłaszcza od 1989 gdy było nowe rozdanie. Dziś trwoga na twarzach zagościła wszystkim plugawym złodziejom jak Prezydent o korupcyjnych powiązaniach z 17 - stoma mieszkaniami w Gdańskiu zmarł na skutek ran zadanych norzem przez  27 letniego Polaka niewinnie skazanego przez zdradzieckie sądy jakie dziś mamy w Polsce na 5 lat wiezienia jak twierdzi Stefan.

Na Masonów zdrajców Polski padł blady strach !

Naród Polski zawsze zwycierza !

Czy mamy do czynienia z Niewiadomskim XXI wieku ?

 

KOMENTARZE

 • Niewiadomski
  Domagał się dla siebie po morderstwie w Zachęcie kary śmierci. Bo był to człowiek poważny. Ten cały Stefan W zdaje się napadał na banki. Także siedział słusznie. Tylko krótko. I czapy nie dostanie.
 • ???
  Dobrze się Adam czujesz?
  Gdyby przyjąć takie metody to w sejmie została by tylko straż marszałkowska. I to nie cała.
 • @zbig71 18:38:24
  W majestacie śmierci należałoby zachować odrobinę powagi. Polski naród zwycięży, ale nie takimi metodami.
 • Polaki Naród w ostateczności zawsze zwycięrza.
  Gdy ginie wróg narodu Polskiego następny złodziej zastanawia się czy będzie następny. Nie wiem dlaczego mój kolejny tekst wszedł do lochu czy redakcja to żydzi identyfikujący siĘ z przekrętami zdetronizowanego Prezydenta Adamowicza.
  Nie bądźmy hipokrytami , Naród Polski w osobie tego Stefana powiedział ANTY-POLAKOM stop! Nie będzie więcej okradania i zabijania Polaków będziecie musieli liczyć się z brutalnym odwetem. Nie możecie czuć się bezpieczni Naród wam nie daruje...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:37
  Tak powinno być w 39' zamiast bec(k)czenia o "honorze" z "one way ticket" do Rumunii w garści i nadstawiania d**y za komintern
 • Do jakiego stopnia nienawiść szerzona przez PiS może człowieka doprowadzić
  Naszym polskim zwyczajem, podstawą polskiej kultury jest szacunek względem powagi śmierci. Mam nadzieję autorze, że sam zlikwidujesz ten tekst, bo honoru to on ci nie przyniesie.
 • @Zawisza Niebieski 11:44:52
  //Do jakiego stopnia nienawiść szerzona przez PiS może człowieka doprowadzić//
  I kto to pisze?
  Do takiego samego jak twoja tutaj siana od kilku lat.
 • @Husky 12:50:43
  Ja wiem, że "zdradzieckie mordy" to słowo najwyższej kultury, i miłości PiS. Pawłowicz to nadzwyczaj kulturalna osoba a ty z Kulą Lis prześcigacie się w "słowach miłości PiS". Cóż dziwnego w tym iż dla ciebie to co napisał autor to słowa całkiem uzasadnione, już dawno zatraciliście rozumienie tego, co to nienawiść.
 • @Zawisza Niebieski 13:07:06
  wiesz
  Cynizmem tu wiele nie ugrasz
  Twarzy nie zmyjesz

  Wiec pisz na Berdyczow
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:37
  W Polsce, sejm został przejęty przez żydowskiego okupanta Polski, a to znaczy, że praktycznie jest do likwidacji, gdyż nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego, podlegającego opublikowaniu i wykonaniu?

  Likwidacja sejmu - jakimi metodami? To zależy od żydowskiego okupanta, czy sejm sam się zlikwiduje, czy może konieczne jest stopniowanie metod, w celu jego opróżnienia?

  Nie rozumiem, po co takie Aj-Waj, kiedy ginie jeden żydek, skoro i tak ONZ (~same żydki) zarządził (agenda 2030) likwidację do 2030 r. - 7 mld mieszkańców Ziemi (w 2017 r mieszkańców Ziemi było ~7,5 mld)?
 • @Zawisza Niebieski 11:44:52
  @Zawisza Niebieski , to ty nie masz honoru, pisząc taki anty Polski tekst! Nie chcesz uznawać Polskich Bohaterów Narodowych, walczących z najokrutniejszym, najbardziej pazernym, szkodliwym, oszukańczym, z dotychczasowych okupantów Polski (wcześniej zwanej Lechia). Żydy nie są naszymi starszymi braćmi w wierze. Żydki oszukują jak zwykle. Żydki nie otrzymali od władców Sławian jakichkolwiek przywilejów, brak dowodów z dokumentów, a tylko żydki Nas Sławian oszukują! Żydki polskojęzyczne, po wymordowaniu Sławian, sami podszywali by się pod Sławian, ale czeka ich, jak w tej chwili żydka Adamowicza - sąd, władcy planety Ziemia, będącego jednocześnie protoplastą rodu Sławian! Czyli że żydek Adamowicz, już trafił pod sąd Sławian?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:02:37
  W załączeniu do mego poprzedniego komentarza, na potwierdzenie swojej wypowiedzi, dołączę jeszcze poniższy link:

  OŚWIADCZENIE POLAKÓW (rdzennych), dotyczące NWO. http://trzcinska.neon24.pl/post/127025,oswiadczenie-polakow-rdzennych-dotyczace-nwo
 • @zbig71 18:38:24
  Żydo/masoneria gwarantuje żydom bezkarność łupienia Polski i Polaków. Żydek Adamowicz, zgodnie z odgórnymi zaleceniami swoich żydo/masońskich mocodawców, niepodważalnie okradał Polskę, ale miał zagwarantowaną bezkarność, a teraz jest trup!

  Dlatego zewsząd rozległo się żydowskie - Aj-Waj!

  Według mnie, niestety to nie "mowa nienawiści" uśmierciła żydka, a tylko żydowski "sprawiedliwy podział łupów"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY