Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Skandal obyczajowy z Prezydentem Białegostoku!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj w Białymstoku odbyła się konferencja Arcybiskupa Tadeusza Wojdy oraz Prezydenta miasta Tadeusza Truskolaskiego.

Konferencja zwołana była w ramach uroczystości upamiętnienia błogosławionego księdza Sopoćko, spowiednika świętej siostry Faustyny. Na marginesie wspomnę, że moja babcia spowiadała się u niego jeszcze w Wilnie przed wojną jak i po wojnie razem z moją mamą w Białymstoku. Propagowała Boże Miłosierdzie na bibule pisanej ręczną maszyną. Tak czy inaczej zszokowało mnie kiedy na tej konferencji usłyszałem w ramach pytań wiadomość o romansie Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego z pewną Panią Sędziną. Prezydent odpowiedział, że jest to nieprawda i że życzy każdemu związkowi takiej dobrej relacji rodzinnej. Ale gdy była mowa była o klubie ze striptizem nieopodal Katedry Białostockiej w której to ksiądz Jacek Międlar miał kazanie na rocznicę ONR, i czy popiera program PO/Nowoczesnej (liberalizacja aborcji, rozdział państwa od kościoła, zakaz finansowania religii w szkołach, legalizacja związków homoseksualnych, likwidacja Funduszu Kościelnego, zakończenie finansowania Kościoła ze środków budżetowych) ARCYBISKUP NABRAŁ WODY W USTA TAK JAK PREZYDENT.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY