Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
238 postów 539 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

EUGENIUSZ SENDECKI VS ADAM SŁOMKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak zareagował pierwszy a jak drugi na więzienie swego NARODOWO/PATRIOTYCZNEGO kamrata! Eugeniusz Sendecki teraz chwali się fotami z "JKM" czy Adam Słomka będzie to robił z Jerzym Urbanem niebawem?

 Jak to jest że szef "Komitetu Obrony Adama Czeczetkowicza" represjonowanego i więzionego za Polską postawę wobec SYJONISTYCZNEGO planu zagłady Narodu Polskiego. Nie kto inny ale Eugeniusz Sendecki zadaje się i fotografuje oraz chwali się na swoim profilu FaceBookowym zdjęciem z "JKM" dla niektórych znanym jako "OZJASZ GOLDBERG" który to obmawiał mnie razem z TVN i GW.... oraz jawnie kłamał w 2013 roku na łamach "Nowego Czasu"! ! ! . Czy ta "OBRONA" to był blef ? Czy może Eugeniuszowi Sendeckiemu pomieszały się klepki w głowie ? Jak to jest przecierz nie da się tego usprawiedliwić w inny sposób jak wcześniej napisałem!

PANIE EUGENIUSZU SENDECKI CO PAN ROBI DO CHOLERY !!!
Adam Słomka broni w 2016 roku swego kamrata robiąc miasteczko pod SĄDEM najwyższym, a gdzie było miasteczko protesacyjne w 2013 roku 25,26,27,28,29,30,czerwca, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 lipca gdy gryzłęm kraty w Białostockim "Areszcie Śledczym" na ul:Kopernika ?
Co się z paniem dzieje !?!?
film z okrestu przegranej walki z wymiarem niesprawiedliwości zwanymi "Polskimi Sądami"
 
ps: Panie Eugeniuszu Sendecki proszę się określić jakie ma Pan stanowisko wyraźnie!
Mydlenie oczu nie przystoi Polskiemu Narodowcowi !
 
 

 

KOMENTARZE

 • -----bo Pan Eugieniusz Sendecki --to !!!!
  ----KRET !! KARIEROWICZ !!! ZCHNowiec a tym samym WRÓG Polski itp/itp.
  Jak oślizły to TYP ! to chyba każdy widzi, najlepiej ilustruje go przyjazń :) z ? HADACZEM.
 • @ninanonimowa 06:28:35
  //ZCHNowiec a tym samym WRÓG Polski //

  pewnie i rzyt 8-)))))
 • ADAMIE KOCHANY...
  Doprawdy, nie wiem co odpowiedzieć. Czuję się winny. Jako ZChN-owiec i Rzyt. Czy będziesz umiał wybaczyć mi, winnemu?
  [zaszlochał szczerze i uronił łzę tak czystą jak łza grzesznika, gdy żałuje]
 • @Eugeniusz Sendecki 11:18:22
  No nieżle gościowi zryto beret .Pozdrawiam. :)
 • @Husky 07:14:45
  Jak my wszyscy .:)))
 • @Eugeniusz Sendecki 11:18:22
  Tu nie o łzy i wybaczanie chodzi tylko czystą deklaracje po której stronie Pan EUGENIUSZ SENDECKI jest. Bo wysyła Pan przekazy nie jasne....
 • @Repsol 12:10:15
  ninoczka ma nas na liscie ???
  ave
 • @herbu Grabie 19:08:37 - WCALE NIE KRZYCZAŁEM. JENO MÓWIŁEM NOSOWO.
  Starałem się mówić do Pana Doktora nosowym głosem, takim wywołującym nabożną cześć u osób z polskiego ludu się wywodzących prostego. Jest to specyficzny głos dziedzica polskiego uczącego służbę moresu. Osoby słabe, nie mające wyrobienia emocjonalnego na ten głos zaczynają się nerwowo czuć. A już szczególnie źle na nosowe mówienie po polsku reagują Rzyty. O ile prosty chłop, czy listonosz albo nawet szeregowy urzędnik na nosowe mówienie zareagują odwiecznym poczuciem moresu, stanie na baczność i weźmie się do roboty żywiej - to Rzyt na głos nosowy dziedzica polskiego zadrży i wpadnie w katalepsję, znieruchomieje i skuli się w sobie, słusznie oczekując następującego po potraktowaniu nosowym wybatożenia, albo conajmniej obicia parasolką.
  No i Pan Doktor jak pamiętam, kiedy go nosowo zbeształem za op***lanie się w sprawach patriotycznych nie zareagował jak Rzyt, ale jak Polak, co wzbudziło we mnie radość i nadzieję, że w końcu robota patriotyczna ruszy w Białymstoku z kopyta. Zatarliście wonczas ręce i zapewniliście mnie, że się skończycie opi***dalać i że inaczej będzie ten Białystok wyglądał. Dobrze pamiętam tamtę naszą rozmowę.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:52:12
  ---żydy rozkradały Polskę ! Naród jadł trawę a KANALIE z ZCHN biegały od krzyża do krzyża ! od pielgrzymki JP2 do pielgrzymki . Polacy POPEŁNIALI SAMOBÓJSTWA a ZCHN wołał z telewizorni ABORCJA .

  ZCHN !! uwiarygadniał RZYDÓW !!! na scenie politycznej Polski !! prowadził politykę --- MAMA MADZI !!! --w tym samym czasie ŻYD NIE NIEPOKOJONY kradł nam Polskę .

  Rubaszny Pan Sendecki , lubiany Pan Sendecki , zapewne na OAZACH ŻYDOSKICH też wodził prym.

  MIĘKKIE LĄDOWANIE z leciutkim krzyżem w ręku , otoczony swoimi byłymi pacjentami z IZBY WYTRZEZWIEŃ kreuje nam Polakom wizję odrodzonej Polski . -----CZARNA ZARAZA KK niezmiennie od 966r.

  OT !! wizjoner przyszłej Polski , mistrz !! w autokreacji bez kosztów !.
 • @ninanonimowa 21:23:21 - O, WIDZICIE. ROBICIE PODZIAŁY.
  Wasze plucie na Sendeckiego na nic się nie zda. Ludzie wiedzą, żeście wróg Krzyża. Widzą i wiedzą swoje. Fałszywe są Wasze krokodyle łzy, że niby jesteście przyjaciółką Adama Czeczetkowicza, obrońcy Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Chcecie go nastawić przeciwko mnie, niewinnemu dziennikarzowi społecznemu, niewinnie rozmawiającemu z JKM-em i Posłem Sanockim na miesięcznicy wołyńskiej.
  A ja przecież naprawdę jestem niewinny!
  [niewinnie zamrugał oczy swemi endeckimi]
  JKM przyszedł na miesięcznicę wołyńską i sfotografowała nasza dzielna Ewinia - że stoimy sobie i chyba nawet rozmawiamy, i opublikowała na NEonie. A Pani Ninka-Anodinka od razu uderzyła w wątpliwe i fałszywe tony, że Sendecki zdradził Czeczetkowicza! Żem go sprzedał za sztabkę złota! I niech się Pani teraz wstydzi! Wytykam Pani manipulację i antypolonizm!
  [palcem swym dźga w opasłe brzuszysko Ninki-Anodinki!]
 • @Eugeniusz Sendecki 11:36:48
  -----3 niny to 1 Sendecki :)).

  OBROŃCY KRZYŻA ! --DURNIE !! albo ??????????

  https://www.youtube.com/watch?v=u2Q3V5xd1QY
 • @herbu Grabie 15:50:05 - NIE JESTEŚCIE TACY UBODZY.
  Macie auto, a więc według dyrektywy Generała Grudniewskiego zalicza się Was do ludzi normalnych, kontakt z którymi jest owocny i dobrze rokujący.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:24:43
  Panie Eugeniuszu Sendecki prosze nie atakować mojego znajomego i współpracownika z Białegostoku bajki to opowiadać może pan dla Radzia Siedleckiego z TŁUSZCZA. Arogancja i buta jest charakterystyczna dla pewnego narodu okupujacego Polskę od stuleci i nie jest to naród Polski PODKRESLĘ! Zmienianie tematu to skuteczna i znana taktyka ale nie zemna takie numery SENDECKI - "BRUNER".
  Prosze sie zdeklarować co ma oznaczać fascynacja pana zdjeciem z JKM . KOLEDZY JESTEŚCIE CZY JAK?
  Bardzo mi przykto że tak pan "łasi się"! do otwartego wroga osoby którą pan podobno bronił jako "KOMITET OBRONY ADAMA CZECZETKOWICZA" !
  TU proszę się wypowiedzieć!
 • @Adam Czeczetkowicz 00:53:03 - JA SOBIE WYPRASZAM!
  Kolego, ja wszystko rozumiem. Przez Kolegę przemawia czysta rozpacz, że w ubeckim sądzie nie doszedł Kolega skutecznie sprawiedliwości, tak że pomimo ewidentnej obrazy Kolegi przez JKM-a - nie udało się doprawdzić do uznania słusznych roszczeń Kolegi. Ja rozumiem, że to dlatego jasna krew Kolegę zalała, kiedy Kolega zobaczył, że stoje obok JKM-a na miesięcznicy wołyńskiej, zorganizowanej przez Mossakowskiego i Resztę Patriotów Warszawskich. Stoję spokojnie, w dłoniach trzymając kamerę, nie molestuję JKM-a, ani nie kopię, ani też nie szczypię w brzuszysko jego wydatne. Nie wiem, skąd się Koledze wzięło, że "się Sendecki łasi" do JKM-a, ale niech tam Koledze będzie. Kolega ma prawa się denerwować, jest wolność konstytucyjna denerwowania się.
  ALE JEDNEGO NIE MOGĘ ŚCIERPIEĆ. Kolega nie może mnie zaliczać do "pewnego narodu okupujacego Polskę od stuleci"! To jest straszna krzywda, co mi Kolega wyrządza. Zaliczyć mnie, patriotę i endeka do UNYCH. Całe życie mówię UNYM zdecydowane "NIE!"! Wypraszam sobie takie plucie na mnie, niewinnego!
  Zaliczenie oszczercze mnie do UNYCH to jest o wiele większe kłamstwo niż to, że JKM Kolegę oszczerczo opisał jako "wariata, który pobił jedynego na Podlasiu Hindusa"!
  Kolego Czeczetkowicz! OPAMIĘTAJCIE SIĘ! Przestańcie rozpaczliwie szaleć na widok JKM-a i stojących obok niego Koleżeństwa Eugeniusza Sendeckiego, Posła Sanockiego i Prezeski Grażyny Wasilewskiej-Miernickiej! My nie popieramy w tej sprawie JKM-a, ale w tym, żeby Polacy się uzbroili i mieli broń - każdy w swoim domu. Po to go Generał Grudniewski na strzelnicę zapraszał.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:42:45
  Drogi panie EUGENIUSZU SENDECKI jak pan umie czytać a umie pan lepiej od niejednego tu blogera umie pan też rozumieć co czyta a wiem że umie pan myśleć! Proszę mi nie przypisywać treści których z siebie nie wyartykułowałem! Nie zaliczam pana do "ONYCH" ale zwracam uwagę na ten sam oburzający styl proponowany przez pana Eugeniusza to po pierwsze. Nie jest pan niewinny jak pan pisze chwaląc się wszem i wobec tym przyjacielskim zdjęciem z JKM. To jest hańba dla Polaka naplucie w twarz dla wszystkich Polaków! Wina jest rażąca i godna ubolewania. Co do Generała Grudniewskiego nie wiem kto dał mu pomysł na zaproszenie i obdarowywanie odznaczeniami JKM to jest żenujące i szkodliwe dla POLSKI. Znam kulisy tej decyzji które są kompromitujące całą sprawę Polska. Mam za to do pana żal że nie odcina się pan od JKM w sposób jednoznaczny!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY