Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
238 postów 539 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

ZŁODZIEJE GŁOSOWALI NA ZŁODZIEI!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZŁODZIEJE, MORDERCY,PEDOFILE głosowali wiekszości na PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ przynajmniej w ZAKŁADACH ZAMKNIĘTYCH

Wczoraj byłem wice przewodniczącym komisji wyborczej w Białostockim zakładzie karnym na ul: Kopernika. Gdzie sam siedziałem jako osadzony przeszło już dwa lata temu z fałszywych pomówień prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego i innych nastawionych anty-Polsko osobników! Co zaobserwowałem na wyborach wiekszość osadzonych głosowało na Platformę Obywatelską. Dla przykłdu na senatora PiS mogło liczyć 40 głosów a PO 129 ! Zdarzali się też pro-Polscy osadzeni którzy głosowali na PiS lub Kukiza15 jeden nawet głosno to zamanifestował że na żydów! nie będzi głosował był to jakiś rolnik ponoć. Nazwa Prawo i Sprawiedliwość wzbudza u pedofili,morderców i złodziei autentyczny strach ! Ktoś im donosi bzdury i straszy PiSem że naprzykład jak PiS zdobędzie włądzę to wyroki będą liczone bez godzin snu czyli dwa razy dłuższe. Jak PO manipuluje głupimi ludzmi to głowa boli. Słyszałem też że w niektórych firmach straszy sie pracowników likwidacją firmy jeśli PiS wygra by głosowali na PO! Mimo tych niegodnych chwytów złodziejska watacha przegrała i chwała im za to! CIESZMY SIĘ KLĘSKĄ WROGÓW POLSKI! SŁAWA WIELKIEJ POLSCE! DEMOKRACJA NISZCZY POLSKĘ Bo (PEDOFILA GŁOS = TWÓJ GŁOS) SKANDAL!

KOMENTARZE

 • Pytanie
  Panie Czeczetkowicz

  Czy Pana już totalnie poje..ło?

  Z narodowuym pozdrowieniem

  nonscolar
 • ZAPOAŁEM DODAĆ!
  Jedn osadzonych znalazł na krci do głosowana swojego wspólnia PASERA statuącgo w WYBORACH 2015 ! I co wy na to
 • @Adam Czeczetkowicz 00:41:49
  Jestem za.
 • @nonscolar 00:42:22
  A nawet przeciw.

  :-)))

  Bu ha ha ha
 • Kto może tej prawdzie zaprzeczać?
  A zresztą cóż ona znaczy przy innych "osiągnięciach" tej formacji: np. seryjny samobójca, zamach smoleński, malwersacje, wprowadzanie degrengolady na wszelkich możliwych płaszczyznach, fałszowanie wyborów, itd.
 • @Admet 06:37:14
  Nasz kochany RANGER nowym wcieleniu stara się zamulić.
  Satara się ratować oszustów oszust...
 • No i chyba obecne trójmiejskie kurwy na swe byłe koleżanki po fachu także, oraz ich alfonsi!
  A ja "gratuluję" PO jak i wyborcom wyboru ostatniego sortu b.qwy trójmiejskiej, bo tylko takie na kurs tramwajarski wtedy wysyłano, alkoholiczki i tramwajarki łamistrajka i donośicielki MO i SB Krzywonos po zaocznym powszechniaku! Świadczy to o waszym intelekcie wyborcy, o IQ rozwielitki i kury!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY