Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
238 postów 539 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

SKANDAL! ! ! JKM STANĄ PO PRZECIWNEJ STRONIE!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skandaliczna postawa JKM wobec sprawy wywołanej przez GAZETĘ WYBORCZĄ ! Gdy "GW" oskarżała BIAŁOSTOCZAN o RASIZM ja za negowanie tego kłamstwa zostałem wtrącony do wiezienia JKM staną po przeciwnej stronie!

 

 JANUSZ KORWIN-MIKKE staną po stronie ANTYPOLSKIEJ  "GÓWNO PRAWDY"  po stronie SYSETMU!!!

 Gdy zamknięto mnie do więzienia na 2 MIESIĄCE ! aresztu tymczasowego przed rozprawą z nadania "GAZETY  WYBORCZEJ" ministra MSW Bartłomieja Sienkiewicza znanego z cytatów "IDZIEMY PO WAS"  PREZYDENTA BIŁEGOSTOKU Tadeusza Truskolaskiego popieranego przez PO oraz 3 radnych z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ i statystów z PLAKATU "GW" Gdy ja zaporzyczałem się na nieskutecznych adwopkatów w kwocie 6 tysięcy dolarów !!! Ten jegomość JKM (niektórzy nazywają go OZJASZEM jakimś tam) uwarzający się za prawicowca dorzucał do pieca! W swoim artykuliku w dniu 21,08,2013 w piśmie "NAJWYŻSZY CZAS"! kiedy to ja jeszcze miałem posiedzenia sądów o odwieszenie mi zawiasów zdobytych przez wcześniejszą sprawę wywołaną znajomością ze zdrajcą Leszkiem Bublem.

 KORWIN nazwał mnie warjatem! Nie bede oceniał poglądów JKM ale jego czyny! Ten czyn dyskwalifikuje go w moich oczach i domagam się rozliczenia za nie ! 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • O pluciu pod wiatr
    Nie wiem czy ma Pan świadomość, że stosując tak niechlujną retorykę jaka ta powyżej (pod względem formalnym i merytorycznym), w zasadzie nie szkodzi Pan Korwinowi, a wręcz przeciwnie.
  • @Krzysztof Szotowicz 08:26:06
    Do zrozumienia moich treści jest potrzebne odrobinę dobrej woli i minimum inteligencji czy naprawdę to są żeczy skomplikowane?
  • @Adam Czeczetkowicz 15:03:41
    nie - nie są skomplikowane. Podobnie jak ortografia na poziomie szkoły podstawowej. Bo "zeczy" piszemy przez "rz", nie "ż". Domorośli "zbawcy Ojczyzny" niestety nie dodają powagi słusznej sprawie polskiej Prawicy:(

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY