Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Polscy narodowcy z Nowego Jorku bronią krzyża

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Premiera nagrania Video z 1999 roku Jak agresywni żydzi atakują krzyż na żwirowisku w Oświęcimiu i jak dzielni Polacy odpierają ich atak.

W nagraniach możemy zobaczyć jak żydzi agresywnie protestują przed konsulatem RP w Nowym Jorku. W odpowiedzi młodzi Polacy zrobili kontr pikietę z flagami narodowymi i trzymając krzyż katolicki w dłoniach.

Dobrze że ktoś to nagrał dobrze że archiwizujemy takie wydarzenia. P21TV przedstawia swoje archiwa w myśl idei TELEWIZJI NARODOWEJ.

Takie właśnie nagrania to  nasza historia walki o Polskę walkę o Krzyż w tym wypadku walki na obczyźnie z wrogimi Polski żydami z Nowego Jorku.

KOMENTARZE

 • AUTOR
  To raczej nie walka o krzyż, ale walka o prawdę i tożsamość narodową...
 • TAK jest
  Broniąć krzyża bronimy POLSKI - honoru ,niepodlagłości. Z takim samym podejściem chodziłem pod krzyż na krakowskim przedmieściu w 2010roku.
  Z relacji mojego braka który uczestniczył w tym wydarzeniu ludzie pracujący w Polskim konsulacie to też żydzi. I to oni wezwali Policję by flagę Polską zdjąc z ogrodzenia konsulatu RP. Akcja była oddolna spontaniczna a konsulat zamkna się i niewychodził. jeszcze gdzie s miałem zdjecia z tego wydarzenia jak dołączył się jakis irlandczyk z krzyszem i tam stał i jak mój brat rozmawia z głuwnym rabinem Nowego Jorku na tej pikiecie bo były tam jakieś rozmowy czego nie widać na video.
 • Dobrze, że nie było tam pana Sendeckiego
  bo z pewnością wykorzystał by okazję do profanacji Krzyża, jak to czyni w Polsce przy każdej okazji.
 • @Mind Service 01:30:27
  Zostawię tą wypowiedz jako wypowiedź szkodzącą Polsce.
  Nie wolno oczerniać nikogo.
  Ta wypowiedz to agenturalna szkoła odwracania uwagi od tematu istotnego chęć propagowania kłamstwa. Mieszanie pomawiania - judzenia PRZECIWKO dobym Polakom jakim bez wątpienia moim zdaniem jest EUGENIUSZ SENDECKI z Telewizji Narodowej JEKIEJ JEST GŁÓWNYM PROPAGATOREM.
  Złe intencje proszę zamknąć w konserwie i wysłać do izraela na eksport jak sie kiedys mówiło w przedszkolu do ZSSR. Pamięta ktoś to?
  "NERWY NA KONSERWY I NA EKSPORT DO ZSSR" :) Umnie w przedszkolu tak się mówiło pamiętam bezbłędnie.
  Mind Service NIEPISZ JUZ NIC BO NIE MASZ PRAWA
  ODBIERAM CI JE ZA ANTYPOLSKA PROPAGANDĘ.
  Módlmy sie o nawrócenie tego człowieka.
 • @Mind Service 02:35:47
  Widzialem filmy ukazujace jeszcze gorsze i o wiele bardziej bezczelne sposoby zachowania sie żydow tuz przed brama wjazdowa do obozu w Oswiecimu. Opluwali kamerzyste, pokazywali srodkowy palec Polakom, itp.
  Calymi autokarami zciagane sa tam wycieczki turystow zagranicznych, ktorzy przed przyjazdem do Oswiecimia przechodza przez specjalne szkolenie organizowane przez, oczywiscie, żydow.
  Z drugiej strony, spotkalem obcokrajowcow z roznych stron swiata, ktorzy mieli okazje byc turystami w Polsce. Pytajac o wraznia, odpowiedz jest jedna: ¨pokazano nam Oswiecim, w ktorym Polacy zamordowali tylu żydow¨.
  CZAS Z TYM SKONCZYC!
  Buldozer, trawka, pomnik Ojca Kolbe na srodku i pod nim tablica pamiatkowa - tylko tyle powinno pozostac po tym obozie.
 • @
  Wprowadzic wizy odplatne dla Izraela (platne oczywiscie),to po pierwsze.Po drugie poniesc cene biletu za zwiedzanie Oswiecimia np. 50 € od sztuki .A jak beda sie burzyc to odpowiedz jest prosta :"business is business"- wolny rynek reguluje ceny,jak nie bedzie popytu to ceny spadna:)))Sciagac z nich podatki,dokladnie to samo co une robia.
 • BARDZO WAŻNE, ŻEBY PAMIĘTAĆ - KRZYŻ CHCE WRÓCIĆ DO KORONY
  Co do roli Krzyża w historii Polski - to należy opowiedzieć o trzech faktach;
  1) przez kilka stuleci najważniejszym polskim sanktuarium było to z fragmentem Krzyża Świętego na górze w kieleckiem. Sanktuarium nazywa się właśnie Święty Krzyż, a góry, w których jest - Świętokrzyskimi.
  2) impulsem duchowym do odzyskania Niepodległości w wieku XX-tym było postawienie Krzyża na Giewoncie w roku 1901. Właśnie ten fakt przypominamy stawiając kopię Krzyża z Giewontu w triduum niepodległości 9-10-11 listopada 2013. Mówiłem o tym na Teneryfie u Kobylańskiego.
  3) Podczas przemian społeczno-politycznych po tzw. "Okrągłym Stole" (1989) nieznani sprawcy ukradli największy na świecie kawał Krzyża Świętego zdeponowany w klasztorze dominikańskim w Lublinie. W tym samym, w którym dożywotnio rezydował Ojciec Krąpiec.
  +
  Konieczne jest podjęcie działań i doprowadzenie - żeby Znak Krzyża powrócił do korony godła państwowego polskiego. Masoni, jak opanowali nasz Kraj w roku 1926-tym (drogą krwawego zamachu stanu) w dniu 13 grudnia 1927 podjęli chwałę żeby wyrwać Krzyż z korony orła, a skrzydła orle przebić gwoździami o łbach w kształcie pentagramów. Było to symboliczne zdechrystianizowanie Polski i zapowiedź dążeń do rozbioru, do którego WASP-owska masoneria doprowadziła w roku 1939.
  W tym kontekście należy zrozumieć pojawienie się Krzyża pod pałacem prezydenckim, przed kamienicą gdzie zabito Leppera, przez ambasadą Izraela, USA i Francji, przy pomniku Dmowskiego i Piłsudskiego, przed Belwederem.
  Krzyż powraca do Korony!
 • @Mind Service 01:30:27 - OSZCZERSTWO, OSCZERCA, OSTRZEŻENIE.
  Pańskie działanie przeciwko Sendeckiemu starannie obserwuję i zauważam - że w pełni koresponduje/jest kontynuacją wrogich działań takich użytkownikow internetu jak: "Etanol" z forum wprost.pl, "UrodzonyWkolejorzu" z forum Fronda.pl, "GRAND7777" z YouTube, i RafałD z forum narodowcy.net. Ten osobnik, według moich ustaleń jest funkcjonariuszem Służb przeszkolonym podczas sprawowania funkcji asystenta jednego z wojewodów pro-WASP-owskich rządów warszawskich. Zawsze działał na rzecz rozbicia ruchu narodowego, zawsze przeciwko niezależnej myśli politycznej polskiej, zawsze przeciwko Krzyżowi w polskiej przestrzeni publicznej, zawsze przeciwko Sendeckiemu. W związku z powyższym - przystępuję do oficjalnego wytropienia Pana, zdemaskowania, ostrzeżenia przed Panem jako przed oszczercą;

  OGŁOSZENIE PRYWATNE;
  Ktokolwiek wie - kim jest osoba pisująca na NEon24.pl pod pseudonimem "Mind Service" - proszę o kontakt i informację. Dam 75zł w gotówce za ujawnienie tej poufnej informacji. Zapewniam informatora, że dochowam dyskrecji. Powinniśmy (my, porządni ludzie, prawdziwi Polacy) się wspierać informacyjnie, aby wygrać informacyjną wojnę prowadzoną przeciwko Polsce.

  ---------------
  Dobrze, że nie było tam pana Sendeckiego
  bo z pewnością wykorzystał by okazję do profanacji Krzyża, jak to czyni w Polsce przy każdej okazji.
  nadużycie link skomentuj
  Mind Service 22.09.2013 01:30:27
 • @Mind Service 01:30:27 na czym polega ta profanacja?
  Czy mół bym się dowiedzieć w jaki sposób i kiedy pan Eugeniusz Sendecki dopóścił się profanacji krzyża?Pozdrawiam Stefan Dembowski Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Zdzich 03:25:12 pomożesz?czy tylko podjudzasz?
  namawiać do akcji przeciwko żydostwu w Polsce jest łatwo ale to jeszcze nie wystarcza.Co ty możesz w tej sprawie zaproponować,co zrobisz? Przyłączysz się czy będziesz tylko stał za krzakiem.Pozdrawiam Stefan Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy york www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Eugeniusz Sendecki 14:24:47 dokładam 100$ poszukiwany Minde Swrvice
  Stowarzyszenie Demokracja USA z siedzibą w Nowym Yorku wyznacza nagrodę w wysokości 100 $ za ustalenie danych personalnych blogera NE ukrywajacego się pod nikiem Minde Serwice.Informacje na temat poszukiwanego proszę kierować na adres na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Za stowarzyszenie za ca prezesa Stefan Michał Dembowski Nowy York.
 • @podlasie21 16:54:37 proszę o bliższe dane
  dziękujemy ale gdyby udało sie ustalić miejsce pobytu byli byśmy zobowiązani.Stefan Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York .Ps być może jest to tylko przypadek psychiatryczny?
 • @amadeusz2006 17:01:26
  Drogi Stefanie,
  Ja zawsze w pochodzie, nigdy nie na chodniku.
  W sprawie Oswiecimia od dawna wypowiadam sie tutaj, ale temat (jak inne tematy, ktore poruszam) jest ignorowany. Nie umniejsza to bolu, ani cisnienia krwi, kiedy pytam o wrazenia z Polski tych, ktorzy mowia, ze tam byli. Rok temu uslyszalem od pary zydowskiej: ¨te krzyze tam sa gorsze niz cala okupacja niemiecka¨. A przed-wczoraj, para gosci z Indonezji powiedziala mi: ¨pokazano nam Oswiecim, w ktorym Polacy zamordowali tylu zydow¨. Poza tym niczego o Polsce sie nie dowiedzieli, oprocz: ¨zabrano nas do jakiegos miasta. Byc moze to byl Krakow¨. Byla to cala zbiorowa wycieczka autokarami pod nazwa ¨East Eurpean Tour¨.
  W takim kontekscie i zrobienia z Polski Oswiecimia ¨ktory nie jest wasz¨, uwazam ze potrzebna jest ustawa, aby zaproponowac Zydom zabranie cokolwiek chca z tego miejsca; a potem wyrownac teren buldozerem, postawic pomnik Ojca Kolbe w srodku, i wykorzystac miejsce na park lub shopping mall. Koniec z grzebaniem w tej ranie, ktora Zydzi wciaz trzymaja otwarta.
 • @Eugeniusz Sendecki 14:02:14
  Polacy chcą za dużo naraz, tak jak zapis większości w Konstytucji 3 Maja i mają zaraz kontrę.
  Konfederacja targowicka – konfederacja generalna koronna zawiązana oficjalnie w nocy z 18 na 19 maja 1792 roku w pogranicznym miasteczku Targowica spisek magnacki zawiązany w celu obalenia reform Sejmu Czteroletniego i Konstytucji 3 Maja 1791.
 • @night rat 22:55:57
  Historia Polski to historia walki z OKUPANTEM i BOHATERSTWO POLAKOW, a nie historia Socjalistycznej Partii Robotnikow Niemieckich (Nazi) w Polsce.
  Wszelkie badania juz zostaly przeprowadzone (David Irving, i inni), a reszta ukryta w archiwach Izraela. Zydzi rowniez glosowali na Hitlera w DEMOKRATYCZNYCH wyborach, oraz z nim wspolpracowali. Kazdy Kapo w obozie byl Zydem, a ich tacy towarzysze jak Ochab i Cyrankiewicz byli z obozu zwalniani.
  Oddajmy wiec Zydom to, co zydowskie i wyczyscmy nasza polska ziemie z pamiatek po nich.
 • *****
  Znamienne, amerykańska policja rozkazuje Polakom zdjąć polską flagę narodową z płotu okalającego polską placówkę dyplomatyczną, z płotu, który jest własnością Polski...

  Czy amerykańska policja zachowała by się w taki sam sposób, jakby zamiast polskiej flagi narodowej wisiała tam flaga izraelska?

  I komentarze Mind Servic-a, też są jednoznaczne i dla wszystkich Polaków zrozumiałe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY