Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
234 posty 537 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

ŻYDZI BLOKUJĄ INFORMACJE W NOWYM EKRANIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uderz w stół a nożyce się odezwą!

Pare godzin temu zamieściłem temat o castingu do filmu fabularnego o Jedwabnym.Natychmiast odezwał się antypolski blooger "Rarek" słynący z podwarzania wszystkiego co dla nas Polaków ważne i święte.

Bloger "Rarek" zaczął od zastraszenia PROKURATURĄ  mojej osoby jak i całej redakcje Nowego Ekranu. Powodem jego rzekomego oburzenia był oczywiście "ANTYSEMITYZM" wyimaginowana pałka do bicia wszystkich gojów.

Redakcja Nowego Ekranu uległa zastraszaniu blogera o nazwie "Rarek" i usuneła mój temat o castingu.

Okazuje sie że Polak nie ma prawa przekazywać informacje do społeczności Nowego Ekranu. Ponieważ najprawdopodobniej żyd antypolski o nazwie "Rarek" decyduje co może funkcjonować na Nowym Ekranie a jakie informacje mają być zatajane przed Polakami.

Czy to jest wolność słowa?

Odpowiedzcie sobie sami.

KOMENTARZE

 • @Venco 15:03:02
  Ten Pan może mieć dysgrafię, albo brak przywiązania do poprawnego pisania. Tyle, że przecież można skorzystać z automatycznego sprawdzania treści przed wysłaniem treści. Ta dysgrafia jest widoczna w poprzednich artykułach.

  Co do treści to inna sprawa. Komedia o Jedwabnem? Jeśli dotyczyłaby sposobu dochodzenia do prawdy, również przez Pana Kaczyńskiego zabitego nad Smoleńskiem, to jak najbardziej się należy.
 • Tu o żydach można znaleść więcej niż gdziekolwiek indziej
  www.monitorpolskislowian.iq24.pl
 • @podlasie21 15:23:47
  to samo mnie spotkało na salon24, pisałem do administratora nie raczył odpisać i podać powodu usunięcia postów
 • @Andron 15:29:20
  Przecież Kaczyński był żydem i wyprowadził elitę WP na żeż ,nie dziwi was brak jakiego cokolwiek nagrania z kamery jak wsiadali do samolotu ? Tu ich załatwili ,a samolot to nie ten, nie dziwi was w pierwszych nagraniach ani jednego śladu rzeczy osobistych ,ubrań,krwi itp cokolwiek żadnego śladu przy takim rozpierdoleniu? operacja false flag ,swoich zasłużonych żydów nie zabijają jak Kaczyńskiego!
 • @Autor
  To nawet temat o castingu może mieć zabarwienie antysemickie????
  Doprawdy nie wiadomo już w jakim temacie można się bezpiecznie wypowiadać, aby nie być posądzonym o namiętne żydożerstwo!

  Pozdrawiam.
 • @Andron 15:29:20
  Tekst jest na bierzaco moderowany. Bardziej interesuje mnie wasze zdanie co do istoty problemu.
 • @AdNovum 15:57:41
  Naj wyraźniej mamy jako Polakom wolno nam milczeć.
  Co do błedów ORTOGRAFICZNYCH czasem ni ema innego sposobu by zwrócić uwagą na TEMAT.
  Tekst jest cały czas moderowany pod tym względem wiec dzięki wielkie.
  Lecz treść zostaje ta samam.
  Czy RAREK , RENGER I NATHANIELAN czy jak on się tam po żydowsku nazywa bedą opupować NOWYEKRAN swoimi postami co 4 TEMATY 5 DZIENNIE o BZDURACH niedotyczących spraw Polski.
  czy im na to mamy pozwalać ja mówie nie.
  Tolerancja ANTYPOLSKICH BLOGERÓW to jak szczyny lecą a nam wydaje się że to deszcz.
 • Jak powiedziałem UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIE ODEZWĄ
  Nerwy puszczają AntyPLOLSKIM blogerom NOWEGO EKRANU nawet zaczynają obrażać słownie wyzywać od idiotówi (skończyły się pomysły RENGER ?) grozić śmiercią ( foto z kałachem?) co to ma znaczyć?
  Prawdziwemu Polakowi na Polskim portalu Nowy EKRAN.

  Historia oporu Polskiego Narodu w piosence zespołu KONKWISTA88 DLA PRAWDZIWYCH POLSKICH BLOOGERÓW
  http://www.youtube.com/watch?v=LnwzG171rXo
 • @
  ..rarek...czy rerak...rareka nie kojarzę na NE ..popzdrawiam niepoprawnie
 • REASUMUJĄC...
  Na NowymEkranie Adam Czecztkowicz ujawnił, zdemaskował i sprowokował do ujawnienia się hasbarowców: Reraka, Nathanaela i Randżera. Zaczęło się przypadkowo - Adam w ripoście na akcję Machulskiego - żeby nakręcić komedię o Smoleńsku zaproponował nakręcenie filmu komediowego o Jedwabnem. Zasugerował delikatnie, że paru blogerów NowegoEkranu, z zapałem promujących judeo-prawicę mogłoby przejść casting i wystapić w filmie. Niechcący się okazało, że w/w mają bzika na punkcie swojej fizjonomii i zaczęła się jatka. Ciekawy moment. Historia polskiego internetu pisana na naszych oczach.
 • Wolę czytac myśli szczergo, prostolinijnego Pana Adama Czeczetkiewicza
  niż mówiących siedmioma językami liberałów, którzy w tej swojej "inteligencji" nie widzą tego że także sami na siebie bicz kręcą i nawet nie widzą tego, że już po uszy siedzą w gnojowicy.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:57:45
  ..tak, Rendżer ..czasami jak mu zaleziesz pod skórę to potrafi zbluzgać jak napity lump spod budki z piwem:)))
 • Pozwole sobie zarchiwizować ten wpis, żeby nie ukrył nikt prawdy potem:
  [@Eugeniusz Sendecki 19:57:45 "To że Czeczetkowicz błaźni sie jak kij od szczotki do czyszczenia kibla to normalne. Ale pan, panie Sendecki, człowiek wykształcowny, lekarz, zachowuje się poniżej poziomu Kononowicza? Was dwóch z koleżką magistrem nie znajacym ortografi starcza zledwie na zrównoważenie IQ przecietnej nogi od stołu w domu waszego kandydata na prezydenta. Niech pan przeczyta na jakim poziomie napisał pan swój komentarz. Nic dziwnego że pisuje pan o sobie jajakobyły. Kto by takiego tłumoka w robocie trzymał." nadużycie link skomentuj rerak 09.04.2013 20:42:04]
  Proszę Szanownego Pana o więcej spokoju. Niech Pan spokojnie podejdzie do tematu. Przełknie gorzką pigułkę. Nikt nie jest doskonały i nie każdy ma nos polski, zadarty jak Kościuszko lub Siemion. Nos jest sprawą ludzką, powinniśmy być wyrozumiali i grzeczni dla tego elementu urody, w który nas wyposażył Dobry Bóg. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby w filmie wybitnego filmowca polskiego Adama Czeczetkowicza zaistniał nos piękny Pana Reraka. Kwestia roli jest drugorzędna. Chociaż z Pańskim nosem, podejrzewam - krąg ról jest zawężony do wiadomych. Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako nieżyczliwą, czy złośliwą. Ja ze szczerego serca, nos Pański podziwiając - to piszę.
 • @Ranger 21:10:11
  Ach to Pańskie wytrwałe zainteresowanie moją skromną osobą i dziwna złość przeciwko Krzyżowi...
  Przywołuje Pan wydarzenie spod pomnika Dmowskiego z 1-go maja 2012, ale cenzuruje je Pan. Dlaczego Pan nie mówi całej prawdy o tym, co się tam wydarzyło? Czy pan jest tym młodzieńcem, który kazał mi "wyp***lać z Krzyżem"?
 • @Ranger 21:28:15
  A ja wolę coś mniej pedalskiego
  http://www.youtube.com/watch?v=J6Ol4YhXA54
 • @Adam Czeczetkowicz
  W Pana poście "Casting do filmu o Jedwabnym" była zawarta informacja sugestia dotycząca trzech blogerów Nowego Ekranu, rasowo wzorowych żydach, było także dołączone zdjęcie Roberta Winnickiego.

  Pana post został odebrany jako personalny atak, został zgłoszony jako nadużycie i dlatego został zablokowany.
 • @Pluszak 22:46:34
  To nie jest czymś złym bycie żydem dlaczego ktoś to nazywa jakim kolwiek atakiem?
  Bóg stworzył murzynów ,słonie i żadna istota nie miała na to osobistego wpływu. nierozumiem czemu jest to traktowane jako jakiś zarzut. Po wpisach owych blogerów można zasugerować sie że nie są Polakami bo ni emają polskiego myślenia. Moga być żydami ja szukam żydów do filmu o zydach chcem żydów a nie chińczyków.
  Co do zdjęcia BLUMSZTAJNA I WINNICKIEGO to oni mi wyglądaja mogelowo na rasowych żydów. Jeśli ktoś nie jest żydem a wygląda tylko na niego takich też przyjmiemy na plan dlaczego nie.
 • Prawda o JEDWABNYM
  http://www.youtube.com/watch?v=Ji2C6jSRl0A
 • @Eugeniusz Sendecki 19:57:45
  Gratuluję spostrzegawczości. A ta komedia o Jedwabnem to wczoraj mnie ubawiła.
 • @WIŚNIA 01:59:13
  Jak dobierzemy odpowiednich żydów na CASTINGU i nakręcimy Film to do piero będzie z czego boki zrywać :)
 • blokady
  Niech ten Rarek się buja i won z Polski. Może i jestem antysemitą i co w związku z tym ? Zamkną mnie ? Zgodnie z kodeksem karnym mogą mnie cmoknąć w d... A jak się im nie podoba to wypad do Żydolandii. Nigdy chyba nie znałem żadnego Żyda ale nie trawie ich jak szlag. I mogą sobie mnie nazywać antysemitą . Są wolni. Szkoda tylko cienkich przełożonych , że tak łatwo się poddają. Miękkie faje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY