Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 576 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Żydostwo pleni się w Polsce -SKANDAL! - Menora w centrum Warszawy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Menora kolejny rok z rzędu straszy Polaków

Dziś zobaczyłem w centrum Warszwawy pod pałacem kultu Stalina żydowską menorę dziewięcioramienną stawianą na trybunie gdzie Gomułka przemawiał. Menora jest umieszczona w samym centrum trybuny nad godłem Polskim co dla mnie jest uwłaczające i szokujące.To że żydokomuna w Polsce rządzi wiemy nie od dziś, ale że są tak bezczelni by tym się obnosić dla mnie jest to przzerażajace i nie do zaakceptowania. Menora ta ma około pięciu,sześciu metrów wysokośći jest podświetlana i ma tabliczkę a na niej ktoś życzy wesołej Chanuki .

Niewiadomo kto i niewiadomo komu życzy. Można się domyśleć tylko że jest to jakieś żydzisko życzące wesołęj

Chanuki dla żydów bo nie Polaków.

Pod symbolem żydowskim niewidzę żadnych protestów Ruchu Pamikota czy innych wojujacych ateistów/komunistów.

Po prostu jest to coraz wiekszy znak podporzątkowania Polski obcym wpływom.

Brak naszej reakcji będzie rozuchwalał Syjonistów i wzmacniał budowę z Polski  -  Judeopolonii gdzie Polak będzie jedynie parobkiem ( niewolnikiem) bez własności i kapitalu zredukowany do piętnastu milionów jak nam powtarza
Lech Wałęsa.

Słowa Jarosława Kaczyńskiego o braku problemów z żydami w Polsce powinny być przez nas Polaków rozumiane jako słowa zatajające prawdę.

Polityka eksterminacji Narodu Polskiego trwa nadal tego bądzmy świadomi.

 

 

KOMENTARZE

 • Z dzisiaj...
  http://5.s.dziennik.pl/pliki/4385000/4385951-chanuka-sejm-643-482.jpg

  http://1.s.dziennik.pl/pliki/4385000/4385900-chanuka-sejm-643-385.jpg
 • @
  Juz dawno nam weszli na glowe.
  Recepta?
 • RECEPTA NA ŻYDÓW
  Myśle że recepta jest na to prosta.
  Trzeba przejąć władę i zrobić Polskę dla Polaków.
  Oni tego hasła nienawidzą!!!!!!! bo ono jednoznacznie odcina ich od naszych dóbr które podstępnie nam grabią w imię demokracji,liberalizmu,wolnego rynku i grom wie jak jeszcze to nazwą.
  Efekt jest zawsze taki sam robią nas w przysłowiowe "jajo" by nie być bardziej brutalnym. Czas z tym skączyć raz na zawsze ! Ile jeszcze można czekać ?
  Powinniśmy nauczyć się rozróżniać kto jest żydem i współpracuje z nimi określić gdzie oni są personalnie .
  "Po owocach ich poznacie"
 • Na św.Bożego Narodzenia w tym samym miejscu zróbcie oświetlony krzyż
  Życzcie żydom, aby się w końcu nawrócili.

  Pozdrawiam
 • @liberalkonserwatywny 07:52:53
  10/10 ;)))

  No i oczywiście, obowiązkowo przed Świętami choinka!
  Chyba, że choinki nie można, bo to może obrazić "czyjeś" uczucia religijne?

  PS Tak się zastanawiam w kontekście tego, co stało się na Jasnej Górze niedawno i milczenia w mediach, czyli - "Polacy nic się nie stało"...

  Gdyby tak znalazł się podobny "chory psychicznie" i walnął czymś porządnie w tą menorę? Temat byłby podobnie przemilczany?

  PPS Aby była jasność - tak sobie tylko rozważam, proszę tego nie interpretować jako "mowę nienawiści" ;)
 • antysowiet,,,
  gdzie antysowiet, gdzie val, gdzie inormalnyczlowiek,,, co wy an to?????


  Rzeczpospolita z 9.04.11 zamieszcza wspomnienie p. Ewy Junczyk-Ziomeckiej, byłej sekretarz stanu w kancelarii Lecha Kaczyńskiego, a obecnie konsul w Nowym Jorku, o zmarłym Prezydencie RP.  Link - http://www.rp.pl/artykul/639864.html

  Fragmenty:

  "Lech Kaczyński przywiązywał ogromną wagę do poprawy stosunków polsko-żydowskich i rozwoju polsko-izraelskich. Podchodził do tego z wielką starannością i empatią. Wychował się w domu, do którego przychodzili zaprzyjaźnieni z rodzicami uratowani z Zagłady i ci, którzy ich ratowali. To były przybrane ciocie, a jedna z nich, asymilowana Żydówka polska, była jego matką chrzestną. W młodości był przekonany, że Żydzi to Polacy, tylko trochę inni.

  Z antysemityzmem zetknął się osobiście po raz pierwszy na studiach na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego podczas wydarzeń marcowych. Uważał je za haniebne i odkąd Fundacja Shalom ufundowała tablicę pamiątkową na Dworcu Gdańskim w Warszawie, przyjeżdżał tam z kwiatami 8 marca jako prezydent Warszawy. Stamtąd na emigrację wyjechali m.in. Lońka Fogelman i Krysia Kacperska, z którymi uczyliśmy się w jednej grupie na wydziale prawa, i nasza profesor socjologii Maria Hirszowicz. Powtarzał, że zmuszenie ich do emigracji i pozbawienie obywatelstwa polskiego było bezprawne. Dlatego starał się po latach, aby procedury potwierdzania obywatelstwa przez wojewodów były proste i szybkie.

  Nie miał i nie szukał usprawiedliwienia dla antysemityzmu, zarówno tego z przeszłości, jak i współczesnego. Jego niechęć do endecji, jak mówił, brała się między innymi z tego, że endecja w II RP postawiła na antysemityzm jako element konsolidacji narodowej. Powtarzał, że "antysemityzm, który zatruł umysły niemałej części ludzi, to nieszczęście dla Polski". Myślał podobnie jak Czesław Miłosz, który pytany przez Adama Michnika, skąd się bierze antysemityzm, stwierdził, że "każda odpowiedź na to pytanie byłaby usprawiedliwieniem".

  W dniu, kiedy wygrał wybory prezydenckie, pierwszego zagranicznego wywiadu udzielił dziennikarzowi izraelskiemu, Sewerowi Plockerowi. Na pytanie, jaką politykę będzie prowadził wobec Izraela, odpowiedział, że inną niż wobec pozostałych partnerów zagranicznych. Gdy zobaczył zaskoczoną minę Plockera, szybko wyjaśnił: stosunki z Izraelczykami powinny być jak z kuzynami.

  To był pierwszy przypadek w historii, gdy prezydent RP brał udział w żydowskim święcie w synagodze. Zapalał tam świece chanukowe.

  Bo to Lech Kaczyński zainicjował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich i jako pierwszy prezydent RP uczestniczył w modlitwie w synagodze podczas święta Chanuki. Miało to miejsce w 2008 roku. Od tej pory zawsze zapalał też świeczki w oknach Pałacu w dniu Chanuki.

  A podczas swojej wizyty w Izraelu do małżonki, Marii Kaczyńskiej powiedział tak: "Marylko, czy wyobrażałaś sobie, że to państwo powstanie i przetrwa, a my będziemy się tutaj czuli jak w domu?" - wspomina Lecha Kaczyńskiego, Ewa Junczyk-Ziomecka."

  Bardzo ciekawe, bardzo ciekawe... I co na to sekta smoleńska?
 • antysowiet
  co ty na to i inni,,,


  Antychrześcijańskie skandale w Pałacu Prezydenckim, Sejmie – a społeczeństwo śpi, usypiane również przez zjudaizowanych przedstawicieli Kościoła
  Aktualizacja: 2009-12-15 4:35 pm
  Z okazji żydowskiego święta Chanuka, w Pałacu Prezydenckim oraz w polskim Sejmie po raz kolejny zapłonęły świeczki na Menorach – symbolu religii antychrześcijańskiej.
  W odróżnieniu do poprzednich lat, na uroczystości w Pałacu Prezydenckim nie był obecny Prezydent RP i przewodziła jej żona Prezydenta, pani Maria Kaczyńska, która wraz z Sekretarzem Stanu Kancelarii Prezydenta, panią Ewą Juńczyk-Ziomecką wręczyła w imieniu Prezydenta RP ordery i odznaczenia “osobom zasłużonym dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce oraz w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego”.
  Pan Prezydent, który – oficjalnie chory, a nieoficjalnie, przed zbliżającymi się kolejnymi wyborami być może woli unikać tak ostentacyjnych gestów uznawanych w społeczeństwie polskim jako przejawy antypolonizmu – oddelegował swoją żonę, która (jak twierdzą złośliwi) z profilu bardziej pasuje do zgromadzonych gości.
  Pan Prezydent niezwykle hojnie obdarował środowisko żydowskie i uhonorował najwyższymi odznaczeniami Państwa Polskiego szereg osób słynących z antypolskiej i antykatolickiej działalności.
  Za “wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce, za zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce” odznaczony został
  KRZYŻEM KOMANDORSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI – Piotr Krzysztof KADLČIK.
  Za “wybitne zasługi w działalności na rzecz dialogu polsko-żydowskiego”, odznaczeni zostali:
  KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI – Krzysztof Symcha KELLER oraz Michael Joseph SCHUDRICH
  KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI – Joanna Małgorzata PODOLSKA-PŁOCKA oraz Marek SZUKALAK
  Za “zasługi dla odrodzenia polskiej społeczności żydowskiej w wolnej Polsce”, odznaczeni zostali:
  ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI – Yosef EREZ oraz Michał Stanisław SAMET.
  Uroczystość Chanuki w Pałacu Prezydenckim – 15 grudnia 2009.


  Natomiast w Sejmie RP świece chanukowe zapalił wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski wraz z naczelnym rabinem Polski, Michaelem Schudrichem. Niesiołowski z okazji święta Chanuki otrzymał pamiątkowy świecznik żydowski.
  Niesiołowski wyraził radość z faktu, że “to wielkie święto wielkiego narodu żydowskiego jest obchodzone również w gmachu polskiego parlamentu”.

  W zeszłym roku Lech Kaczyński odwiedził synagogę Nożyków, gdzie zapalił świeczkę na Menorze. W uroczystości uczestniczył kapelan Prezydenta, ks. Roman Indrzejczyk.
  Polecamy przyjrzeć się ortodoksji katolickiej tego księdza. Jak widać z jego poglądów i stanu wiedzy (nawet tej katechizmowej, na podstawowym poziomie) chyba bliżej mu do judaizmu niż do stanu kapłana katolickiego – zob wywiad tutaj.

  Pinchas Menachem Bramson i ks. Roman Indrzejczyk, kapelan prezydenta Lecha Kaczyńskiego  Zdjęcia: wp.pl / Paweł Jaworski
 • A co na to nasi tzw. "antyrasiści".
  Przecież ta Chabad Lubawicz sekta, to ohydna i niebezpieczna organizacja skrajnie rasistowska. Trzymać się krzeseł przy czytaniu poniższego. Oni pobili Hitlera, on przynajmniej nie opowiadał o boskości każdej komórki niemieckiego nadczłowieka.

  ---------------------------------
  Czym jest sekta Chabad-Lubavitch i cały skupiający się w nim jak w soczewce żydowski fanatyzm religijny, obłąkana rasistowska ideologia i – niekoniecznie otwarcie wyznawany, lecz praktyczny – syjonizm? W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

  "Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[...]
  Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda".


  http://www.bibula.com/?p=1964
 • @vortex 10:33:32
  Tak naprawdę Chabad Lubawicz to organizacja łącząca cechy sekty religijnej, mafijnej organizacji przestępczej i organizacji politycznej. Ich pomysł polega na tym, aby to wszystko połączyć i ideologiczno-religijnym bełkotem przysłonić działania przestępcze.
 • @vortex 10:45:38
  Widać Szewach Weiss wiedzial co mówi, a mówil ostatnio, że Polacy muszą przyjąć do wiadomości, że mieszkają już w POlin/Judeolandzie/Judeopolonii/ Izraelu II i to na częściowo własne życzenie. Pzdr!
 • @cziken1 00:30:04
  Pasuje temu naczelnemu pederaście PRLBis ta mycka, ciekawe czy ze skórki jego "męża"? no i czy ma koszerny odbyt? tu musiałby się wypowiedzieć naczelny rebe PRLBis Schudrich lub jego z-ca arcyrebe Guzman vel Gocłowski. Pzdr!
 • @night rat 09:07:48
  Chanuka z preżydentem
  12 Grudzień 2012 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

  Za: http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/5245-chanuka-z-prezydentem.html

  a

  “We wtorek w Belwederze zapaliliśmy z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim czwartą chanukową świeczkę.”

  (Pierwsza została zapalona na Placu Grzybowskim – kliknij i zobacz zdjęcia)

  ************

  Po więcej zdjęć z koszernego knesejmu odsyłamy do legowiska polskojęzycznych lubawiczerów:

  http://www.chabad.org.pl/templates/photogallery_cdo/aid/661744/jewish/Uroczyste-Zapalenie-Lampy-Chanukowej-w-Sejmie.htm
 • @night rat 09:07:48
  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1635655,swieto-swiatel-8-grudnia-chanukowe-swiece-zaplona-na-placu,id,t.html
 • @jagna 17:18:41
  Nie HGW, jak pamiętam to prezydent W-wy lech Kaczyński z małżonką
 • @Ranger 06:57:02
  Nie usune twojego komentarza by POLACY widzieli kto jest prowokatorem prożydowskim. TAK SIĘ WŁAŚNIE ROZPOZNAJE WROGÓW POLSKI
 • Polecam
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/16/putin-marionetka-w-lapach-sekty-chabad-lubawicz-henryk-pajak/
 • @Ranger 17:26:09
  rendżerrr nie jest prowokatorem tylko zwyczajnie jest z plemienia które się rozpleniło w Polsce i koli go w oczy sprzeciw
 • @arian 02:59:37
  Nie zmienia to jego sytułacji .....
  ANTYPOLAK to ANTYPOLAK i nad czym tu sie rozwodzić.
 • @Ranger 17:26:09
  http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=29FpdMOz43c&NR=1
 • @adamczeczetkowicz 02:39:37
  Ranger robi "pożyteczne rzeczy". O tym pisze:

  http://ranger.nowyekran.pl/post/82703,izraelskie-peryferia
 • @Ranger 03:02:10
  https://www.youtube.com/watch?v=h_Jdt908a_s
 • @Adam syn Brunona 13:35:53
  Bardzo dobry film niestety blokowany przez złych
 • @Ranger 03:02:10
  Ty jesteś tu hasbarą.

  W interesie Polski nie leży jakakolwiek aktywność w związku z Izraelem.
  Radźcie sobie sami, a w Polsce nie przeszkadzajcie nam być katolikami, zarówno indywidualnie, jak państwowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY