Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 576 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Przeklinamy naszych okupantów !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niech was złodzieij i morderców trafi szlak. My się o to postaramy i was rozliczymy za wszystko co robicie przeciwko nam okupanci! Rządy okradające w podatkach,NFZ,ZUS patologia musi zginąć !

KOMENTARZE

 • Wszystko to co dzieje się na tym świecie...
  dzieje się z woli Pana Boga,lub za Jego przyzwoleniem. To przyzwolenie wobec nas, dotyczy takiego przypadku, gdy my zamiast Prawa Bożego, wybieramy podszepty szatana.
  Wybierając podszepty szatana, grzesznego życia, ściągamy na siebie skutki, popełnianych przez nas grzechów, ponieważ jak mówi nam Pan Bóg w "Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" : "gdy ty dzielisz swoje serce na części, to ja odchodzę"...

  Więc nie dziwmy się, że obecnie Pan Bóg, jakby odwrócił się od Polski, skoro Polscy którzy dostali po Ślubach Jasnogórskich Ojczyznę o której Prymas Wyszyński mówił w jakiś czas po tym zrywie modlitewnym, "dostaliśmy więcej, niż chcieliśmy", odwrócili się od Pana Boga.

  Problem polega na tym, że Polacy tego nie widzą, że ODWRÓCILI SIĘ od Pana Boga. Niestety, po Ślubach Jasnogórskich, które jakby "udobruchały" Pana Boga, na Polskę spadły te wszystkie tragiczne przypadłości II Soboru watykańskiego. Jakie przypadłości to wszyscy (albo prawie wszyscy) widzimy. Podam maże parę przykładów :
  - protestantyzacja Kościoła w Polsce czego skrajnym przejawem jest wyniesienie Przenajświętszej Ofiary z kościoła na stadiony i błonia :
  https://www.youtube.com/watch?v=cXGOMceYWWo&t=45s
  - wprowadzenie różnorakich demonów do Kościoła, pod przykrywką działania Ducha Świętego :
  https://www.youtube.com/watch?v=hS00XB6Wwrk&t=186s

  To wszystko było możliwe za sprawą takich koni trojańskich jak Neokatechumenat i te wszelkie ruchy charyzmatycznego przywoływania Ducha Świętego do swojej dyspozycji....

  Temat jest tak szeroki, że praktycznie wystarczyłoby pewnie już nie parę prac naukowych, ale na utworzenie oddzielnej wyższej uczelni.

  Na koniec przedstawiam jako symbol tego zniszczenia duchowości Polski, (bo zniszczenie duchowości jest powodem zniszczenia bytu materialnego narodu) :

  Tak wygląda teraz przyjęta przez Polaków świeckich i o zgrozo niektórych (ale chyba tych najważniejszych) hierarchów Kościoła, muzyka religijna :
  https://www.youtube.com/watch?v=MpByIFqchYs

  Czy nie jest to wprowadzenie głównymi drzwiami (nawet nie bocznymi) szatana do Kościoła Chrystusowego?

  Czy więc teraz, by uratować Polskę, nie należy zacząć tego procesu od ratowania DUCHOWOŚCI Polski?
  Jak więc można i POWINNO SIĘ ratować duchowość Polski?
  Nie ulega wątpliwości, że TYLKO I WYŁĄCZNIE powrotem do TRADYCJI KOŚCIOŁA, BEZ ŻADNYCH USTĘPSTW...

  NIE MA INNEJ RADY NA URATOWANIE POLSKI. Trąbi o tym na całą Polskę i świat ks. dr hab. Piotr Maria Natanek i wielu już innych księży.

  Przyłączcie się do tego procesu ratowania Polski, bo już wielu ludzi zaczyna to rozumieć i tworzą różne inicjatywy jak np ta :
  https://www.youtube.com/watch?v=gLnit3L4Vjc

  Pozdrawiam serdecznie
 • Polska, ta po Ślubach Jasnogórskich, kiedy wydawało się, że...
  praktycznie odpokutowała juz wszystkie swoje grzechy szlachty, arystokracji i tym bardziej tej tzw burżuazji (odpokutowane także Zaborami, zsyłkami na Sybir itd), ale także wszystkie grzechy okresu międzywojennego (m.in 1,2mln aborcji rocznie), została pobłogosławiona wywyższeniem tej poniżanej przez całe wieki warstwy chłopskiej (m.in milionami awansów społecznych młodych ludzi ze środowisk wiejskich i robotniczych).
  Ale niestety, ta wtedy Polska została zaatakowana tymi wszystkimi posoborowymi zniszczeniami w Kościele katolickim, tym KRĘGOSŁUPIE DUCHOWYM, który przez całe wieki trzymał Polskę i Polaków przy życiu.

  Szanowni Panowie, nie ulega więc wątpliwości, że to tutaj właśnie należy upatrywać ratunku dla Polski...
  Tylko przywrócenie Polsce tego jej ducha Kościoła Tradycyjnego jest ratunkiem dla Polski i o to należy się modlić nieustannie.
  Zachęcam więc raz jeszcze do przyłączenia się, bądź utworzenia swoich inicjatyw modlitewnych różańcowych, bo jak nam powiedziała nasza Królowa Matka Boska Królowa Polski : "nie pozwolę na zagładę narodu polskiego"... Pisałem tutaj o tym :
  https://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
 • Szanowni Panowie...
  Nie macie chyba najmniejszej wątpliwości, że najpierw choruje duchowość a potem ciało. Dokładnie tak samo jest w narodzie, najpierw choruje duchowość narodu, a potem w ślad za tym jako skutek tej choroby, następują wszystkie możliwe przypadłości w tkance materialnej, ale i biologicznej narodu.

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że naprawę tej choroby należy rozpocząć od na prawy duchowości.

  Szkoda tylko, że tak mało Polaków to widzi, a widać to tragiczne myślenie, całego przekróju polskiego narodu, także tutaj na Neonie24
 • @Jan Paweł 08:54:43
  O tych przypadłościach które spadły na Polskę po II Soborze pisałem tutaj : https://gibson.neon24.pl/post/153015,autostrada-do-nieba

  To nie PRL (niesłusznie nazwany przez wrogów Polski komuną), był tą przyczyną upadku Polski a właśnie te wszystkie tragiczne dla niej eksperymentowania na jej duchowości, jakim były te zmiany w Kościele po II Soborze.

  Zachęcam więc do takiego pojmowania upadku Polski a wtedy bardziej wyraźnie zarysuje się droga naprawy.
  Przeklinanie tej teraz kary Bożej, jaką niewątpliwie jest to odebranie nam tej naszej odzyskanej po Ślubach Jasnogórskich Ojczyzny, jest w sumie... przeklinaniem... nie chcę tutaj nawet pisać Kogo...
  Pomyślcie o tym, byście w dobrej wierze nie dolali oliwy do ognia.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł 08:54:43
  "Wszystko to co dzieje się na tym świecie...
  dzieje się z woli Pana Boga,lub za Jego przyzwoleniem."

  Panie Janie Pawle,
  nie wiem, czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, co Pan sam napisał?
  A napisał Pan ni mniej ni więcej, że ten pański Bóg to kanalia jakich mało, która odpowiada za wszelkie ludobójstwo, nędzę, okradanie narodów, etc.

  I ja się z tym zgadzam - to wszystko prawda. Tyle, że może to już nie sam Bóg jest tym największym zbrodniarzem, ale twórcy, propagatorzy i krzewiciele żydowskiego chrześcijaństwa.
 • @ Autor
  Panie Adamie,
  przeklinanie okupantów przez stojącego pod krzyżem (jest Pan przecież obrońcą krzyża) jest absolutnie nieskuteczne.
  Musi Pan sobie zdać sprawę z historycznych faktów, że ci co przynieśli do Polski krzyż, sprowadzili także jej okupantów.
 • @Rzeczpospolita 18:10:29
  Panie Dariuszu, upominam pana, że bluźni pan przeciw Panu Bogu. Upominam Pana, by pan sam to skasował i pokazał w ten sposób, że odcina się pan od tych słów. Oczywiście, jest to grzech ciężki, więc należy niezwłocznie wyspowiadać się z tego, przy czym nie wiem, czy tutaj kompetentnym w tym wypadku nie jest już tylko sam biskup. Należy się w tej sprawie poinformować, bo jest to ciężkie bluźnierstwo.

  Panie Dariuszu, jeżeli z takim nastawieniem pójdzie pan na swój SĄD, to prawdopodobnie będzie pan wtedy bluźnić Panu Bogu, a to oznacza niezwłoczny zjazd w asyście demonów do piekła.
  A przecież każdy z nas może pójść na swój SĄD jeszcze tego wieczora, czy tej nocy...

  Łatwo panu przychodzą te wszystkie bluźnierstwa, ponieważ nie zna pan ani Pana Boga, ani Jego nieprzyjaciela czyli szatana...

  No cóż, mogę panu jedynie życzyć rychłego poznania Pana Boga...
 • @Rzeczpospolita 18:10:29
  Panie Dariuszu, sytuacja na świecie, ale i w Polsce nie jest za ciekawa. Zachęcam do przeczytania tego posta i mojego tam komentarza :
  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155584,tworzenie-borg-ow-i-umyslu-rojnego

  Jak Panowie chcecie walczyć z szatanem, bo na czele tego chorego "projektu" stoi szatan... autentyczny, materializujący się na spotkaniach z jego sługusami szatan...

  Jak pan chce walczyć z szatanem bez Pana Boga, bez Matki Boskiej pełnej Łask Bożych, także zmiażdżenia głowy szatanowi?
 • @Jan Paweł 19:06:24
  Panie Janie Pawle,
  jest niekonsekwentny, bo przecież nie ja tylko właśnie Pan napisał:

  "Wszystko to co dzieje się na tym świecie...
  dzieje się z woli Pana Boga,lub za Jego przyzwoleniem."

  A przecież Pan dobrze wie, że działo się i dzieje źle, bardzo źle.

  Ja dopisałem więc, że się z pańskim stwierdzeniem zgadzam, choć może nie w pełni, bo większymi zbrodniarzami są ci, którzy narzucili i narzucają żydowskie chrześcijaństwo.
 • @Rzeczpospolita 19:56:58
  Panie Dariuszu, już postaram się wytłumaczyć :
  Otóż, wybierając podszepty szatana (do grzechu, bo szatan do czego innego nas nie nakłania) i popełniając grzech (jakikolwiek), Pan Bóg, który dał nam wolną wolę wyboru (dobra bądź zła), dopuszcza do tego byśmy ten grzech popełnili. Niestety jednak, w pakiecie z grzechem, dostajemy także skutki popełniania grzechu, czyli np jeżeli cudzołożymy, to możemy zarazić się syfilisem, bądź stracić rodzinę (jeżeli np ktoś doniesie żonie i ona np popełni samobójstwo).
  Pan Bóg odpuszcza tutaj zarówno popełnienie tego grzechu jak i skutki, no bo nie były Bogiem, gdyby pozwalał na grzech i chronił nas przed skutkami.

  I teraz odnosząc to do narodu, jeżeli naród popełnia grzech np nieszanowania danego mu daru Boskiego jakim był po Ślubach Jasnogórskich w 1956 roku, PRL, gdzie ogromne łaski spłynęły na Polskę i w ramach tego nieszanowania tego daru wolnej Ojczyzny, partaczy robotę, pije wódkę w pracy i toleruje pijaństwo, opuszcza pracę na fałszywych zwolnieniach lekarskich, okrada swoje zakłady pracy i toleruje kradzieże, szemrze przeciw państwowemu pracodawcy, tworzy atmosferę niechęci wobec Państwa Polskiego, lekceważy dorobek Polski i wychwala zagraniczny i strajkuje (także po kościołach, co jest już podwójną obrazą Pana Boga), toleruje sabotaże gospodarcze i sam bierze w nich udział itd, itd to zgodzi się pan ze mną, że ten naród grzeszy i to grzeszy ciężko.
  Więc jak to bywa z grzechami, znowu mamy do czynienia ze skutkami, które w tym wypadku wyglądają tak, że we wzorowej gospodarce, zaczynają pojawiać się trudności. Te trudności gospodarcze o których mogliśmy słyszeć w TVP, ale i widzieć je osobiście np w sklepach.

  Co robi mądry naród? bije się w pierś i bierze się do roboty.
  A co robi głupi naród? jeszcze bardziej narzeka na Państwo Polskie, jeszcze bardziej brnie w te patologie, narzekania i strajki i ostatecznie obala to Państwo, tworzy chaos na który tylko czekają te wszystkie satanistyczne hieny, by rozszarpać co tylko się da.

  Głupi naród traci najpierw pracę, potem mieszkanie, potem rodzinę, potem zdrowie i w końcu życie....

  Panie Dariuszu do kogo ten naród może i powinien mieć pretensje? do Pana Boga?, czy do siebie, że Go nie posłuchał, gdy On mówił temu głupiemu człowiekowi :
  - nie kradnij
  - nie cudzołóż
  - nie mów fałszywego świadectwa
  - itd, itp...

  Czy Pan Bóg kazał robotnikom najpierw kraść, pić wódkę, szemrać przeciw państwowemu pracodawcy, opuszczać pracę bez powodu, porzucać pracę i ostatecznie strajkować?

  Nie, panie Dariuszu, Pan Bóg tego wszystkiego zakazywał i nadal zakazuje. Pod tym względem nic się nie zmieniło....

  Wiemy, że miliony Polaków nie przeżyło tego "odzyskania" wolności, to jest skutek niewypełnienia Woli Bożej zawartej w Prawie Bożym czyli w tych 10-ciu Przykazaniach Bożych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY