Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 576 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Wybory 2020 ponownie rozpisane ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybory Prezydenckie 10 maja 2020 muszą być ponownie rozpisane...

 

Stanowisko POLSKIEGO CENTRUM DIALOGU NARODOWEGO dotyczące konieczności przełożenia Wyborów Prezydenckich 2020 na termin po stanie pandemii Koronowirusa ( COVID - 19 )

 Wybory prezydenckie zaplanowane na 10 Maja 2020 powinny być ponownie rozpisane z przyczyn:

1. Nie możność zebrania podpisów poparcia w czasie zarazy KORONAWIRUSA, nakazom i całęj histerii medialnej straszącej Polaków jakimi kolwiek kontaktami między sobą .Przez Polskich kandydatów na Prezydenta Polski

2. Niesprawdzenie list kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudy 2500000 podpisów pod kontem oszustwa komitetu wyborczego obecnie urzędującego Prezydenta. 

3. Niesprawdzenie ile osób podpisujących sie na kandydata Andrzeja Dudę jest zarażona COVID-19 , ile jest osób zmarłych z tego powodu ?

4. Nie opublikowanie zgodnie z dniem ogłoszenia wyborów. Dopiewro dwa dni później przez Państwową Komisję Wyborczą na stronie internetowej (WWW.PKW.GOV.PL ) obowiązujących formulaży do zbierania podpisów na kandydata.

5. Wprowadzenie chaosu informacyjnego przez partię Jarosława Kaczyńskiego i nieinformowaniu Polaków o stanie w jakim znajduje się sprawa wyborów prezydenckich.

6.Epatowanie sondarzami w telewizji rządowej TVP1,TVP2,TVP3,TVP-INFO oraz stacjach radiowych Radio24 i inne plus prasa.... ogulnie media podległe Jarosławowi Kaczyńskiemu i jego pogardliwy ton wypowiedzi względem innych kandydatów dzieląc ich na mniej warznych i niemających szans...

7. Brak możliwości uczestniczenia jaki i tworzenia kampaniji wyborczych - spotkań kandydatów z ludzimi twarzą w twarz. Ani dla kandydatów ani dla Narodu Polskiego który chciał by zapoznać się z wieloma ofertami kandydatów a nie wyłącznie oglądać jednego kandydata promowanego w TVP Andrzeja Dudy.

8. Nararzenie Narodu Polskiego 10 maja 2020 na zakażenie sie śmiertelnie groźnym wirusem na skalę wszystkich wyborców w wyborach korespondęcyjnych doniedawna krytykowanych przez samych pomysłodawców z PiS uwarzanych za niekonstytucyjne i nie demokratyczne. Wybory w Polsce są powszechne i tajne. Potwierdzenie pakietu wyborczego wyklucza anonimowość wyboru narażając na szykany obecnej władzy. Uniemożliwienie wybierania Polakom zagranicą Polonii jak i mieszkających Polaków na Kresach Wschodnich Polski przedrozbiorowej. Jednocześnie zniechęcanie do udziału w wyborach wszekimi zakazami i obostrzeniami w czasach pandemii Koronowirusa. Niewatpliwie doprowadzi to do fałszywego obrazu wyników wyborów prezydenckich 2020 niemających wiele wspólnego z rzeczywistością.

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @autor
  W polskiej konstytucji nie ma zapisu o jakimkolwiek przełożeniu terminów wyborów.Przesunięcie ich na inny termin będzie jawnym złamaniem konstytucji i może być podważone przez TK.
  Nie ma też żadnych podstaw prawnych do wprowadzenia stanów nadzwyczajnych.
  Nie mam zamiaru bronić PIS-u ale tylko zmiana konstytucji mogła by odsunąć wybory w czasie.W tym układzie parlamentarnym zmiana konstytucji nie ma żadnych szans powodzenia.Przez lata rządów wielu krzykaczy darło gęby,że PIS łamie konstytucję.Teraz ci sami krzykacze żądają od PIS-- jawnego złamania konstytucji.
  Hipokryzja na kilometr bije po oczach.
 • @matterhorn 09:01:27
  100?100! bez komentarza.
 • @matterhorn 09:01:27
  "W polskiej konstytucji nie ma zapisu o jakimkolwiek przełożeniu terminów wyborów.Przesunięcie ich na inny termin będzie jawnym złamaniem konstytucji i może być podważone przez TK."

  Nie zna Pan Konstytucji. W wypadku ogłoszenia stany klęski żywiołowej (z którą mamy do czynienia) wybory są przekłądane.

  "Nie ma też żadnych podstaw prawnych do wprowadzenia stanów nadzwyczajnych."

  Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej:

  Art. 228. 1 "W sytuacjach szczególnych zagrożeń ... może zostać wprowadzony ... nadzwyczajny ... stan klęski żywiołowej.
  Art. 228. 7 "W czasie stanu nadzwyczajnego oraz w ciągu 90 dni po jego zakończeniu nie może być skrócona kadencja Sejmu, przeprowadzane referendum ogólnokrajowe, nie mogą być przeprowadzane wybory do Sejmu, Senatu, organów samorządu terytorialnego oraz wybory Prezydenta Rzeczypospolitej"

  Nie zna Pan Konstytucji.
 • @matterhorn 09:01:27
  Oj, PiSIorze. A złamanie powszechności, tajnośći , równości, to nie łamanie konstytucji? Którą wasze PiSdzielskie qrwy łamią cały czas? Ot , kretyn Kaczelnik znowu się zakiwał. Bo to głupek jest
 • @Pedant 09:40:47
  to PiSiacki sekciarz
 • Adam Czeczetkowicz
  Panowie i Panie tu nie ma się o co kłócić 9 punktów jest jednoznacznie miażdżących tok rozumowania obecnej władzy . Jeśli chodzi o konstytucje przyjetą przez Kwaśniewskiego to mam ją gdzieś, ale jak się juz bawimy to się bawmy na pewnych zasadach jakie by one nie były. Jarosław Kaczyński wprowadza anarchię zamęt który zaprzecza jakim kolwiek standardom. Do Pana "matterthon" konstytucja nieprzewiduje oszustw wyborczych Pana Andrzeja Dudy co do zebraniu ( dwóch i pół miljona ) podpisów poparcia w czasach zarazy koronawirusa. Ja nie widziałem by kto kolwiek gdzei kolwiek zbierał na niego podpisy. Jeśłi ktoś widział to proszę podać swoje dane dlamnie bo będzie światkiem przestępstwa popełnianego przez komitet wyborczy nararzenie Narodu Polskiego na niebezpieczeństwo zarazy covid-19 . Konstytucja nieprzewiduje że pkw skraca czas zbierania podpisów ze względu na niepodanie oficjalnych druków. Jeśli ktoś tego nie zauważa jest zwykłym zakłamanym hipokrytą - zaprzańcem i oszustem którego nalerzy wypalić jak zarazę goracym żelazem bez jakiej kolwiek litości!
 • @Adam Czeczetkowicz 13:36:22
  Konstytucję ma Pan gdzieś ale w tych konstytucyjnych wyborach chce Pan startować.
  Prawdę mówiąc to tą konstytucję Kwaśniewskiego też mam w głębokim tyle ale ja w wyborach nie startuję i na wybory nie chodzę dopóki nie będzie Wolnej Polski.Jak na razi nie zanosi się aby taka Powstała.Może doczekają moje wnuki.
  Guzik mnie obchodzi jak zbiera głosy jakiś Duda .Dla mnie ten gostek nie istnieje..Jeżeli zostało złamane prawo od tego są sądy.I nie mów mi Pan,że sądy są pisowskie.
 • @Wican 10:56:38
  Ciebie gościu chyba ,powiem delikatnie popierdzieliło Ja i pisowiec podaj mi adres to przyjadę i ręcznie ci podziękuję za tą zniewagę.
  Czy jak napiszę ,ze ty jesteś starym komuchem to będziesz zadowolony?
 • @matterhorn 14:51:16
  O czywiście najlepiej niechodzić na wybory i mówić że moje wnuki czy prawnuki czegos doczekaja lub nie doczekaja. Przysypać sie biachem na cmentarzu i mieć wszystko w czterech literach. Jak jest Pan Polakiem to jak pisał ROMAN DMOWSKI ma pan Polskie Obowiaski !!! Jak Pan nierobisz nic dla tego by ta Polska była Polską to nie wróżę że ktos doczeka czego kolwiek oprucz swojej smierci. Jedyne co by Pana usprawiedliwiało pisząc takie słowa to podziemna organizacja militarna która przejmie juz za tydzień władzę w Polsce. Ale szczeże watpie czy tak będzie bo cechuje Pana bierność ...... Wstyd za postawę hipokryty!!! Wstyd i hańba!
 • @Wican 10:56:38
  "to PiSiacki sekciarz"

  Sekciarz sekciarzem, ale mógłby sobie zadać trudu i zajrzeć do Konstytucji.
 • @matterhorn 14:51:16
  Te wybory nie są właśnie konstytcyjne ! Konstytucja przewiduje w czasie zarazy stan klęski ..... A nie robienie jakiejś dziurawej szopki gdzie do tego nistartują Polscy Kandydaci tylko AntyPolscy jak Bosak- Żyd, Biedroń- pederasta,Hołownia - TVNowiec Duda- żydofil , Kamysz - skompromitowany PSL, Gość od browarów któremu Ukraińcy pisali za pieniądze podpisy cyrylicą banderowską,Polaków to ja tam nie widziałem....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY