Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Wolne Miasto DANZIG ! ! !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy nie zdołali zarejestrować własnego kandydata na Prezydenta Miasta Gdańska...

KOMENTARZE

 • O co chodzi?
  Gdzie jest wpis? O kim mowa?
 • prosze poprawić w tytule: Danzig (jedno N)
  pozdr
 • Poprawione ale niewiem czy to coś zmienia
  Pisząc z komórki program portalu Neon24 nie pozwala na pisanie tekstu w poście. Tak więc mogę skrobnąć coś w komentarzach. W sumie nic więcej pisać nie trzeba. Polacy nie zarejestrowali własnego kandydata do wyborów o fotel Prezydenta Miasta Gdańska. Jest to hańba że jako Naród nie byliśmy w stanie wystawić Sławomira Ziembińskiego do walki o fotel po ProNiemieckim włodarzu Pawle Adamowiczu. Jedyny Polski Komitet Wyborczy Wyborców NASZ POLSKI GDAŃSK był prześladowany nie tylko przez środowisko nomenklatury Pawła Adamowicza czyli PO i wszystko co najgorsze z tym związane ale i przez PiS. Otóż słabe były smsy mobingowe do członków Prawa i Sprawiedliwości a zarazem znajomych naszego kandydata Sławomira Ziębińskiego ( czerwonego korsarza ) by nie zbierali żadnych podpisów na Polskiego kandydata bo inaczej będą zwolnieni z bycia członkami partii PiS! Jak by mieli troche odwagi i oleju w głowach to by rzucili legitymacje partyjne i spluneli na nie. Ale że są podszyci tchórzem to wykonują to co im karzą jak barany pędzone na rzeź.
 • @Adam Czeczetkowicz 11:06:58
  Oczywiście chodzi o słane a nie słabe SMSy włoarzy Gdańskiego PiS zastraszający swoich członków.
 • LIPA
  Czyli krótko mówiąc nie byliście w stanie zebrać zakichanych 3 tysięcy podpisów z pośród wszystkich pełnoletnich mieszkańców Gdańska aby się choćby zarejestrować - podczas gdy zmarłego byłego prezydenta poparło w niedawnych wyborach 130 tysięcy i to tych co poszli głosować a nie ogółu uprawnionych
  Z mojej matematycznej wiedzy wychodzi mi że jest to "spora różnica"
  Dużo lepiej poszło "Ci" z chorym człowiekiem którego wystawiłeś na pośmiewisko i do odstrzału kilka lat temu - bo to chyba "Ty" pogrywaleś Kononowiczem ?
 • PANIE HUSKY ZAPRASZAM DO GDAŃSKA NA ZEBRANIE 3 TYŚ PODPISÓW W 6 DNI!?
  Proszę mnie nie porównywać do Kononowicza osobę , która stała się sensacją w wyborach na Prezydenta .Ja gdybym zebrał te ponad 3 tyś podpisów , a zabkało nam tylko trochę mniej , gdyż zebrano ich 2017 , to stałbym się CZARNYM KONIEM wyborów do Urzedu Prezydenta Gdańska.Widać jakie przekręty zrobiła PKW i nadal to czyni w stosunku do KWW GRZEGORZA BRAUNA.
  Dla byłęj V-ce Prezydent pani Aleksander Dulkiewicz zebranie podpisów w Urzędzie Miasta i jednostkach podległych UM czyli kilkunastu tysiącach JEJ podwłądnych to żaden problem w zbieraniu!
  Jak działały dotychczasowe władze Gdańska , to proszę zobaczyć na moim reportażu w mieszkaniu komunalnym w Gdańsku pare dni temu: http://prezydent.neon24.pl/post/147631,osmiornica-wladze-gdanska-przymusowo-dokwaterowaly
  www.fundacja-slawpol.eu
  PREZYDENT - już od 13 lat!
  Sławomir Ziembiński
 • Przepraszam pomyliłem pana H z drugim H.....miało być: Panie Hades!
  W swoim komentarzu pod tym wpisem pomyliłem Was panowie i bardzo przepraszam pana panie Husky!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:43:55
  Korsarzu nie porównywałem Ciebie do Kononowicza tylko to było skierowane do Pana Czeczetkowicza i jego "dokonań"/"posunięć".
  Co do "czarnego konia" ... to moje zdanie jest bez zmian... ale: powodzenia zawsze życzyć mogę

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY