Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
224 posty 514 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

SKANDAL: 500 + dla pracodawców na zatrudnionego UKRAIŃCA !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd odbiera pracę Polakom sprowadzając Ukraińców często Banderowców zabierających nam pracę. Kuszących pracodawców dopłatami 500 plus za zatrudnienie UKRAIŃCA zamiast POLAKA w swojej firmie to SKANDAL!

Urzędy Pracy w całej Polsce dopłacają pracodawcom zatrudniającym Ukarińców za miat Polaków na swoje stanowiska pracy po 500 zł. Jak w takim układzie Polak ma znaleść zatrudnienie w Polsce jeśłi jest obywatelem drugiej (NIEDOFINASOWANEJ) kategorii? To działanie rządu jest działaniem przeciwko Narodowi Polskiemu i winne zostać uznane jako zdrada narodowa!

 

KOMENTARZE

 • 500+
  http://img7.dmty.pl//uploads/201702/1486067489_qhth5i_600.jpg
 • A do pracownika z Ukrainy polski rząd dopąłca 800+
  Korzyści, jakie wynikają z zatrudniania Ukraińców
  luty 17, 2017
  W 2016 roku wystawiono dokładnie 782 000 oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Większość z nich dotyczyła zatrudnienia Ukraińców. Uproszczone procedury ich rejestracji zachęciły pracodawców do współpracy właśnie z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy. Okazuje się, że Ukraińców bierzemy do pracy chętnie i nie chodzi tu wcale o tanią siłę roboczą.

  Faktem jest, że polski pracodawca wiele zyskuje, zatrudniając obywatela Ukrainy. Program pomocowy zakłada dotację w wysokości 800 złotych do jego miesięcznego wynagrodzenia. Nie ma co ukrywać, że dla polskiego przedsiębiorcy to ogromne wsparcie i zachęta do zatrudniania właśnie Ukraińców. Kolejną korzyścią są uproszczone procedury związane z ich zatrudnianiem. Wystarczy złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy wspomniane już oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi, by móc ustanowić stosunek pracy....

  http://nawschod.com.pl/korzysci-wynikaja-zatrudniania-ukraincow/
 • @trojanka 00:20:01
  TO jeszcze tragioczniej brzmi i juz wiem dlaczego zostałem zwolniony rok temu z pracy na na moje miejsce i innych POLAKÓW zostali zatrudnieni sami UKRAIŃCY.....


  Polityka PiS jest wroga NARODOWI POLSKIEMU !
 • Bo "Lewiatan" chce "wymienić" tych złych Polaków, leniwych , roszczeniowych,bezczelnie chcących normalnych umów o pracę, nie
  śmieciowych,normalnych zarobków pozwalających w miarę godnie żyć Rodzinie,którzy ośmielają się poleżeć w domu parę dni jak sa chorzy, zamiast wziąć antybiotyk i chodzić do pracy, nie chcą siedzieć za darmo dodatkowo w pracy po parę godzin. Ci źli, niedobrzy polscy pracownicy,nareszcie mogą zostać zastapieni z woli "polskich " rządów i sterujących nimi "biznesmenów", na pokornych całujących rękę pana co rano, nie mający żadnych żądań, pracujących za każdą stawkę z tej przeogromnej wdzięczności. I tak realiizuje się przebiegły plan.Tani polscy pracownicy wyrzuceni przez warunki pracy w Polsce, mają pracowac na angielski, niemiecki, irlandzki "byznes".Puste miejsca w Polsce ,maja zająć tani i wdzięczni /chwilowo/ Ukraińcy. Chociaż, jak wynika z linka,nie są tani dla panstwa polskiego!gdzie więc wyjaśnienie!
  Zapełnienie Polski Ukraińcami, w jakim celu???Mam wieści od znajomych o tym ,że diaspory ukraińskie w Polsce zarówno studenckie jak i pracownicze ,coraz liczniejsze , żyją własnym życiem, trzymają sie razem i izolują!!!!
  Pracownicy ukraińscy już mają swój Związek Zawodowy w Polsce oraz drużynę piłkarską!!Więc jest coraz lepiej, nie dają sobie w kaszę dmuchać, tylko walczą o "swoje prawa"w Polsce!!
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-zwiazek-zawodowy-ukrainskich-pracownikow-w-polsce-rozpoczal-dzialalnosc

  http://praca.interia.pl/news-l4-platne-w-60-proc-i-brak-wynagrodzenia-przez-kilka-di,nId,2379623
  PS. oczywiście zeby była jasność, również uważam że pracownikowi k a ż d e m u, za jego pracę nalezy płacić!
 • Nie jestem zwolennikiem imigracji zarobkowej jednak
  W południowej wielkopolsce nie sposób znaleźć człowieka do pracy. firmy nie biorą zleceń, bo nie mają kim pracować.
  Sam od miesiąca szukam 2 ludzi do prostych prac fizycznych. Zadzwoniło dwóch emerytów, ale zrezygnowali gdy dowiedzieli się, że praca jest rzeczywiście fizyczna i trochę siły trzeba wydać.
  Nie widzę w moim rejonie bezrobocia, jest wprost przeciwnie mimo, że wiele firm zatrudnia naprawdę dużo ukraińców.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY