Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

SKANDAL: 500 + dla pracodawców na zatrudnionego UKRAIŃCA !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd odbiera pracę Polakom sprowadzając Ukraińców często Banderowców zabierających nam pracę. Kuszących pracodawców dopłatami 500 plus za zatrudnienie UKRAIŃCA zamiast POLAKA w swojej firmie to SKANDAL!

Urzędy Pracy w całej Polsce dopłacają pracodawcom zatrudniającym Ukarińców za miat Polaków na swoje stanowiska pracy po 500 zł. Jak w takim układzie Polak ma znaleść zatrudnienie w Polsce jeśłi jest obywatelem drugiej (NIEDOFINASOWANEJ) kategorii? To działanie rządu jest działaniem przeciwko Narodowi Polskiemu i winne zostać uznane jako zdrada narodowa!

 

KOMENTARZE

 • 500+
  http://img7.dmty.pl//uploads/201702/1486067489_qhth5i_600.jpg
 • A do pracownika z Ukrainy polski rząd dopąłca 800+
  Korzyści, jakie wynikają z zatrudniania Ukraińców
  luty 17, 2017
  W 2016 roku wystawiono dokładnie 782 000 oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Większość z nich dotyczyła zatrudnienia Ukraińców. Uproszczone procedury ich rejestracji zachęciły pracodawców do współpracy właśnie z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy. Okazuje się, że Ukraińców bierzemy do pracy chętnie i nie chodzi tu wcale o tanią siłę roboczą.

  Faktem jest, że polski pracodawca wiele zyskuje, zatrudniając obywatela Ukrainy. Program pomocowy zakłada dotację w wysokości 800 złotych do jego miesięcznego wynagrodzenia. Nie ma co ukrywać, że dla polskiego przedsiębiorcy to ogromne wsparcie i zachęta do zatrudniania właśnie Ukraińców. Kolejną korzyścią są uproszczone procedury związane z ich zatrudnianiem. Wystarczy złożyć w Powiatowym Urzędzie Pracy wspomniane już oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi, by móc ustanowić stosunek pracy....

  http://nawschod.com.pl/korzysci-wynikaja-zatrudniania-ukraincow/
 • @trojanka 00:20:01
  TO jeszcze tragioczniej brzmi i juz wiem dlaczego zostałem zwolniony rok temu z pracy na na moje miejsce i innych POLAKÓW zostali zatrudnieni sami UKRAIŃCY.....


  Polityka PiS jest wroga NARODOWI POLSKIEMU !
 • Bo "Lewiatan" chce "wymienić" tych złych Polaków, leniwych , roszczeniowych,bezczelnie chcących normalnych umów o pracę, nie
  śmieciowych,normalnych zarobków pozwalających w miarę godnie żyć Rodzinie,którzy ośmielają się poleżeć w domu parę dni jak sa chorzy, zamiast wziąć antybiotyk i chodzić do pracy, nie chcą siedzieć za darmo dodatkowo w pracy po parę godzin. Ci źli, niedobrzy polscy pracownicy,nareszcie mogą zostać zastapieni z woli "polskich " rządów i sterujących nimi "biznesmenów", na pokornych całujących rękę pana co rano, nie mający żadnych żądań, pracujących za każdą stawkę z tej przeogromnej wdzięczności. I tak realiizuje się przebiegły plan.Tani polscy pracownicy wyrzuceni przez warunki pracy w Polsce, mają pracowac na angielski, niemiecki, irlandzki "byznes".Puste miejsca w Polsce ,maja zająć tani i wdzięczni /chwilowo/ Ukraińcy. Chociaż, jak wynika z linka,nie są tani dla panstwa polskiego!gdzie więc wyjaśnienie!
  Zapełnienie Polski Ukraińcami, w jakim celu???Mam wieści od znajomych o tym ,że diaspory ukraińskie w Polsce zarówno studenckie jak i pracownicze ,coraz liczniejsze , żyją własnym życiem, trzymają sie razem i izolują!!!!
  Pracownicy ukraińscy już mają swój Związek Zawodowy w Polsce oraz drużynę piłkarską!!Więc jest coraz lepiej, nie dają sobie w kaszę dmuchać, tylko walczą o "swoje prawa"w Polsce!!
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraina-zwiazek-zawodowy-ukrainskich-pracownikow-w-polsce-rozpoczal-dzialalnosc

  http://praca.interia.pl/news-l4-platne-w-60-proc-i-brak-wynagrodzenia-przez-kilka-di,nId,2379623
  PS. oczywiście zeby była jasność, również uważam że pracownikowi k a ż d e m u, za jego pracę nalezy płacić!
 • Nie jestem zwolennikiem imigracji zarobkowej jednak
  W południowej wielkopolsce nie sposób znaleźć człowieka do pracy. firmy nie biorą zleceń, bo nie mają kim pracować.
  Sam od miesiąca szukam 2 ludzi do prostych prac fizycznych. Zadzwoniło dwóch emerytów, ale zrezygnowali gdy dowiedzieli się, że praca jest rzeczywiście fizyczna i trochę siły trzeba wydać.
  Nie widzę w moim rejonie bezrobocia, jest wprost przeciwnie mimo, że wiele firm zatrudnia naprawdę dużo ukraińców.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY