Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
234 posty 537 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

NIEMIECKA PRASA UTRWALA FAŁSZYWE INFORMACJE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś kolejny raz zostałem zaatakowany przez Niemiecką prasę POLSKO JĘZYCZNĄ gazetę "WSPÓŁCZESNĄ"

Owa Gazeta Współczesna pisze wyłącznie negatywnie o Polskich Patriotach. Szczególnie nie cierpi Polskich Narodowców. Nacjonalizm jednoznacznie potępia i sieje ANTYPOLSKĄ propagandę jak za Stalina. Robi to na spółkę z innym tytułem, należącym do tego samego niemieckiego wydawcy czyli "Kurjerem Porannym" oraz michnikowszczyzną czyli " Gazetą WYBORCZĄ" . Na płaszczyźnie medialnej, (NIEMCY i ŻYDZI) trzymają wspólny front przeciwny i zakłamany na każdym kroku wobec nas Polaków! Oczerniają mnie owe gazety, od ponad 10 lat gdy zaczołem kandydować w wyborach do Sejmu RP i do rady miejskiej Białegostoku. Jednym słowem gdy zacząłem korzystać z praw wyborczych jako Polak Narodowiec. Gdy piszą o mnie (NIEMCY oraz ŻYDZI) to tylko w negatywnym świetle opluwają, siejąc kłamstwa na mój temat. Tym razem nie jest inaczej! Wybrano mnie na "Gwiazdę internetu" z PODLASIA obok takich postaci jak (MUZYCY DISCO POLO) mój były kandydat Krzysztof Kononowicz itd... Z kłamliwym opisem jakobym usłyszał wyrok 2 lat więzienia za Film o "GAZECIE WYBORCZEJ" w której rzekomo ich zdaniem miałem obrażć statystów do tego plakatu propaganowego promującego mieszane zwiąski rasowo i kulturowo, tak zwane "Multi-kulti". Zagrazające szczególnie dziś nietylko Polsce ale całej Europie.

Owe "NIEMIECKIE I ŻYDOWSKIE" gazety utrwalają fałszywe informacje u ludzi mało zorjentowanych jakich jest 90 procent czytających ową prasę.

Jak walczyć z oszczerstwami kiedy Sądy też są na usługach ANTYPOLSKICH, jak to praktyka co raz nam pokazuje.

Co dalej, czy możemy stać bezczynnie, czy ktoś ma jakiś pomysł proszę go napisać.

link do dzisiejszego oszczerstwa

 

 

KOMENTARZE

  • hmm
    może pogonić ich za naruszenie danych osobowych..
    na pocieszenie powiem Ci, że towarzystwo jest doborowe, z wyjątkiem tych dwóch sodomitów mycko i ten drugi pdał

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY