Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
234 posty 537 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

TAK! dla METROPOLII WARSZAWSKIEJ !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stanowcze TAK ! dla METROPOLII WARSZAWSKIEJ. To pchniecie Warszawy w XXI wiek. KOD-owcy tak często powołujący się na postęp dziś są siłą uwsteczniającą nie tylko Warszawę ale całą Polskę!

Nagle pomysł Metorpolitarny stał sie kością niezgody choć wcześniej nie wyglądało to na żaden problem.

ANTYPOLACY z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ,PO bis NOWOCZESNEJ oraz KOD. Wyczuli niebezpieczeństwo w rozszerzaniu granic Warszawy o przylegające miejscowości. Argumenty o tym że Warszawa będzie miała mniej pieniedzy są totalnie wyssane z palca i nie logiczne. Wiekszość mieszkańców tych podwarszawskich miejscowości pracuje w Warszawie a rozlicza się na daną miejscowość a nie w Warszawie, a wiec "MIT" obalony.

Tego ANTYPOLACY się nie boją ! Oni  boją się współ mieszkańców owych miejscowości z powodu na ich (wprzeciwieństwie do WARSZAWY zniszczonej i wysiedlonej po Powstaniu Warszawskim) rdzenny i zakorzeniony charakter który sprzyja postawie Patriotycznej a nie ANTYPOSLIOEJ ( jeką reprezentuje PO,nieNOWOCZESNA i KOD) ale Pro Polskiej! Która to woli głosować skołowana na "Prawo i Sprawiedliwość" które to ma za zadanie zagospodarować ten elektorat. Warszawa jest miastem dorobkiewiczów odciętych od swoich korzeni stawiających na lepsze życie ,pieniądze nie warzne jakimi metodami zdobyte. Warszawa jest zgnita moralnie mało tu rdzennych Warszawiaków a władze sprawują najeźdźcy z całej Polski którym się wydaję że stworzą tu sobie niebo. Często stwarzając inny piekło.To są właśnie wyborcy ANTYPOLSKICH partii typu "PLATFORMA OBYWATELSKA"!

Po pierwszej wojnie światowej była podobna sytułacja w Białymstoku. Żydów było tak wiele że Polacy byli zmuszenie dołączyć do miasta przyległe miejscowości woiski rolnicze w których nie było żydów tylko ludność Polska. ŻYDZI BRZYDZA SIĘ CIĘSZKĄ PRACĄ - wiadomo... I tylko tym zabiegiem Białystok uratowany został przed żydowskimi rządami. Historia kołem się toczy dziś podobną sytuację mamy z Warszawą.

 

 

 

KOMENTARZE

 • 1*
  Panie Adamie,
  proszę to jeszcze raz przemyśleć.

  A w ogóle po co Pan się wypowiada, gdy "walczą" ze sobą syjonistyczne żydowskie partie? Czy to powinno interesować człowieka, który fotografuje się pod pomnikiem R.Dmowskiego?
 • Oczywiście.
  Oczywiście świadomy Narodowiec powinien wiedzieć co się w jego kraju dzieje. Jestem Polakiem więc mam obowiązki Polskie.... To oczywiste że obchodzi mnie to to moja Ojczyzna ,to mój Kraj, to moje terytorium!
  Polacy są przekorni i często nie rozumieją co się dzieje i po co się dzieje.
  PO i reszta ANTYPOLAKÓW boi się że straci PiS ma nadzieje zyskać ale to tylko nadzieja. My Polacy często na przekór babci odmrażamy uszy.
  PiS jest w 99% partią głębokich i prawdziwych Patriotów tyle że nie świadomych że ten jeden % co nimi rządzi nie ma interesów Polskich a żydowskie to oczywiście wiemy ale na to trzeba być elitą Polską by to wiedzieć a tak naprawdę wystarczy powiązać fakty , lecz większość jest zaślepiona i nie myśli logicznie.
 • @Adam Czeczetkowicz 06:21:11
  Dałem 5! Zgadzam się z panem Adamie w 100%!
 • Ja tam dla pewności
  przyłączył bym do stolicy jeszcze Białystok. Tak na wszelki wypadek, dla pewności. W końcu i tak wielu mieszkańców Białegostoku pracuje w Warszawie a rozlicza się w Białymstoku.
 • @Adam Czeczetkowicz 06:21:11
  Panie Adamie. Czy nie jest Pan przypadkiem deczko zaślepiony ? :)
  Czy tylko ANTY-POLACY mają coś przeciwko tworzeniu METROPOLII na terenie.. Polin ? :)
  A o DRUGIEJ planowanej (na razie), ŚLĄSKIEJ, Pan nie słyszał jeszcze ? :)
  Czy wie Pan, jak w praktyce ma być zrealizowany NWO, w części dotyczącej nowej Ziemi Obiecanej dla Syjonu ? :)
  Oni nie chcą KRAJÓW :) ..
  Oni chcą METROPOLII w morzu dziczy gojowskiej, o zredukowanej populacji (dla Gojów polskich - Klub Rzymski przewidział, jak wiemy - liczbę 15 milionów300 tysięcy, co osiągną w tym tempie - za jakieś góra 30 lat :) ... Może PRĘDZEJ :) ..
  PAAAaanie Adamie drogi ! :) ...

  PAAANIE Kula Lis ... Rozczarowuje mnie Pan :( .. Zaprawdę.. :(
  Miałem Pana za faceta o szerszych nieco horyzontach :( ..

  ONI chcą METROPOLII..
  ENKLAW.
  Oni kochają kibuce i GETTA ! ...
  Proszę sięgnąć do PRAWDZIWEJ historii powstania chociażby takiego "Getta Warszawskiego", gdzie zamknęli się OD WEWNĄTRZ, a Niemcy zrobili im "kuku"... I to rękami właśnie Policji Żydowskiej wewnątrz Getta :) ...
  Stworzą Metropolie.. I będzie im WSJO RAWNO - czy to będzie na terenie Niemiec, Polski, Ukrainy, czy Rosji :) .. I czy granice Polski będą na Odrze i Nysie, na Bugu, czy "Od-Morza-Do-Morza", czy też WCALE nie będzie Polski, z linią Ribbentrop-Mołotow, bo i tak może być ponownie :) ..
  Oni to robią JUŻ ! :)
  NA NASZYCH OCZACH :) ..
  A Pan Adam pieprzy duby smalone, A Pan Kula Lis mu sekunduje :D ...
  Shalom ! :)
 • @johnie 20:24:42
  owszem, tego chce międzynarodowy żyd, jednakże chcieć to sobie może bo ma dużo problemów w Rosji, Ukrainie, całej europie potwory które sworzył obracają się przeciwko niemu (jak w żydowsko-czeskiej legendzie o golemie) - np ISIS, do tego potęga Chin, Indii, Iranu.... imperium Jaredów Kuschnerów, Zuckerbergów wisi na włosku, ich sukcesem było działanie w ukryciu, ale zaczynają się ujawniać, pysznić i to ich zgubi, także panie Johnie czego chcą żydzi, a co już niedługo otrzymają to dwie różne rzeczy, Pan Bóg nie rychliwy wszelako sprawiedliwy i kara już leci na belzebuby
 • @Krystyna Trzcińska 23:12:26
  figurka żyda na szczęście, może już nie pomóc Putinowi...
 • MECHANIZM
  Mechanizm przytoczyłem i z faktami się nie dyskutuje.
  Poza tym kto jest za kto przeciw tez jest nie istotne. Zawsze ktoś jest za i zawsze ktoś jest przeciw. Jako Naród Polski nie mamy swoich reprezentantów i lobbystów raczej na zasadzie gapiów nasza w tym rola.
  To smutne ale właśnie tak jest. Spotkałem kiedyś jednego POLAKA w USA który przedstawił mi się za mieszkańca WARSZAWY gdy go dopytałem z jakiej dzielnicy pochodzi bo mam rodzinę w Warszawie i trochę ja znam. Powiedział mi że jest z ZAMBROWA przypomnę dla niewtajemniczonych że miejscowość Zambrów leży około 60 kilometrów od Białegostoku a do Warszawy ma jakieś 130 kilometrów. Gdy mu o tym powiedziałem odparł mi że tak naprawdę to on jest z pod Zambrowa z jakiejś wioski nie wiadomo gdzie. Wielu tego typu ludzi określa się mianem Warszawiaków. Teraz będzie ich mniej bo o ile ktoś z pod ZAMBROWA nie ma żadnych podstaw by się podpinać pod stolice, to mieszkaniec Zielonki czy Piastowa będzie mógł dumnie sobie to powiedzieć. Choć ci z Piastowa raczej są dumni z tego że nie są z Warszawy a z Piastowa. Prawdziwi Narodowi Patrioci Nacjonaliści zawsze będą lokalnymi Patriotami. Kto odcina swoje korzenie jest "śmieciem" a nie Polakiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY