Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
234 posty 537 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

ŚMIERĆ MŁODEGO POLAKA W EŁKU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecnie trwają zamieszki w Ełku, między mieszkańcami miasta a Policją. Ściągnięto dodatkowe posiłki z Olsztyna i Białegostoku.

Do tragedii doszło w noc sylwestrową koło godziny 23 w centrum miasta młody  21- letni Łukasz narodowości Polskiej rzuycił petardę do lokalu z "KEBABAMI" gdzie pracowali "ARABOWIE" narodowości Tunezyjskiej i Algierskiej. Czterech pracowników napadło na Daniela Rudnickiego i ugodziło go pare razy nożem, po czym młody Daniel zmarł na miejscu natychmiastowo! Po rozejściu się informacji w mieście mieszkańcy Ełku zaczeli się zbierać pod lokalem gastronomicznym by godnie uczcić smierć zniczami, kwiatami od wczoraj Policja od cieła teren lokalu gastronomicznego od mieszkańców. Gdyż luzie spontanicznie zbierali się w ilości 200 , 300 osób by solidaryzować się razem przeciwko agresji obcokrajowców. Obecnie zatrzymano 28 Polaków demonstrujacych. Zamieszki trwają czas pokarze jak ta sytułacja rozwinie się. Do Ełku sprowadzono oddziały prewencji z OLSZTYNA i BIAŁEGOSTOKU na proźbę prezydenta Ełku. Zmobilizowana w stan gotowości została Strarz Miejska oraz Żandarmerja Wojskowa.

Obstawione są rogatki miasta i dworzec kolejowy PKP gdyrz przybycie do Ełku zapowiedzieli Narodowcy i kibice  z wszystkichokolicznych stron i klubów piłkarskich.

Ja osobiście pogląd na tą sytułację przedstawiam na filmie video który to państwu prezetuję.

pod tytułem : EŁK EFEKT POLITYKI MULTI - KULTI!

 

oraz  RELACJA Z TVPINFO

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • A w Jeleniej Górze pijany Ukrainiec zabił dwie polskie nastolatki !!!
    I jakoś dziwnie cicho o tej sprawie bo ci mordercy zza Buga to teraz nasi "przyjaciele" ...
  • @Drab61 06:33:36
    Tak informacja o tym że kierowa był "Ukraińcem" wypłyneła z wielkim opóźnieniem to nie przypadek zatajanie kim są sprawcy to taka polityka wmawiania ludziom że najazd obcych to nic złego. A to gówno prawda ! Jest to złe i zbiera krwawe żniwo w postaci młodych martwych Polaków!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY