Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
234 posty 537 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

KODowcy wystawili się dla PiSu !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy PiS wykorzysta sytułację i kopnie w zadek ANTYPOLSKI KOD

Okazało się że "prawicowa" -  'Platforma Obywatelska" korzysta na telefon z usług extremistycznej organizacji terrorystycznej (żydowskiego /lewactwa) o nazwie "ANTIFA". Prawo i Sprawiedliwość ma ich wszystkich teraz wystawionych na widelcu. Wszystkich zamieszanych w nieudany PUCZ łącznie z firmą (amerykańską czyli żydowską) która celowo zagłusza w całym kraju sygnał telewizji pubkicznej. Wszystkim postawioć zarzut zdrady stanu, zdrady ojczyzny, zdrady narodu! Za zdradę Narodu jest tylko jeden wyrok smierć! Ale to Narodwcy musieli by żądzić. Kaczyński może dać po 25 lat reedukacji w obozach ciężkiej pracy . A dla posłów blokujacych i anarchizujących pracę Sejmu RP dożywocie, bez prawa do eutanazji.

ERDOGAN w Turcji nie wachał się, bo ma jaja!

A czy Kaczyński je ma ?  to zobaczymy....

LINK W RAZIE JAK BY TU NIE DZIAŁAŁAO

 

KOMENTARZE

 • Po co tak się gorączkować.
  Temu kurduplowi z Żoliborza pozostanie już tylko Bereza Kartuska i to zrobi. Ta litwacka rasa tak ma.
 • pasibrzuchy na bruk
  nie dość że nieroby to jeszcze blokują pracę, niech sobie blokują kolejkę po kuroniówkę na mrozie zamiast pasożytować za nasze pieniądze
 • Na kant d*** im naskoczą - Z.Wrzodak o tym ciągle pisze - nie będę się powtarzał.
  .
 • BARDZO SŁUSZNA AKCJA
  Nalezy apelować do PiS-u o rozliczenie Złodziei, którzy rządzili przed PiS-em. Adam - tak trzymać!
  Trzeba też cofnąć się do roku 2013-go i żądać Twojej rehabilitacji za film z Białegostoku, w kórym protestowałeś przciwko platformerskiej akcji nasiedleńczej w Polsce.
 • @Katana 14:26:04 - ADAM MA POTENCJAŁ MORALNY
  Bo teraz przyszedł czas egzekwowania w Polsce sprawiedliwości. Na razie słyszymy, że prokuratura oprotestowuje zbyt wysoki wyrok sądu na Piotra Rybaka (tego co spalił kukłę Sorosa). To jest słuszny kierunek. I trzeba dalszych kroków. Ja zamierzam powrócić do sprawy afery na Kolskiej i szukam sojuszników. Chcę, żeby porządni ludzie z aferą się zapoznali i łączyli domaganie się sprawiedliwości w wielu sprawach. Teraz my, porządni ludzie nie możemy być samotni. Łączmy siły, możemy maszerować oddzialnie, ale uderzajmy razem.
  Trzeba łączyć sprawę Rybaka, Wysoka, Czeczetkowicza, Miernika, Sendeckiego i inne akcje, w których Polacy występowali przeciwko Złu.
  Czeczetkowicz ma potencjał moralny, jest nagłośniony - trzeba to połączyć z innymi ważnymi sprawami. Autorytety moralne są dźwignią poważnych ruchów politycznych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY