Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Dziś Polscy Patrioci oddają hołd Niewiadmoskiemu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

16-00 uroczystości na cmentarzu w Warszawie!

Cześć i Chwała Bohaterom!

KOMENTARZE

 • Jacyś PO***
  .
 • OTO PRAWDA ZWYCIĘŻA
  Mirosław Rostankowski bardzo dobrze powiedział. Oto się okazuje, że została nawiązana nić porozumienia między pokoleniami Polaków. Niewiadomski ma następców. Dzięki Bogu.
  +

  https://www.youtube.com/watch?v=2UvCZuW3qIw
 • Patrioci? Lunatycy!
  Facet dokonał morderstwa w imię swoich przekonań politycznych. Nie ma prawie dwóch ludzi, którzy nie różniliby się przekonaniami. Jeśliby stosować tę metodę - "uzgadniania" poglądów przy pomocy pukawki, to niedługo nie tylko Polski by nie było, ale i Polaków. Przykre, że dziś jeszcze, wiele lat po tym morderstwie, po przeminięciu ogólnoeuropejskiej mody na szowinizmy, ktoś może tak jeszcze myśleć. Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem patriotyzmu, ale nie nietolerancji i szowinizmu. Dla mnie Polak to niekoniecznie katolik. Z drugiej strony, widzę że większe oburzenie wzbudza morderstwo polityczne we mnie, niż w niektórych katoPolakach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY