Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

PRECZ Z ŻYDOWSKĄ CENZURĄ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowska firma "Facebook" wypowiedziała totalną wojnę Polskim Narodowcom!

Pisałem ostatnio o zablokowaniu mojego konta na FACEBOOKu przedwczoraj odblokowano mi FB poto by wczoraj znowu go zablokować na nastepne 30 dni tym razem administratorzy doszukali się nagrania  z przed roku! Jak  zapraszam wraz z kolegą na pikietę "Telewizja Narodowa" Narodową pod kolumną zygmunta z okazji ODSIECZY WIEDEŃSKIEJ.

AntyPolskie żydostwo wprozadza w swej firmie politykę totalnej wojny z Polskością.  Polskimi symbolami Narodowymi takimi jak reka z mieczem "Falanga". Właśnie w filmie video wypowiadamy się na tle symboli "Falangi" to dla firmy "Facebook" jest naj wyrazniej niedopuszczalne, niewspominając o treści naszej rozmowy pro Polskiej.

Myślę że rząd "Polski" jak był by naprawdę Polski to firma "FB" dostała by gigantyczne kary i zakaz działąnia na terenie Polski.

Powinniśmy stworzyć komunikator dla Polsków który byłby wolny od cenzury żydowskiej.

ps: PRECZ Z ŻYDOWSKĄ CENZURĄ !

PODAJE LINKI DO ZAKAZANYCH PRZEZ FACEBOOKa filmików:

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY