Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

UKRAIŃCY KRADNĄ NAM PRACĘ! DLACZEGO?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraińcy oraz inni obcy coraz częściej kradną nam pracę ich sprzymierzeńcy to rządy panujące nam od 1989 roku włącznie z obecnym!

To że kradną nam pracę i nasze miejsce w Polsce wiemy juz od dawna. Ale nie dziwmy sie że wilki rozszarpują nas jak stado bezpańskich owieczek bez pasterza bez psów pasterskich bez ochrony. Niestety za ten stan nie ma co winić głodne sepy w postaci wszystkich obcych najerzdżajacych naszą ojczyznę. My Polacy nie mamy swoich przedstawicieli w kregach decyzyjnych władzy która ma obowiazek chronić nas jako naród Polski przed niebezpieczeństwami jakim jest z pewnością najazd obcych sił roboczych! Gdy apelowałem i podnosiłem problem osadnictwa obcych naszym kosztem w filmie z 2013 po tygodniu zamknieto mnie w wiezieniu mój głos został zakneblowany przez media antyPolskie. Pro Polskich nie ma poza inicjatywami pewnych samotnych jeźdźców typy "TELEWIZJA NARODOWA" Eugeniusza Sendeckiego . Polacy zamiast walczyć o swoje, podwijają ogon i wyjerzdżają za granicę szukać pracy by przeżyć. Nikt nie walczy o zmianę tego stanu ! Rząd "Polski" nie reprezentuje interesów narodu Polskiego lecz wytyczne "MASOŃSKIEGO GANGU BANGSTERÓW" od Sorosa!

Teraz należy zapisywać nazwiska osób odpowiedzialnych za ten stan !

Potem ich wszystkich schwytać i przykładnie ukarać!

Po pierwsze ludzie odpowiedzialni za przyjmowanie obcych do POLSKI dający im prawo do zabierania nam  pracy oraz zasiłki finasowane z NASZYCH pieniędzy!

Po drugie pracodawcy ludzie decydujący o zatrudnieniu we własnych prywatnych jak i państwowych jak i zagranicznych firmach.

Firmy prywatne,zagraniczne lub państwowe mają służyć POLAKOM ! Jesli tak nie jest to rząd Polski ma obowiązek to zmienic na nasza korzyść ! Niestety RYBA GNIJE od głowy i tu jest pies pogrzebany!

AMEN!

PS : WCZORAJ BYŁEM NA KONCERCIE TSA i mam tu piosenkę która nadal pasuje do sytuacji Polaków dziś!

KOMENTARZE

 • UKraincy kradną coś więcej niż pracę.
  Oni kradną Polsce Polskość, kradną Polskę Polakom.
  To nie oni to wymyślili to jest realizacja programu niszczenia państw narodowych . To program globalnych judeo syjonistów.
  To taki sam program jak stymulowanie i finansowanie masowej emigracji mieszkańców bliskiego wschodu do Europy.
  To samo zrobili kiedyś z Niemcami których zalano Turkami.
  Dla zwykłych naiwnych pożytecznych idiotów media podawały że chodzi o tanią siłę roboczą...teraz mówią o konieczności pomocy ludziom uciekającym od wojny... od wojny którą ci sami judejczycy wywołali i podtrzymują wszelkimi sposobami (finansowanie, broń, doradztwo, wsparcie medialne...)

  Jednym słowem wszystko to robota tej samej globalnej mafii judejskiej.

  A Polski hehehe (pozornie Polski) rząd debatuje na posiedzeniach wyjazdowych w Izraelu...

  Polska to od 89r tylko judejska kolonia i tu nic nie dzieje się bez zgody czy polecenia judejczyków.
  A kto się stawia ten kończy jak Lepper.
 • @Husky 07:06:44
  A czytałeś może to:
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/135162,swiat-medialny-jest-w-fazie-tsunami
  chyba nie, sądząc po Twoim wyjątkowo dobrym sampoczuciu
 • Szanowny Panie/Pani Autorze...
  Zachęcam do wysłuchania tego w kontekście Pana artykułu o Smoleńsku:
  https://www.youtube.com/watch?v=2Tfd2AyZJ8E&t=2s
  Pozdrawiam
 • @Husky 07:06:44
  Jak widzę w tym waszym kibucu szczególny nacisk kładli na ortografię.Chyba już raz bloger tłumaczył dlaczego robi błędy i to powinno wystarczyć.Szkoda ze w tym kibucu nie kładli nacisku na sztukę logicznego myślenia utrwalania pamięci i wyrozumiałości.

  A swoją drogą to masz tupet tutaj pałętać się na tym blogu gdy na innym wylewasz kubły pomyj na tutejszych blogerów i Pana Oparę.Dziwię się właścicielowi,że nie dał ci porządnego kopa w dupę przybłędo z Londynu.Ruszkiewicz jaki jest taki jest ,ale wiedział jak traktować takich jak ty.
 • wykasowałem gnoja (hasky)
  Nie wiem który raz ale wykasowałem gnoja.
  śmieć tylko podsrywa.....
 • video TSA
  NIE WIEM CZY DZIAŁ WAM VIDEO ostatnio nigdy nie działa coś ten portal jest niesprawny w tej sprawie a wiec podsyłam link do owej piosenki zespołu TSA którego słowa są nadal niestety aktualne.
  "MAM SZEPTAĆ CHCE KRZYCZEĆ" https://www.youtube.com/watch?v=P7oYch36o2Y

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY