Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

UKRAIŃCY wypierają Polaków z Polski!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie potrafią mówić po Polsku zazwyczaj obca jest im higiena osobista obecnie wypierają nas z najgorszych jakie nam pozostały prac.

Pani Premier Beata Szydła oficjalnie na forum parlamentu UE stwierdziła o napływie jednego miliona tak zwanych uchodźców z Ukrainy. Niekrórzy twierdzą nawet o czterech milionach ludzi z południwo wschodniego kierunku. W Warszaiwe i nie tylko w Warszawie!  Da się to odczuć na każdym kroku. Gdzie nie zajedę tam ktoś mówi mi z akcentem ze wschodu. Gdy pytam z kąd jest? odpowiada mi z Ukrainy. Nawet w pociągu PKP relacji Białystok / Warszawa za ladą "warsa" stoi Ukrainiec! Ostatnio przez około dwóch lat udało mi się znaleść podłą pracę w centrum Warszawy w sklepie sporzywczyo/monopolowym 24h gdzie pracowałem w upodlonych warunkach po 12 godzin  za 8zl na rekę. Już nie wspomne o tym że firma "kant/oszust nie dawała umowy żadnej przez pierwsze 6 miesiecy to inna sprawa. Ale zaczeła zatrudniać na potęge ukraińców co jest moim zdaniem skandalicznym zachowaniem!  Popracowałem troche z nimi i mogę podzielić się spostrzezeniami: śmierdzą nie miłosiernie!Co dałao się wyczuć przaz nos!  Zęby swoje mają  w bardzo słabej kondycji! ( braki w uzebieniu) Najprawdopodobniej obca jest im higiena ogólnie. Nie rozumieją dobrze co się do niech mówi po Polsku, a często są stawiani przez pracodawców na wyzsze stanowiska od starych starzem Polskich Pracowników! Tania siła robocza oto odpowidź na pytanie dlaczego jest ich coraz wiecej. Nie mają wygórowanych ądań póki co więc to podoba się pracodawcom firm "kant i oszust" ostatnio wyrzucili mnie nie wypłacając wypłaty ( jestem zmuszony do interwencji sądu pracy)  z moim znajomym który skończył SGH de facto.  Jako  prawdziwy Polak nie uwikłany w "UBECKO-ANTYPOLSKIE" układy nie może znaleść uczciwej pracy w Warszawie tak jak ja zrosztą. Ukarińcy często o korzeniach banderowskich wypierają nas z rynku pracy a nasi pracodawcy nie są patriotami ani narodowcami wręcz odwrotnie taki mamy efekt polityki imigracyjnej. Coraz wiecej młodych ludzi rozkłada ręce w desperacji i deklaruje wyjazd za granice z tego cytuję " popieprzonego kraju! "

Własnie w taki sposób rząd swoją polityuką pozbywa się Polaków a na ich miejsce wchodza obcy!

I chodź w uworze R.P.Oi! - "Polaku wróc!" nagranego 15 lat temu apeluję o to by Polacy wracali do Polski to oni nadal wyjeżdżają a Polska OJCZYZNA NASZA JEST W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!

 

Polska Umiera!

A rząd PiS tak jak PO nie widać by chcaiłą to zmienić oj nie wiedać ! ! ! ......

 

 

KOMENTARZE

 • Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza
  Panie mgr.Adamie Czeczetkowicz.Rozumiem pana rozgoryczenie i złość na fakt, że wiele miejsc pracy obsadzają dziś pracodawcy tanią siłą roboczą emigrantami zza wschodniej granicy.
  A tu ludzie wykształceni zmuszani są do podjęcia niepopłatnych
  zajęć za groszową stawkę. Wielu rodaków zainwestowało w własne wykształcenie kończąc wyższe uczelnie mając tytuły inżyniera, magistra itd a pracować muszą fizycznie za bezcen.
  Po części rozumiem ich (pracodawców) że tak się dzieje.Czy jest możliwe zatrudnić osobę z wyższym wykształceniem na etat pracownika umysłowego który jak widać w powyższym wpisie dość osobliwie podchodzi do ortografii i stylistyki j.polskiego.
  Czasem zdarzają się literówki,ale to przez zbyt szybkie pisanie postów, czy komentarzy Ale czy do literówek zaliczymy :

  // napływie jednego miljona//
  //Niekrórzy twierdzą nawet o czterech miljonach /
  //w splepie sporzywczyo/monopolowym //
  // na wyrzsze stanowiska od starych starzem //

  To tylko niewielka ilość podstawowych błędów jakie zacytowałem.
  Kończąc, czy nie dziwi się Pan że mając" takie wykształcenie" pozostaje Panu tylko miotła i łopata.
  Proszę by nie traktować tej uwagi jako moją złośliwość ale to tak wygląda.
  Bez urazy
  Pozdrawiam
 • -----FAKT !
  --Ukraińców jest coraz więcej , męższyzni pracują głównie w budowlance , kobiety w gastronomii , sprzątają, ale pracują też w służbie zdrowia jako Lekarze. Agencje Pracy sprowadzają nie tylko Ukraińców ale też Mołdawian , Rumunów.
  Montownie OBCEGO KAPITAŁU zatrudniają na NIEWOLNICZYCH WARUNKACH --OBOZY PRACY ! tym są te montownie.
 • @ninanonimowa 08:10:19
  // męższyzni //
  kolejna Pani magister ?
 • Ortografia kolego, ortografia!
  "...Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych..."

  Ilość błędów ortograficznych które Pan popełnił w swoim artykule tłumaczy dlaczego jest Pan bez pracy! Jaki pracodawca zatrudni na kierownicze stanowisko (bo na takie zapewne Pan aspiruje jako magister) człowieka który nie zna zasad polskiej ortografii a przy tym jest zwyczajnie leniwy!
  Program komputerowy Word (w którym zapewne napisał Pan swój artykuł) poprawia błędy "na czerwono", ale nie chciało się Panu owych błędów poprawić!
  A swoją drogą jaka to uczelnia w Polsce kształci tak wybitnych magistrów??
 • @anthony1 13:38:49
  Merytoryczny komentarz dotyczyłby tematu a nie błędów ortograficznych! Widać że dla panów [specjalnie z małej litry] ważniejsze jest gówno od toalety.Co to za różnica na emigracji 6 mln + od XVI wieku 20mln razem małe 26 mln a obcych dopiero ukr.4 mln,czecznia 750 tyś/mln. starsi w wierze 4 mln +- inni 1 mln.Ciągle za dużo Polaków w kraju?+- 28 mln.

  https://www.facebook.com/OdbudowaRP/videos/2078834895674397/
  http://histografy.pl/tance/
  http://wrealu24.pl/index.php/services/1145-polacy-sa-druga-kategoria-ludzi-wyznania-polki-pracujacej-w-niemczech
  dla panów powinni być tą samą kategorią w Polsce?
  Gdzie Panowie widzą wykształcenie piszącego?[ z moim znajomym który skończył SGH de fakto. ] Według mnie nie jest to napisane prze "Czeczetkowicz"jedynie wrzucony tekst POLAKA .Czytać należy ze zrozumieniem a odnosić się do problemu nie ortografi .eu. rządzi szwab z zasadniczym wykształceniem po szkole przyzakładowej i co na ten temat sie nie rozwijacie strach dupy ściska?
  "Dowolny układ fizyczny, który zachowuje się nieokresowo, jest nieprzewidywalny" twierdzi teoria Lorenza, podając za przykład trzepot skrzydeł motyla, który może wywołać trzy dni potem w innym miejscu burzę piaskową (butterfly effect).Panom doradzam zagłębienie się w temacie BAĆ SIĘ TO NIE ZDROWO.
  http://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/2016/07/nie-boj-sie.html?spref=fb

  https://www.facebook.com/AwarenessAct/photos/a.528399253841283.92107239.507253029289239/1368922183122315/?type=3
 • @dlaczego ja 14:58:44
  https://www.facebook.com/AwarenessAct/photos/a.528399253841283.92107239.507253029289239/1368922183122315/?type=3
 • @dlaczego ja 14:58:44
  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/13770374_1163269187058712_139329329042913083_n.jpg?oh=ac11f7656040b178a3e1080d4c12fec4&oe=5814D208
 • @dlaczego ja 14:58:44
  //Gdzie Panowie widzą wykształcenie piszącego?//
  to jest faktycznie zagadka
  gdzie
 • @Husky 08:01:39
  Witam wroga POLSKI (Husky/Ranger) na ciebie agencie prosyjonistyczny zawsze moge liczyc wytkniesz mi wszelkie bledy na forum publicznym byle by mnie zdyskredytowac i odciagnac czytelnikow od meritum sprawy.
  O ile wiem to zabronilem ci pisania pod moimi tekstami agenturo.
  Zmieniasz swoje nicki bo za wiele ludzi blokuje cie co raz. Widze ze jestes delikatniejszym wcieleniem jako Pies Husky od ordynernego Rangera ale to nadal ty w nowej wersji ( ulepszonej) ale wiesz mi czuje od ciebie zla wole na kilometr wiec dowidzenia wiecej tu nie pisz.

  ps: dzieki za sugestje agencie
 • @Husky 20:01:46
  Najlepiej wykształcić się na historyka.
  Można zostać Ministrem Obrony Narodowej, Ministrem Spraw Zagranicznych, premierem, przewodniczącym Unii Europejskiej, może nawet Ministrem Rolnictwa czy prezydentem Bulem.
  Można wtedy, będąc na tak wysokim stanowisku, pisać nową historię Polski czy banderlandii.
  Błędy ortograficzne: oczywiście, jak się publikuje publicznie, należy ich unikać. Jednak w tym wypadku, treść notki jest najważniejsza.
  Rozmywanie treści notki i ważnego zagadnienia, które dotyka na co dzień nas Polaków mieszkających w kraju, jest bardziej szkodliwe, niż błędy ortograficzne.
 • @Husky 08:16:37
  ZYDOSKI AGENT - HUSKY VEL RANGER POPRAWIA NASZA ORTOFRAFIE ;) JAKIE TO MILE ZE STRONY AGENTA DZIEKUJEMY MONDRALO...
 • @anthony1 13:38:49
  i TU WIDZIMY NASTEPNEGO AGENCIORA A MOZE I TO TEN SAM :)
  Ja o ukraincach od o ortografii o formie nie o tresci . Tym agentura ujawnia sie ze jest agentura. Dziekuje ....
 • @Adam Czeczetkowicz 21:10:51
  ok.magiszcze
  ale nadal robisz z siebie .......
  pa,pa
 • @Adam Czeczetkowicz 21:14:03
  //ZYDOSKI AGENT //

  ŻYDOWSKI AGENT - byłoby bardziej poprawnie, co ?
  Miszczu
 • @Husky 21:23:54
  /ŻYDOWSKI AGENT - byłoby bardziej poprawnie, co ?/

  Może i bardziej poprawne za to SAYANIM było by bardziej właściwe-co nie kundlu?
 • @ikulalibal 21:39:43
  No tak ,byłoby nas więcej niż dwóch.
  Zawsze to już jakaś zorganizowana grupa 8-))
 • @lorenco 21:13:16
  Dziekuje za wsparcie jestem swiadomy swoich minusow ale agentura zawsze sie tu kreci by zagluszac przekaz.
 • @lorenco 21:13:16
  //Błędy ortograficzne: oczywiście, jak się publikuje publicznie, należy ich unikać. Jednak w tym wypadku, treść notki jest najważniejsza.//

  Oczywiście masz rację, jej nie mając.
  Sądzisz że treść najważniejsza a nie ortografią. No tak, ale jak czytelnik ma się domyślać co jest napisane ,lub co autor ma na myśli to raczej jest to już groteska.
  Jeśli nie ma się szacunku do j.polskiego, do blogerow,komentatorów, czytelników i dla samego portalu to wybacz.
  Każdy robi błędy, każdy, ale nie każdy wyciąga z tego wnioski jeśli mu się te błędy wytyka.Co więcej szuka usprawiedliwienia w prostackich atakach i co najciekawsze nadal robi to z bykami ortograficznymi.
  Żałosne.
 • @Husky 21:55:25
  E tam... mnie ójeło to, rze Autor napisał od siebie co czóje i zrozómiałem co pisze, rze w polsce ukropy panoszą się jurz jak ó siebie.
  Czy zrozómiałeś co napisałem?
 • @lorenco 22:19:47
  Ja panimaju 8-))
  Spasiba
 • @Husky 22:28:18
  What is "spasiba"?
 • @lorenco 22:35:31
  Lingvo ?
 • @anthony1 13:38:49
  Znam wielu zdrajców Polski o wygładzonym języku, nawet niektórzy z nich pisali piekną poezję, która miała chyba być jednym ze środków zwodzenia ludzi na manowce patriotyzmu, Polskości itd. Nierzadko pochowani z honorami, wg mnie siedzą po uszy w bagnie piekielnym. za zdradę Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski. Jak Ci nie pasuje ortografia Pana Adama, to kup sobie np tomik Szymborskiej, albo Miłosza lub Mrożka

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY