Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Relacja P21TV z obchodow Krwawej Niedzieli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja VIDEO z 11.07.2016 Warszawa - Wolyn Pamietamy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • BARDZO DZIĘKUJEMY ZA RELACJĘ
  (pochwała dla Adama Czeczetkowicza za sfilmowanie obchodów Krwawej Niedzieli 11VII2016 i opublikowanie na YT i na portalu NEon24.pl)
  Polacy jednak pamiętają... ale - czy pamiętają najważniejsze?
  Stalin po stłumieniu antysowieckiego powstania na Ukrainie w roku 1947-mym wyłapał UPA-owców i zaproponował im pracę na rzecz ZSRR na terenie Polski. Archiwum UPA z Łubianki, czyli opis kto ilu Polaków zamordował, gdzie i w jaki sposób, ze zdjęcami i podpisami świadków - to jest klucz do zrozumienia obecnego kształtu Władzy w Polsce. Warto pamiętać, że obecna Polska to Generalne Gubernatorstwo odziedziczone przez Sowiety, poszerzone o Ziemie Północne i Zachodnie, obsadzone konfidentami Gestapo, Judenratów, UPA, Szaulisami, potomkami ludzi strzelających w Katyniu i kobiet polskich przymuszanych do stosunków płciowych z funkcjonariuszami sowieckimi. Strzelanie i kopulacja zostały sfilmowane i też są w archiwum w Moskwie.
  Ważne, żeby kiedyś archiwa UPA, spoczywające na Łubiance (siedziba KGB) - trafiły w nasze polskie ręce. Wtedy się rozprawimy z Obcymi zniewalającymi Nasz Kraj. Archiwalia z Łubianki pokrywają się ze Zbiorem Akt Zastrzeżonych IPN.
  Ujawnienie calej prawdy o UPA - to jest właśnie cezura polityczna dla Putina i powód dla którego ja Putinowi nie ufam, lecz wnioskuję o bazy chińskie w Polsce. Dopóki archiwalia o naszych oprawcach i potomkach tych oprawców rządzących współczesną Polską nie dotrą z Łubianki do Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ albo innego środowiska polskich nacjonalistów, dopóty o przyjaźni polsko-rosyjskiej nie może być mowy. Milczenie Moskwy w tej sprawie to jest policzek dla Polaków.
  A Adamowi bardzo dziękuję za relację. W Redakcji TELEWIZJI NARODOWEJ czeka nagroda dla Adama.
  +
  Ku chwale Boga i Ojczyzny.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY