Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Dwa NIKLOTY dwa przeciwstawne stanowiska w sprawie Ukrainy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niklot to ogranizacja ogolnopolska i Polonijna. Polska jest pro Banderowska. Polonijny Niklot jest Pro Polski anty Banderowsi

 Na zdjeciu Prezes Niklot Polonia NEW YORK-NEW JERSEY Piotr Czeczetkowicz

 

 

 

 Stowarzyszenie Niklot w Polsce  jak sie okazalo jest Pro Banderowskie a polonijny Niklot anty-banderowskie.

Doktor Tomasz Szczepanski ma korzenie Ukrainskie jak dobrze pamietam i ciagnie za banderowcami przeciwko Noworosji. Co oznacza ze w organizacji o nazwie "Ruch Narodowy" mamy do czynienia z pro Banderowskim tworem przynajmniej w Polskiej wersji.

Konflikt jest wyrazny 

 

Polonia z NOWEGO JORKU oraz JEW JERSEJ odwrotnie ta sama organizacja dwa skrajne stanowiska.

 

 

 

KOMENTARZE

 • To takie też porównania o działaniach niby społecznych.
  Polonia w USA pikietuje Biały Dom


  Brońcie Polski teraz, brońcie Bałtów teraz, brońcie Rumunii teraz, pomóżcie Ukrainie teraz – takie hasła można było usłyszeć w niedzielę pod Białym Domem. To zauważalna pikieta Polaków i Aemrykanów polskiego pochodzenia, którzy wzywali do wzmocnienia obecności wojsk amerykańskich w Polsce i krajach bałtyckich oraz do ich stałej obecności w regionie. Polacy za oceanem boją się rosnącej siły militarnej przy granicy z Polską w Obwodzie Kaliningradzkim.

  Zdaniem organizatorów przed siedzibą prezydenta USA zebrało się od 150 do 300 osób. Przybyli z flagami polskimi i amerykańskimi m.in. ze stanów New Jersey, Nowy Jork, Pensylwania, Maryland i Wirginia.


  Organizatorami manifestacji byli aktywiści zrzeszeni w grupie „Americans for Security in Central and Eastern Europe”. W jej skład wchodzą członkowie Federation of Polish Americans, która odegrała
  --------------------------------
  konstruktywną rolę w staraniach o wejście Polski do NATO, oraz oddziały stanowe Kongresu Polonii Amerykańskiej z New Jersey, Michigan, Massachusetts, Florydy i w Kalifornii.
 • TO KWESTIA WIARY JEST...
  Kto wierzy WASP-om, ten wierzy Giedroyciowi i projektowi Pol-Ukr. Kto wierzy Kościołowi Świętemu Matce Naszej i myśli po polsku - ten się angażuje w pomoc Polakom na Wschodzie i nie opowiada się ani za Ukrainą, ani za Rosją, czy Noworosją, tylko czeka na rozwój wydarzeń, broniąc polskiego stanu posiadania, ewakuując ludzi i dobra materialne do obecnej Polski (Generalnego Gubernatorstwa poszerzonego o Ziemie Północne i Zachodnie) i do życzliwej Polakom pod rządami JE Prezydenta Aliaksandra Białorusi.
  Geopolityka jest strasznie oczywista, wręcz naga w swoich oczywistych rozwiązaniach. Dabrym argumentem jest to, kto co popiera. Co popierają nasi Sąsiedzi. Projekt Pol-Ukr jest zdominowany przez Żydów, a projekt Pol-Białoruś - jest zwalczany przez Żydów.
 • GRATULACJE DLA PIOTRA CZECZETKOWICZA
  Brawo Brat Adama! Oto dzielny Polak na odwiecznych terenach indiańskich. Dzielna autentyczna Blada Twarz. Nie Pejsate Oblicze.
  Howgh!
 • @klementyna 20:01:48
  My prawdziwi Polacy pierwszego sortu jak to nazwal sam Jaroslaw Kaczynski nie boimy sie wojsk Rosyjskich z obwodu kaliningrackiego i nierzyczymy na naszym terenie zadnych jednostek wojskowych obcych panstw czy to bedzie Rosja czy USA to nie jest istotne.Polska dla Polakow to wojsko Polskie na terenie Polski i zadne inne. Sami sie obronimy najlepiej! Jest takie powiedzenie ktore teraz zacytoje.
  "Boze chron mnie przed "przyjacolmi" bo od wrogow obronie sie sam!"
  Nie mozemy ufac obcym pseudo przyjaciolom zdradza nas przy pierwszej lepszej okazji. Srodowisko Polonijne odwiedzane przezemnie w USA zawsze bylo przeciwko MASONERII,UE,NATO. Nie wiek kto tam protestowal ale uwiezcie mi ze nie byla to spontaniczna Polonja a organizacje pro-rzadowe USA czytaj Izrael.
 • @Adam Czeczetkowicz 01:34:55
  Dlatego też wstawiłam te dwie notki . a każdy kto myśli odczyta jak trzeba.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY