Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Białystok się budzi ze snu MULTI-KULTI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja VIDEO z demonstracji w Białymstoku przeciwko decyzji rządu Platformy Obywatelskiej w sprawie zalania POLSKI imigrantami z Afryki i Azji.

Gdy w ostatni czwartek przechodziłem nieopodal plant Białostockich natknołem sie na grupę młodych ludzi jeden z nich wręczył mi ulotkę zapraszającą na demonstrację 3 października czyli ostatnie soboty o godzinie 15:00.

W sprawie imigrantów - Chcemy repatryjantów a nie imigrantów hasło brzmiało.

Nie mogłem być na niej bo miłem zaplanowany wyjazd ale powiadomiłem moich ludzi z Komitetu PODLASIE XXI WIEKU i przybył doktor Marek Czerniawski,andrzej Pochylski oraz Oskar Wądołowki ze swoją Kamerą. Dziś przejrzałem relacje antyposlioejk prasy lokalnej : Wyboracz krótka wzmianka bez zdjecia z komętarzem antypolskiej ORGANIZACJI _ NIGDY WIĘCEJ że Polskie społeczeństwo jest xenofobiczne i nalerzy je uświadamiać bo błądzi. Natomiast dawie Niemieckie gazety jak Współczesna i Kurier Poranny dały małe fotki jedan z 5cioma osobami druga z niewidocznym tekstem szacującym na 1000 osób . W wersji www poranny opublikował 96 fotografi głównie z twarzami uczestnikmów by POLICJA miało robotę w rozszyfrowywaniu kto tam był.

Ja Namierzyłem naszych z PODLASIA XXI WIEKU doktora Marka Czerniawskiego i Andrzeja Pochylskiego.

relacja OSKARA WĄDOŁOWSKIEGO :

KOMENTARZE

 • Wielkie brawa dla Białegostoku...
  Należy jednak otwarcie zaznaczyć (co chyba Autor) potwierdzi, że te protesty w całej już Polsce nie są przeciw tym biednym wykorzystywanym instrumentalnie, zindoktrynowanym, zepsutym i napuszczonym na Europejczyków ludzi, ale przeciw tej całej światowej Zorganizowanej Szumowinie która najpierw chce zniszczyć nas właśnie rękami uchodźców a potem z całą pewnością ich samych. Bo kto niby będzie ich utrzymywał, gdy już nie będą potrzebni a europejscy frajerzy którzy ich teraz utrzymują będą już wybici. Uchodźców czeka taki sam los jak nas wszystkich z tym tylko, że trochę później, po wykonaniu zadania.
  I to jest ta zbrodnicza hipokryzja, tej Światowej Szumowiny.
  Cała nadziej w Rosji, że stworzy warunki do powrotu tych ludzi do swoich ojczyzn a my (Europa) powinniśmy im pomóc w powrocie i ich odbudowaniu
 • @Jan Paweł 20:21:17
  Zgadzam się właśnie tak jest na marginesie nierozumiem czemu USA praz ich przydupasy nie chcą walczyć przeciwko ISIS lecz protestują przeciwko Rosji która zaczeła działać praktycznie. Wygląda na to że USA jest zainteresowane mocno by kryzys nadal sie utrzymywał na tamtych terenach co ma negatywny wpływ na całą Europę .
 • ZGROMADZENIE W WARSZAWIE. KLUCZ DO PROBLEMU.
  Bardzo ważne rzeczy zostaną kolejny raz omowione w Warszawie - podczas całodniowego zgromadzenia w sobotę 10-go października 2015 na Placu Zamkowym (Kolumna Zygmunta). Osobiscię omówię temat wkładu Adama Czeczetkowicza w obronę Polski przez manipulacjami Władzy, która chce Polaków wyzuć z dziedzictwa narodowego (wydziedziczyć). Adam Czeczetkowicz jest prześladowany przez masonów i ubeków sądownie, jest naszą postacią sztandarową. Jeżeli ktoś nie wie jeszcze nic o sprawie Czeczetkowicz - to jest albo niedoinformowany, albo kłamie że nie wie z jakichś niejasnych, nieczystych powodów.
  +
  My narodowcy od wielu lat jesteśmy kłamliwie opisywani przez Wrogów jako wariaci w kółko plotący nieprawdziwe bajdy o masońskich spiskach przeciwko Polsce chrzescijańskiej i białej. No i teraz wychodzi - że wszelkie nasze ostrzeżenia anty-masońskie, anty-WASP-owskie i antysemickie są prawdziwe, jesteśmy prawdziwą elitą narodową, która więcej wie, więcej widzi, dalej siega niż prosty lud.
  Teraz jest nasz czas, czas patriotów.
  Zapraszam na sobotę 10-go od 10-tej do 22-giej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY