Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

"Wróg u bram " czyli multi-kulti w natarciu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najeźdźcy z Azji ,najeźdźcy z Afryki setki lat temu szli z bronią uczciwą dziś atakują poniżej "jaj"

Zasada najazdu jest taka sama zdobyć nowe tereny do zamieszkiwania i podporządkować je sobie. Kiedyś robiono to bronią widoczną gołym okiem. Dziś żeruje się na poprawności politycznej .

 

Odparliśmy te ataki Król Jan III Sobieski wraz z Polskimi wojami słynną husarią przekreślili zakusy najeżdzców na podporządkowanie "jedynej na świecie słusznej religii mahometa" W tym momęcie  muszę się pochwalić swoją nianią potomkinią tego właśnie króla Jana III Sobieskiego która troszczyła się o mnie. Zostałem wychowany w duchu viktori Wiedeńskiej. Niezwycięrzonej Skrzydlatej huzarii Polskiej dlatego też wyrosłem na dumnego Polaka.

Dziś nie wolno nawet wspominać o dumie Polskiej bo odrazu jest się napietnowany jako "groźny przestepca - faszysta,nazista,rasista,ksenofob,antysemita,ciemnogród i zapluty karzeł reakcji" i pewnie znalazło by sie jeszcze pare absurdalnych określeń. Cały czas trwa moja sprawa o film o plakacie multi-kulti w którym niezgadzam się z jego treścią co zostało odczytane przez "pana Prezydęta Białegostku Tadeusza Truskolaskiego trzech radnych PO obecnie w klubie PiS oraz dwójki statystów GAZETY WYBORCZEJ " Jako przejaw agresywnego rasizmu i stosowania pogrurzek. Za co Policja  Białostocka weszła mi bez nakazu na chatę i skuła mi ręce prowadzac mnie za kratki tak dla przykładu medialnego by uciszyć tędęcje patriotyczne w Narodzie. Typowe zastraszenie stosowane przeza władze zaborcze podczas rozbiorów Polski dziś jaki widzimy też.

 

Po krótkim czasie jak widzimy moje słowa są podzielane przez wiekszość Polsków obcy imigranci  to najeźdźcy których cała Polska NIEŻYCZY SOBIE a ci którzy tak bardzo propagowali najazd imigrantów czyli rządy Państw europy odpychają tysiące najeżdzców zwanych imigrantami , azylantami ...) jak gorącym kartoflem bo wiedzą że można się nimi poparzyć.

Nasze podakli szły na propagande antypolską teraz bedą szły jeszcze z wiekszą siłą ale nietylko na propagandę ale i na ośrodki  , miejasce pracy, zasiłki ,mieszkania ale nie dla nas lecz dla agresywnyej ekspansywnej hordzie tysiecy ludzi obcych nam kulturowo , rasowo i mętalnie.

Ja na to się niezgadzam niezgadzałam i nie będę się zgadzał bęzie się działo żyjemy moi drodzy w ciekawych czasach...

Prawo szariatu przyniesione przez najeźdźców rozniesie całe państwa europejskie i zlikwiduje obecny rezim w Polsce bądzmi tego świadomi i odpowiedzialni.

 

Kto dziś będzie Sobieskim to czas pokarze.....

KOMENTARZE

 • @autor
  Mullti-kulti jest zagrożeniem dla Polski (i nie tylko dla Polski).

  Jednak znacznie większym zagrożeniem dla są osobnicy pozbawieni zdolności myślenia.

  A jeszcze większym zagrożeniem są osobnicy, dla których zarówno zdolność myślenia jak i znajomość ojczystego języka to - "terra incognita".

  Pozdrowienia - nonscolar

  PS. Pomijając ortografię i gramatykę.

  Na czym to polega, że najdurniejszy arab, po kilku lekcjach polskiego lepiej nim włada niż Pan?
 • @nonscolar 23:17:10
  Widzę że nie treść lecz forma pana interesuje.
  Odpowiadając na pana pytanie o arabie - mądremu nie trzeba tłumaczyć a głupi i tak nie zrozumie.

  ps: Polecam "pau mąndrali "doktora Eugeniusza Sendeckiego on wypisze panu skierowanie do specjalisty....
 • @Adam Czeczetkowicz 01:39:29
  To NIE jest "wojna religijna", jak opowiadają Żydzi.
  To jest planowe wyludnianie i okupacja ziem palestyńskich naokoło Izraela celem budowania Większego Izraela i NWO.
  A uchodźcy z tamtych ziem, to NIE "muzułmanie" tylko wykształceni palestyńczycy, którzy rozumieją sytuację i mają pieniądze na taką wędrówkę.
  NIE tłumań Polaków "wiadomościami" z Tel Avivu!

  Więcej szczegółów tutaj:
  http://zdzich.neon24.pl/post/125514,netanjahu-zamknal-bramy-izraela
  http://zdzich.neon24.pl/post/125713,ruch-bds
 • chazarskie rozmieszczenie jihadystow w POlin
  http://fust.pl/wp-content/uploads/2015/09/12002548_953246324740671_3561977802296058154_o.jpg
 • @Zdzich 02:50:26
  Oczywiście że jest odwrotnie jak mówisz.
  Jest to natarcie obcej rasy,kultury obcych kontynentów na EUROPĘ.
  Plan wojny rasowej,religijnej,kulturowej zniszczy zarówno nas jak i zwolenników tej przemiany REWOLUCJA ZJADA SWOJE DZIECI.

  NOWY PORZĄDEK ŚWIATA MASOŃSKI PLAN WIDZIMY TERAZ GOŁYMI OCZYMA mój mózg nie jest tak zadżumiony by nie rozumieć co się dzieje.

  Przygotujmy się na najgorsze tylko to pozwoli nam przetrwać i zwyciężyć!

  STOP NAJAZDOM OBCYCH KIEROWANYCH PRZEZ WIADOMO KOGO NA NAS!
 • @nonscolar 23:17:10 - WYKWIT ANTYPOLONIZMU. HANIEBNY.
  Pański wpis jest nie tylko świadectwem Pańskiego wrogiego nastawienia do polskiego bohatera narodowego Adama Czeczetkowicza, ale również świadectwem wielkiej niewiedzy źródeł historycznych. Pan Adam wielokrotnie był pobity przez dzieci i wnuki ubeków z Białegostoku, kilkanaście razy był bity po głowie. Był od lat dziecinnych prześladowany przez kanalie post-neo-sowieckie i - jak widać jest dalej przesladowany, również dręczony przez wpisy Pana "nonscolar". Pański poniżający wpis to jest wykwit nurtu antypolskiego i antynarodowego na portalu NEon24.pl.
  ==========
  Na czym to polega, że najdurniejszy arab, po kilku lekcjach polskiego lepiej nim włada niż Pan?
 • @Adam Czeczetkowicz 15:58:26
  Śmiem twierdzić, że opierasz swoje wnioski na fałszywych podstawach.
  1. To nie jest "natarcie" lub "najazd". Oni nigdy nie chcieli opuszczać swojego kraju. Ale po zbombardowaniu ich domow oraz pod groźba zabójstwa, UCIEKLI ze swojego kraju.
  2. Uchodźcy nie mają zadnego planu "wojny rasowej, religijnej, i kulturowej", tym bardziej ze reprezentuja rozne religie. Wiekszosc z tych, ktorzy uciekli, to Chrześcijanie. Dlatego oni najbradziej boja sie o wlasne zycie i wybrali kraje Chrześcijańskie (a nie muzułmańskie) na swoje ocalenie.
  3. Przybywajacy uchodźcy są rezultatem Nowego Porządku Świata, a nie jego powodem. Powód jest w Tel Avivie i Waszyngtonie.
 • @Zdzich 17:52:45
  To nie rezultat lecz realizowany plan najazd jest najazdem czy oni tego chcą czy nie są najeźdźcami bazującymi jako swoją kartę przetargową czyli broń panujący system demoliberalnej poprawności politycznej. Okazało się że kopnięty przez reporterkę Węgierską słynny ojciec z dzieckiem na rękach jest członkiem organizacji terrorystycznej Syryjskiej Al Qaidy taki to z niego chsześcijanin.
  Niem zgody na osiedlanie żadnych obcych w Polsce.
  Polska dla Polaków a kto tak nie myśli jest moim wrogiem!
 • dodaje film Prof Wolniewicza
  Nie dogadywałem się z profesorem ale mam takie same wnioski....
  https://www.youtube.com/watch?v=gzWFXXJjCqk
  Polecam!!!
 • @Adam Czeczetkowicz 22:07:24
  Napisałes wymyślone kłamstwa n.t. uchodźców.
  Nikt nie zaplanował "najazdu" uchodźców. Uciekli ze swojego kraju i szukaja miejsca, gdzie mogliby sie osiedlic - zupełnie tak samo jak 2 miliony Polaków, ktorzy wyemigrowali z Polski w 2014.
  Okazało się że kopnięty przez reporterkę Węgierską słynny ojciec z dzieckiem na rękach to znany TRENER SPORTOWY, który został przyjęty z otwartymi rękami w Hiszpanii.
 • @Zdzich 16:30:25
  Tak trener ale i znany terrorysta jak podają Kurdowie.
  Czy ty Zdzichu jesteś głupi ? czy może naiwny? a może jedno i drugie?
  albo może masz mnie za jednego z wcześniej wymienionych oraz innych którzy to czytają?
  Wojny w tamtych terenach trwają od niepamiętnych czasów a już na dobre od 2001 roku i dziwny zbieg okoliczności że nagle teraz wszyscy idą na chama bez dokumętów to jest spontan?
  Nie niema spontanicznych akcji na taką skalę to świetnie zorganizowana akcja przesiedleńcza w którą zarządza "rząd światowy" MASONERIA
  To nie są żadni przypodkowi uchodzcy wojenni ( afganistan,nigeria,irak,syria,libia Erytrea grom wie co jeszcze tam idzie czy we wszystkich tych Państwach trwa wojna? Nie!
  ogarnij się Zdzichu i spójrz prawdzie w oczy nacierają na nas dobrze zorganizowane oddziały....
 • @Adam Czeczetkowicz 01:53:23
  Jesteś fanatykiem swojej skrajnej wyobraźni, Adam.
  Dochodzenia, sprawdzanie pochodzenia oraz zapatrywań politycznych przeprowadzone przez rząd hiszpański są dla mnie bardziej wiarygodne niż to, co jakiś Kurd powiedział (o ile w ogóle coś powiedział). Już sam fakt, że trener syryjskiej ekstraklasy został bez problemu zidentyfikowany jako Osama Abdul Mohsen znaczy, że MIAŁ dokumenty przy sobie, a NIE jak mylnie i z błędem piszesz: "idą na chama bez dokumętów".
  Kopiąca uchodźcę z dzieckiem żydowska dziennikarka jest dla Ciebie bohaterką, a ci, ktorzy mają inną opinie od Ciebie nazywasz "głupimi".
  Myślałem, że jesteś ponad tym, co tutaj sobą zaprezentowałeś. Pomyliłem się i opuszczam Twój blog.
 • @Adam Czeczetkowicz 01:53:23 @Zdzich 05:59:10
  nie wierzę w bajki, że mosad uchroni 'chrześcijańską' UE przed inwazją islamistów
  nie widzę też powodu dla którego mamy nadstawiać kark za żydowski 'porządek' któremu żywiołowi imigranci zagrażają podczas gdy Polskie społeczeństwo śpi, jest zastraszone, bądź skażone talmudycznym duchem, otumanione..
  wiem, że soros steruje falą imigrantów jednak nie jest to jego szachujący ruch tylko wymknięcie się przed matem jakim by było wtargnięcie imigrantów silą do Izraela.

  Inna sprawa że określenie 'ciapaty' i gorsze (np. 'szmatogłowy') robią furorę w społeczeństwie jak i w internecie dziś na chwile staje się ultrapolitpoprawne a wręcz modne
  określenie za które tak wycierpiał Adam i jego bliscy z powodu rytualnego ataku żydowskiej Gazety Wyborczej
  Jakaż sprawiedliwość dziejowa by nastała jakby owi 'okrutni' 'terroryści' puścili z dymem w podzięce gmach GazWybu

  na tym polega masońsko syjonistyczne multi-kulti, że w tym tyglu kulturowym kotłują się wszystkie odmiany gojów a żyd tylko podkręca kurek z gazem
  czas wyskoczyć z tego tygla i sparzyć żydowi dłonie żeby przestał mieszać w tym tyglu i podkręcać kurek z gazem

  napewno dobra wiadomość jest taka, że nacjonalizm wzrasta na znaczeniu
  ale uwaga!
  przed IIWŚ też wzrastał.. wyciągnijmy wnioski z historii, bądźmy narodem mądrym.

  druga dobra wiadomość jest taka że niedługo się w europie ochłodzi i fizycznie nie będzie możliwości tak masowych migracji więc nie ma co panikować
  histeria jest fatalnym doradcą
  dobrze że są jeszcze rozsądni Polacy
  Pozdrawiam Panowie!
  --
  zgoda w Narodzie
  bez wyzwisk od 'głupków'
  bo żydowskiemu czartowi aż pejsy z radości furkocą i supełki się na cycesach u dupska same zawiązują

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY