Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

POLITYCZNY WYROK 4 MIESIACE WIZIĘZIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DZIŚ ZAPADŁ POLITYCZNY WYROK W BIAŁYMSTOKU nasz kolega działacz Narodowy i społeczny Andrzej Pochylski został znieważony poprzez skazanie go na 4 miesiąe wiezienia.

Dziś o godzinie 10:00 odbyło sie posiedzenie sądu Apelacyjnego w BIAŁYMSTOKU przy ulicy M.C. Skłodowskiej w sali numer 1 stawili się oskarzony ANDRZEJ POCHYLSKI sadzia i dwóch ławników oraz Prokuratorka oraz trzech widzów i Kamera Niezalerznych mediów Podlasia plis ja osobiście Adam Czecvzetkowicz. Sąd w moim mniemaniu udawał żę słucha apelacji oskarrzonego trywializował i banalizował to co  niesłusznie Oskarrzony miał do powiedzenia. Odrzucił wszystkie możliwe wnioski Andrzeja Pochylskiego po czym zapytał o zadanie prokuratorki . Ona oczywiście powiedziała że nienalerzy przyjmować owych wniosków formalnych i dowodowych bo nie sa konieczne by skazać SKARRZONEGO! Stwierdziła że to tylko ma na celu przedłurzanie prosecu i jest nie godne uwagi. Na sali rozpraw doszło do bardzo dziwnej sytułacji gdy Andrzej Pochylski zrozumiał że jego obrońca z urzędu wystawiła go na odstrzał i zaprotestował by nie uznawać apelacji owej pani która raczej wiecej czasu poswieciła na swoje spa i dobiur ciuszków na obcasiku niż pisanie jakiej kolwiek apelacji dla swego klijeta. Okazało się że pani prokurator chwaliła panią obrończyunię z przeciwnego obozu co dlamnie nie mieści sie w standardach cywilizacyjnych !

Prokuratorka uciakała od aparatu fotograficznego na tyle była uczciwa że wstydziała się po tym haniebnym procesie ujawnić swoją facjtę. Cięszko jest reprezentować organ ucisku na Polakach.

Jawnie nieukrywając przed nikim była dumna z takeij obrony która to nie była skuteczna, bezczelność obecniej władzy przez prokurature w tym wypadku Białosatocka sięgneła apogeum nikczemności. Sąd ogłosił przerwę do godziny 13:00 i pierwsza odsłona tak sie zakończyła.

Nastepnie o godzinie 13:00 sad odczytał wyrok skazujący cztery miesiące wiezienia na dwa lata zawieszenia.  Sprawa dotyczyła ulotki na której widaniało ponoc że ALEKSANDER KWASINIEWSKI jest pochodzienia żydowskiego oraz żę żydzi  wlatach powojennych współpracowali z SB mordując i znęcając sie nad Polakami co jest powszechnie znanym faktem niezaprzeczalnym . Lecz w Białymstoku najwyraźniej trwa zmowa milczenia na te tematy i kto sie wyłamuje jest automatycznie karany. Hipokryzja ta zjada własny ogon....

Na odczytaniu wyroku przyszli tajniacy (POLICJA w cywilu "operacyjni) Tacy co na marszu niepodległości rzucaja petardy w tłum i bija Polaków ZAMASKOWANI W kominiarki. TEGO TYPU LUDZI SIE TAM URZYWA. Luidzie od brudnej roboty. Sapali mi za plecami mieli takie rozkazy.

KOMENTARZE

  • @
    Jeśli przestępstwem jest wiedza, która posiada oskarżony, to za kratami powinna się znaleźć cała Polska, razem z tymi paniami w togach i panami w ciemnych okularach, bo o tym kim sa ci owi "nasi politycy", to wszystkim dobrze wiadomo.

    A czy to coś złego być obcego pochodzenia? - Oczywiście, że nie i obcy mieli w Polsce zawsze lepsze warunki niz gdziekolwiek indziej. Nic więc dziwnego, że w tym kraju mieszkało ich tak wielu.

    Jeśli skazuje się za mówienie otwarcie o tych, co działajac pod zmienionymi nazwiskami udaja Polaków po to, by móc swobodnie działać na ich szkodę, to kim sa ci, co wydaja te wyroki i kto tu jest naprawdę na bakier z prawem?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY