Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

NIEWIADOMSKI ! NIEWIADOMSKI ! ŚWIETA MISJA ŚWIETY CEL!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś Polacy złożyli hołd Eligiuszowi Niewiadomskiemu w rocznicę czynu ratującego nasz naród przed masońską rzezią.

Już drugi rok z rzędu spotykami się na grobie bohatera składając mu wieniec przypominając jego wielką zasługę w życiu narodu Polskiego.

Polecam foto oraz video z tej uroczystości jaka miała dziś miejsce na Warszawskich powąskach.

Relacja Video:

KOMENTARZE

 • Cześć i chwała dla pogromcy masonerii
  tępić zarazę na lądzie, morzu i w powietrzu!!
  mam nadzieję że choć Policja Obywatelska nie wylazła z jakiejś katakumby legitymować, bo ostatno coś się rozpisali (może mają do końca roku sfinalizować przetarg na długopisy)
  Również należy się cześć Prezydentowi Mościckiemu, który drogą polityczną zwalczał masonerię, za co otrzymał kontrowersyjny życiorys którego uczą w szkołach. Był też wybitnym chemikiem, uparcie twierdził że nie ma co przystępować do żadnej wojny jak się nie ma własnego przemysłu, bardzo mądre słowa
 • A gdzie sa oniiiii???
  cytuję: "A GDZIE PRZEDCTAWICIELE "RUCHU NARODOWEGO"? ZESRALI SIĘ ?
 • @Adam Czeczetkowicz 23:32:21
  Bardzo dobre spostrzeżenie!
 • @LordConqueror 23:39:26
  Zaraz zaraz MASONA nazywasz POLSKIM PRZYWÓDCĄ? W główce się przestawiało? Analogicznie Donald Tusk też był "POLSKIM PRZYWÓDCĄ" idąc dalej w Polsce jest Raj dla POLAKÓW?
  PORĄBANY GOŚCIU ZAMILCZ i nie mąć...
  Precz z Masonami i pachołkami masonerii....!
  https://www.youtube.com/watch?v=hv_zLJTn1iU
 • wg niektórych kryteriów, to ja chyba nie jestem Narodowcem...
  ba! nawet mogę wydawać się pro-masoński ;))) - wszak pisałem byłem o Niewiadomskim, lecz nie jako o "mieczu karzącym w imię narodu" ale jako o desperacie - politycznym "don kiszocie", który działał sam, bez poparcia jakiejkolwiek organizacji politycznej i w zasadzie walczył zasady demokracji: http://sosenkowski.neon24.pl/post/81191,polscy-zamachowcy-vs-ssowiecki-terror
 • ADASIU BŁAGAM...
  Niewiadomsiki...
  Plizzz, wyedytuj tytuł i popraw te "siki".
  Zrób coś dla naszego Nieszczęśliwego Kraju z samego rana.
  :)
 • @night rat 05:06:58 - JEDNYM PIŁSUDSKIM I GARSTKĄ PIŁSUDCZYKÓW NIE DA SIĘ PRZYKRYĆ PRAWDY
  Św. Pam. Niewiadomski to elita prawdziwie polskich tajnych służb. Patron odradzającej się siły polskiego narodu i państwa. Podejrzewam, że realizujący zamach warszawsko-smoleński kierowali się właśnie Jego inspiracją. Że tak jak Niewiadomski zlikwidowali hydrę WASP-owskiej masonerii odcinając jej głowę. A nawet kilka głów. W jednym hangarze i jednym pałacu prezydenckim.
  Sympatycznym Piłsudskim i garstką piłsudczyków nie da się długo kamuflować prawdy o milionowej masonerii, która działając świadomie i na rozkaz WASP-owski doprowadziła polski naród i państwo do likwidacji w roku 1939-tym. Tak samo jak nie da się w nieskończoność kamuflować prawdy o planowej likwidacji PRL-owskiej Polski zorganizowanej pół wieku później przez Sowiety i WASP-ów za pomocą jednego Wałęsy i garstki niedouczonych, niekompetentnych solidaruchów.
  Pan pisze:
  ==========
  hipotezy o uratowaniu Polski obrzydliwym zabójstwem nie da sie obronic ani nawet uwiarygodnić
  ==========
  No to niech Pan popatrzy chronologicznie i topograficznie. Od kilkunastu miesięcy prawicowi blogerzy zachłystują się chwaleniem meksykańskich "christeros". W 1923-cim roku katoliccy meksykanie chwycili za broń i zaczęli zabijać masonów. I to jest koszer? To jest cymes? To się chwali? No to czemu jak nasz, swojski, warszawski Niewiadomski rąbnął jednego masona - to jest trefne? To nie jest cymes? To się nie chwali?
  A czemu to taka nierówność? A co to my, Polacy jacyś gorsi?
  Nie, Szanowny Panie o WASP-owskobrzmiącym pseudonimie "night rat". My nie jesteśmy gorsi. MY JESTEŚMY LEPSI. Jeszcze ci katolicy w Meksyku, we Włoszech i w Hiszpanii nie znali prawdy o masonerii, jeszcze nie rozpoznali Wroga Śmiertelnego, jeszcze żadnych działań obronnych nie podjęli, a już nasz bohaterski Pan Eligiusz znał, rozpoznał i się podjął. I obronił. I na wieczną cześć Polaków i sprawiedliwą część chwały Kościoła Świętego, Matki Naszej zasłużył.
  Cześć i chwała temu bohaterowi!
 • @Eugeniusz Sendecki 09:49:54
  //Św. Pam. Niewiadomski to elita prawdziwie polskich tajnych służb. Patron odradzającej się siły polskiego narodu i państwa.//

  Aleś Pan sobie "patrona" znalazł, p. Eugeniuszu... :(
  A elita?... no nie wiem...

  Matka Niemka, a dziadziuś złodziej!
  Oni tam lubią do dzisiaj kraść i zabijać. Żaden powód do dumy, przynajmniej dla mniej.
  //O tym, że matka Eligiusza, człowieka „chorego na Polskę", była czystej krwi Niemka, wiedziała chyba tylko najbliższa rodzina. Andrzej Prus-Niewiadomski, wnuk Romana Niewiadomskiego, brata Eligiusza, dopiero kilka lat temu odkrył okoliczności, w jakich Julia Werner przybyła do Polski. – Andrigun Corrina Juliana Carolina, czyli Julia Werner, była córką Ferdynanda Wernera, urzędnika pruskiego, starosty powiatu Merzig w prowincji Saary. Kiedy w wieku 37 lat niespodziewanie zmarł on na zapalenie opon mózgowych, okazało się, że w kasie miasta brakuje znacznej sumy pieniędzy. Był bodaj pierwszym pruskim urzędnikiem, któremu zdarzyło się zdefraudować pieniądze.

  http://www.rp.pl/artykul/774050.html

  Dla mnie, to takie zachowanie nigdy nie było polskie, ani fanatyzm, ani morderstwa polityczne...
 • ------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU
 • @Astra 10:15:26 - OJ TAM, OJ TAM... DRĄŻMY TEMAT.
  To, że brakowało pieniędzy to jeszcze nie znaczy, że Dziadziuś Eligiusza ukradł. Mogli jemu ukraść i mógł umrzeć na udar po dowiedzeniu się, że jest okradzione miasto? Mógł? Tę tajemnicę zabrał do grobu. Raczej ten dziadek mógł paść ofiarą jakichś masonów-złodziei - jeśli już. I stąd by była ta niezłomna postawa anty-masońska naszego bohatera narodowego. Wyssana z mlekiem matki - Julii Werner. W sprawach masońskich rzadko kiedy coś wygląda tak jak wygląda na pierwszy rzut oka. Masoni to są diabły.
  Wspomniana przez Panią historia o rzekomym złodziejstwie może też być kolejną próbą dezawuowania naszego bohatera narodowego. Rok temu ktoś puścił plotkę, że on Żydem był, w tym sezonie świąteczno-zimowym - że znowu Niemcem. A cały czas chodzi o to, żebyśmy my, Polacy nie ostrzyli stali swoich bagnetów o grób tego człowieka Naszych Służb. Najdzielniejszego z dzielnych.
  Za rok Służby Antypolskie (SA) rozpuszczą plotkę, że był homoseksualistą. Założymy się?
 • @Eugeniusz Sendecki 10:53:11
  Nie kombinuj Pan :)))))))))))
  Żaden udar! zapalenie opon mózgowych to nie udar, przecież Pan jest lekarzem :)

  //I stąd by była ta niezłomna postawa anty-masońska naszego bohatera narodowego. Wyssana z mlekiem matki - Julii Werner.//

  Co on tam "wyssał z mlekiem" niemieckiej mamusi, to pokazał jak nieco się w latach posunął, z naturą nie wygrasz ! :))
  Jest tylu wspaniałych Polaków, którym należy składać wieńce i pamiętać o nich, a Wy żeście takiego półniemieckiego obszczymurka wybrali?

  Wstyd !
 • @Adam Czeczetkowicz 23:53:02 - NO, NO ADAMIE... GRATULUJĘ!
  Że też się Tobie udało przepędzić skutecznie owego Lorda Konkłerora. Idziesz w górę, naprawdę. Wrogowie jątrzący WASP-owsko, SA-mani - wymiękają. Spodziewam się, że czołowy Twój wróg, znany SA-man o pseudonimie "Anthony Soprano" teraz się zapluje na YouTube. Ajajajaj! Ale miło.
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki 11:07:56
  Zaraz "przepędził" :))
  Lord się tylko nieco zdenerwował, on jest twardziel ! :))
 • @sosenkowski 07:45:41
  bo my nacjonaliści jesteśmy bardziej anarchistyczni niż anarchiści...

  co do don-kichota Niewiadomskiego czy tak samo np Doboszyńskiego to odbieram to jako niechlubną rolę jaką narodowcom jeszcze przed wojną wyznaczyła parszywa masoneria, i tak przypuszczam, że gdyby Niewiadomski rozstawił się z listą poparcia zamachu na Narutowicza to byłoby to udaremnione nim zdążyłby zebrać 100 podpisów Doboszyński nie dość że nie zebrałby ludzi na Myślenice to jeszcze zostałby zatrzymany w drodze do celu.. Wrócę jeszcze do tej parszywej roli wyznaczonej masońskim cyrklem i węgielnicą, chodzi o to że rozgrywka się toczy o być albo nie być narodu polskiego (wszystkich Polaków niezaleznie od subtelnych różnic światopoglądowych), rozgrywka ta nie jest uczciwa a zasady zmieniane są w jej trakcie (widzimy wszyscy co się działo w listopadzie przy wyborach do PKW) oni starannie pilnują żeby nikt im nie wszedł na koszerne salony, żeby nie zebrało się więcej niż 15 Polaków w jednym miejscu jedyne co nam pozostaje to stać się naśladowcami Niewiadomskiego - oni sami się o to proszą, choć nam to się wydaje nieetyczne, okrutne ale takie sa te parszywe zasady masońskiej rozgrywki.
 • @night rat 23:45:36 - MASONERIA W LATACH 20-TYCH XX WIEKU BYŁA TAKA JAK KOMUNIŚCI
  Przecież trwały w tamtych latach masońskie krwawe rewolucje antykatolickie - w Meksyku, w wielu innych krajach latynoskich ginęli katolicy pojedynczo i/lub masowo. Komunisci wywodzący się z masonerii mordujący chrześcijan i Słowian w Rosji to nie była jakaś bajka o żelaznym wilku, lecz prawidłowość znana ludziom służb specjalnych. Ludzie znali prawdę o zamiarach masonerii - że chce wymordować kilkanaście milionów katolików polskich i zgwałcić pozostawione przy życiu katoliczki polskie. Niewiadomski był takim właśnie dobrze poinformowanym o celach i metodach masonerii funkcjonariuszem polskich służb specjalnych. Na pewno był zdrowy psychicznie i wiedział co robi. Zmienił swoimi celnym strzałami dzieje świata. On po prostu przyjął założenie, że Narutowicz zorganizuje w Polsce polowanie na Polaków. On wiedział, że takie coś jest planowane.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:17:41
  ---Pan jesteś !! :))))))))))) hm .... no jesteś aż ! ...............

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY