Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

ZMARŁ MÓJ DZIADEK WIKTOR CZECZETKOWICZ BOHATER WRZEŚNIA 1939

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1 września 2014 zmarł w Białymstoku Wiktor Czeczetkowicz (1916 - 2014) Bohater września 1939 roku obrońca Torunia i Warszawy. Ranny pod gruzami Warszawy inwalida wojenny. Zesłany na przymusowe roboty do III Rzeszy. Mój dziadek. Cześć Jego pamięci !

KOMENTARZE

 • Wieczna chwała walczacemu za Polskę
  R.I.P.

  Też jestem Wiktor :)
 • Odchodzą ludzie tamtych czasów, pozostaje tylko pamięć.
  Bo człowiek żyje póty pamięć o nim nie zaginie. Szczere wyrazy współczucia.
 • + CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROWI! [*]
  Czołem Wielkiej Polsce!
 • R.I.P.
  .
  Cześć Jego Pamięci.
 • R.I.P.
  Cześć Jego Pamięci!

  Pozdrawiam Pana serdecznie, panie Adamie

  Krzysztof Michałowski
 • Serdeczne kondolencje...
  Kolejna strata dla naszej Historii Polski. Co będzie gdy Ci ludzie już odejdą... Kto zaświadczy za Polską....
  Wieczny Odpoczynek racz Mu dac Panie...
 • Walczyli o Wielką Polskę
  to wielki zaszczyt być ich potomkami.
  RIP
 • --------------- odszedł na wieczną wartę
  --Miał Pan i dziadek szczęście .Znaliście się nawzajem.Tam nie ma pustki !. Inny wymiar życia , tu był materialny , tam astralny . Żyje dalej i będzie nad Panem czuwać .

  Ps. proszę nie płakać ! jeżeli TU NA ZIEMI! był prawym człowiekiem TAM ! zostanie wynagrodzony ---ROZSIEWAĆ DOBRO tu ! tam odbiera się zapłatę :)) - i nie jest to rozsiewanie ,które nam tu wpojono --SERCEM je się rozsiewa a ono rozróżnia ...wszystko ! tylko czy słuchamy jego -- aby ?
 • Odszedł 1 Września
  na pewno co roku mocno przeżywał tą tragiczną dla Europy datę
  Wczoraj miałem bardzo realistyczny dla mnie sen, że byla wojna, starcie obcych mocarstw, nie wiedziałem o co chodzi, żegnałem się z przyjaciółmi i rodziną, gdy odchodziłem budynek z którego wyszedłem wyleciał w powietrze, chciałem wracać, musieliśmy uciekać...
  ..Dziś dowiaduję się i temat wojny wraca, trudno sobie nawet wyobrazić co przeżyli ci ludzie, jak byli dzielni, wtrwali, zdeterminowani, Pan Bóg Go wynagrodził długim życiem..Teraz czas na nas, nie wolno nam zatracić dziedzictwa przodków

  http://youtu.be/boAYjSabOgk
 • @WandalVeni 00:01:51
  --------sen -------- trwał Pan z szacunku dla dziadka w jego wartościach . Po śmierci /wie już wszystko / zwolnił - uwolnił Pana z obowiązku postrzegania świata, życia jego oczami .

  ---JEST Pan już wolny ! zaczyna Pan życie na ! SWÓJ i TYLKO swój -rachunek ------ODPOWIEDZIALNOŚĆ i konto -winien/ ma
 • @ninanonimowa 00:53:34
  Mój dziadek zmarł 2 lata temu, do tej pory wracają jego wspomnienia i opowieści, dociera do mnie to co mówił i przede wszystkim jak dużo się możemy nauczyć o życiu o ile potrafimy cierpliwie słuchać.
 • @WandalVeni 21:32:37
  sen to sen
 • @ninanonimowa 20:11:36
  rodzi się w umyśle jako funkcja, ew wyznacznik emocji, lęków, myśli, wspomnień przeżywanych na jawie, jak również w moim przypadku z pewnością wpływa na świadomość w przyszłości, czasami coś potrafi uświadomić jak wiersz, film, utwór muzyczny czy dzieło malarskie rzeźbiarskie etc którego może być nawet natchnieniem. a wyraża to wszystko znacznie więcej niż można dostrzec za pomocą szkiełka i oka

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY