Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 576 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Fundacja OTWARTY DIALOG wspiera TERRORYSTÓW na UKRAINIE!?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundacja Otwarty Dialog werbuje najemników na UKRAINĘ !?!

Fundacja OTWARTY DIALOG ( odfoundation.eu/ ) jawnie wspiera TERRORYSTÓW samozwańczego rządu Ukrainy który władzę przejmuje w kraju w sposób nie demokratyczny lecz przy użyciu przemocy fizycznej.

Wspierany przez UE oraz USA przeciwko Rosji i wszystkim Słowianom, czyli też przeciwko Polsce!

Skandaliczna zbiórka nazwana "Wsparcie dla obrońców Ukrainy" to zbiórka dla "Banderowskiej UKRAINY".

Jawnie wspierają terrorystów mordujacych naszych braci Słowian! Zabijane są tam kobiety i dzieci przez bestie od "DEMOKRATÓW UE,USA"

Na zdjęciu ofiary rządu TERRORYSTÓW z Kijowa zabite w ramach "AKCJI antyTERRORYSTYCZNEJ"

Niejawnie, jak dowiedziałem się, że za pomocą ludzi z byłego WSI werbują najemników na wojnę z ludnością sprzeciwiajacą się Banderowcom opłacanym z zachodu. Ponoć NAJEMNICY OCIĄGAJĄ SIĘ by iść i zwalczać Rosjan gdyż mają stare sentymety i znajomych po tamtej stronie. Ubolewa Stowarzyszenie Otwarty Dialog. Jak doniósł mi dobrze poinformowany rozmówca.

Co możemy znaleść na stronie :

W ramach zbiórki publicznej pomagamy wyposażyć ukraińskich wojskowych i Gwardię Narodową w podstawowe środki ochrony życia i zdrowia – kamizelki kuloodporne, hełmy oraz opatrunki hemostatyczne Celox. Uruchomiliśmy stronę kuloodporni.org na której znajdują się informację o tym jak można pomóc, ile udało nam się już środków na ten cel, a także ile już przekazaliśmy sprzętu ochronnego.

Ukraińskim żołnierzom i gwardzistom brakuje dosłownie wszystkiego. Codziennie otrzymujemy zgłoszenia od poszczególnych jednostek armii, obrony terytorialnej, Gwardii Narodowej, Straży Granicznej, ale także matek i sióstr proszących o pomoc dla swoich synów i braci. Potrzeby są zawsze większe niż możliwości finansowe.

Zbiórkę prowadzimy na podstawie pozwolenia Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji nr 51/2014 z dn. 28 stycznia 2014 r. Do tej pory udało nam się zebrać już niemal 200 tys. zł na ten cel. Przekazaliśmy też 275 kamizelek kuloodpornych, 52 hełmy oraz 98 opatrunków Celox.

Partnerem akcji jest organizacja Euromaidan Warszawa. Więcej informacji można znaleźć na stronie kuloodporni.org"

Nawet za zgniłej komuny w Polsce Banderowcy byli tępieni!

Dziś SEJM III RP potępia akcje "WISŁA" kończącą mordowanie ludności Polskiej przez BANDEROWCÓW  z OUN-UPA. 

Przypomne film "OGNIOMISTRZ KALEŃ" .

KOMENTARZE

 • ..
  Ich już całkiem popieprzyło! Jeszcze jak się cynicznie nazwali - Otwarty Dialog... Zbierają kasę i Polaków na antypolskie inicjatywy
 • Banderowcy slużą posowieckim oligarchom z izraelickimi paszportami
  ktorzy jako włodarze z bajek Korwina Mikkego sa następcami organizatorów ZSRR i jego slużb oraz przemyslu, terrotu wymiany rosyfskich elit, sprzedawcow cvarzskioego zlota i bużuterii nawet anfgiekiej królowej, sprzedawcosw ukraińskiego zboża i zlota hiszpańskiego zabranego dzieki zwyci,ęztwu gen Franko,organizatorow zagłębi Workuty i Kolymy, transferu informacji i technologii także nuklearnych i organizatorow głasnosti i pierestrojki -dsemontażu ZSRR, PRL i demoludów.
  OlIgarchowie jak z bajek Korwina MIKKEGO MAJĄ WIELODZIESIĘCIOMILIARDOWE SPÓŁKI I NIE SĄ TAK GŁUpI BY TOPIĆ SWE DOLARY W UKRAIŃSKIEJ CZARNEJ DZIURZE. Zatrudniają naszego pomarańczowego kWAŚNIEWSKIEGO WIĘC MOGA ZATrudnić najemników do mordowania potomków donieckich kozaków jako Rosjan utrzymywanych w kulcie leninowskim przezmedia kultowe oligarchow.
 • @Wrzodak Z. 23:26:08
  Ten cały Wujec był chyba odznaczany przez innego ukraińskiego działacza, byłego prezydenta, którego brat niedawno sławił UPA i podżegał Ukraińców na majdanie... świat jest mały... Pozdrawiam
 • Dramatyczny apel mieszkańców Perwomajska (obwód ługański)
  http://www.youtube.com/watch?v=4pDK9JrbUp0
 • "Otwarty dialog"?
  Za symbole widły i siekierę powinni sobie przybrać...
 • Post jest wyraźnie ignorowany przez pewną grupę osób tutaj na portalu co bardzo zachęcają aby rusa bić, bić, bić!
  Ja ich co prawda nazywam czerwone pająki co się przewebowały na Amerykanów, ale co tam jakiś głupi vortex, głupi i agent Putina, każdy to rozumie.
  Taki lord, czy stirlitz, już nie mówiąc o zionącej ogniem na rusa astrze mogliby tak dopytać o kontakt na tych werbowników. I mieliby to co tak podobno bardzo lubią - mogliby osobiście choć jednego rusa wreszcie zabić. Ale jakiś się nie dopytują, cisza co aż krzyczy.
  A ja już zaczynam rozumieć jak Polscy żołnierze znaleźli się onegdaj na Haiti. Napoleon z uśmiechem mocno ironicznym poklepywał po plecach paru błaznów robiących za polskich przywódców na uchodźstwie i tak sobie myślał:
  Ale kurwy mi się trafiły, sprzedają swoich jak jakieś kartofle na targu. Dobrze wiedzą że żadnej Polski już im nie dam, nie dam bo nie mam i poza tym mało mnie to interesuje. I też wiedzą że mało który z tych żołnierzy z tej wyspy powróci. Ale mi się kurwy trafiły, sprzedają swoich jak jakieś kartofle na targu za moje drobne pochlebstwo, do tego z gębami pełnymi patriotycznych frazesów - OBRZYDLISTWO co za szuje. A w sumie ci Polacy to całkiem sympatyczni dzielni ludzie, tylko te tabuny dziewek sprzedajnych co nimi rządzą.
 • Jeśli jesteś Polakiem powiedz NIE dla banderowszczyzny i sowieckiej propagandy i
  Doucz się i nie płacz.
  Donbas i Słowiańsk otrzymali dońscy kozacy od cara za zasługi w unicestwieniu I Rzeczyposplitej w ramach rusyfikacji i likwidacji autonomii kozactwa zaporoskiego/ukraińskiego,
  sowieci dokończyli dzieła likwidując Ukraińców hołodomorem i osadzając tam sowiecką rosyjskojęzyczną hołotę.
  Sprawiedliwość dziejowa musiała się dokonać.
 • @vortex 00:40:16
  Nota bene, to Kaczyński ma taki specyficzny przyklejony do ust uśmiech/grymas. Jakby chciał nim powiedzieć - wy polscy debile tak się dajecie na żywca robić w bambusa.
 • @ali551 00:52:23
  Jakie zioła dają taki efekt? Tak tylko z naukowej ciekawości pytam. Proponuję pouczyć się najpierw historii, ale bez ziółek.
 • @lju 22:40:49
  To są POprostu BIZNESMENI na krwi SŁOWIAN kosztem Słowian PRZEKUPIONYCH ,ogłupionych i niewinnych Ofiar tego krwawego biznesu.
 • @ali551 00:52:23
  Nie trzeba się było Zaporożcom pod opiekę cara oddawać w Perejesławiu to by problemu nie było...
  Ps. "Hołota" to sie tam pojawiła jeszcze "hołodomorem" jak powstał tam (jeszcze za cara) okręg przemysłowy...
 • @Adam Czeczetkowicz 01:00:24
  skundleni z mongołami moskale nie są Słowianami i nie są nam kulturowo krewni
 • @ali551 01:14:28
  Rodowód sobie sprawdziłeś? Bo u nas też Mongołowie buszowali i to pare stuleci, a pewna grupa nawet zamieszkała, co prawda na Litwie, ale jednak jakby u nas...
 • @mania przepraszania 01:24:05
  U nas też buszowali Niemcy, Szwedzi, Ruscy, Tatarzy, także Węgrzy, Czesi, Mongołowie, a chyba i tak nie wszystkich wymieniłem. Klient który te brednie wypisuje albo jest psychopatą albo nasłanym agentem. Chyba lepiej było się nie chwalić wzrostem ruchu na portalu, gnidy sprzedajne ruszyły do akcji.
 • @vortex 01:28:16
  Po co go "nobillitować" posądzeniem o "agenturalność", "mądry inaczej" i tyle...
 • @ali551 01:14:28
  JEDNI SA INNI NIE .. znasz baśń O LECHU CZECHU I RUSIE ? UKRAINCÓW NIGDY NIE BYŁO UKRINA JAKO NARÓD NIE ISTNIEJE TO WYMYSŁ NIEMIECKI BY DZIELIĆ SŁOWIAN NA PODGRUPY I OSŁABIAC POLSKĘ I ROSJE TO SAMO TYCZY SIE BIAŁORUSI.
 • @Adam Czeczetkowicz 01:31:58
  Czegóż Pan wymaga po takim "niepełnosprytnym" osobniku...

  Dobranoc
 • @vortex 01:17:42
  a tobie co przypisać na głowę?
 • @Adam Czeczetkowicz 01:31:58
  Rusini sami podzielili się na ukraińskojęzycznych, rosyjskojęzycznych i białoruskojęzycznych.
  Utożsamianie Rosji z Rosjanami Słowianami to co najmniej przegięcie.
  Rosjanie tyleż mają do powiedzenia w Rosji ile Polacy w Polsce.
  Rządzą nami nie ugruntowane narodowe elity ale pomiot chazarskiej hołoty który zawłaszczył władzę.
 • @ali551 04:06:03
  Na tak zwanej Białorusi jesykiem a raczej dialektem Białoruskim urzywa mało kto a zna niecałe 2 % Na tak zwanej ukrainie swołocz gdzieniegdznie coś gada ale i tak jest to bardzo wymieszane i po Polski zna kzdy na zachodniej a na wschodniej RUSKI dotwgo urzywa ruskiego języka. Chazarzy własnie płacą dla tych najemników by wprowadzić swoje biznesy typu MCDonalds i Cocacola
 • @telewidzacy 23:23:35
  A co mają ci "oligarchowie" do polskiego społeczeństwa, które w większości popiera banderowskie ludobójstwo hodując sobie potwora pod bokiem.
  Co mają oni do lenistwa umysłowego, totalnej ignorancji, braków wykształceniu i braku zainteresowania polityką nasz naród?
  Czy ich propaganda nie jest nieudolna i tak prymitywna, że nawet dziecka nie powinna nabrać???
  Czy to "oligarchowie" obalili Gierka, rozwalili Polskę, przez 25 lat siedzą cicho jak mysz pod miotłą bojąc się nawet nazwać rzeczy po imieniu.
  Czy "oligarchowie" dali się nabrać na okrągły stół, na balcerka, i inne szumowiny w polskiej polityce???
  Czy "oligarchowie" spowodują zanik pamięci i bezrozumne dążenie do wojny na terenie Polski, po której zostaniemy starci z powierzchni Ziemi?
  Czy może Polacy oleją wybory, oleją wszelkie możliwości organizowania i kształcenia się, bo będą grilować, imprezować, chlać piwo i spędzać czas na przyjemnych rozmowach o niczym???
 • @Wrzodak Z. 23:26:08
  Skąd wiadomo, że Wujec (bierze na wymioty) jest banderowcem???
  Bardzo ważne jest ostrożne podawanie tylko sprawdzonych informacji, bo inaczej do niczego nie dojdziemy dezinformując samych siebie.
 • @vortex 00:40:16
  "Ale kurwy mi się trafiły, sprzedają swoich jak jakieś kartofle na targu"
  Nic dodać, nic ująć.
  I pewnie w Polsce tak jest od kilkuset lat.
  Podobnie myślał Churchill, podobnie sztabowcy Francy Józefa wysyłając legiony na Kielce.
 • @ali551 00:52:23
  Ale bzdety.
  Po pierwsze Rosji likwidacja I RP była nie na rękę i właściwie caryca (a nie car) została do tego zmuszona przez wypowiedzenie wojny Rosji przez podjudzonych przez Prusaków jakobinów w polskim sejmie.

  Po drugie.
  Rozbiór I RP mógł się stać największym zwycięstwem w naszej historii.
  To jest opanowaniem Rosji przez polską szlachtę, która kilkukrotnie przeważała liczbą rosyjską.
  Nie mówiąc o wykształceniu i kulturze.
  No ale trzeba było się sprzymierzyć z rzeźnikiem Europy, a później zrobić ruchawkę zarzynając przy okazji co mądrzejszych przywódców polskich zwaną Powstaniem Listopadowym.

  Po trzecie.
  Każdy normalny rząd lub władca musiał zlikwidować najemne, bezpańskie bandy, wałęsające się po Zaporożu i Dzikich Polach, o mentalności i kulturze zwierzęcia w rodzaju hieny.
  Niestety I RP nie dała rady, co było jedną z przyczyn jej upadku.
 • @AlexSailor 11:31:52
  KOMU POMAGA FUNDACJA OTWARTY DIALOG
  BANDEROWSKIE METODY Z PRZED LAT NADAL STOSOWANE!
  https://www.youtube.com/watch?v=R0fvg4rTj8Q
 • @AlexSailor 11:31:52
  te "umny" douczyłbyś się a nie tumanił

  We wrześniu 1764 roku sejm elekcyjny wybrał na króla stolnika litewskiego Stanisława Poniatowskiego. W trakcie koronacji nowy władca przybrał sobie imię Augusta.
  Główne przyczyny pierwszego rozbioru Polski to kryzys międzynarodowy oraz wojna domowa. W 1768 roku zawiązana została konfederacja barska. Kwestionowała ona legalność panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego. Członkowie byli związani z dynastią saską. Konflikt wewnętrzny niewątpliwie uniemożliwiał efektywne zarządzanie państwem. Konfederatów wspierała finansowo Francja. Ponadto przysłała szereg oficerów wśród których wyróżniał się Charles Dumouriez. Niekorzystna dla konfederatów była nieudana próba porwania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1771 roku. Tym samym część osób zarówno w kraju jak i za granicą przestała popierać ruch. W 1771 roku wojna domowa zaczęła wygasać, ale walki trwały jeszcze do 1772 roku. Ostatnie punkty oporu konfederatów upadały wraz z zajmowaniem ziem polskich przez zaborców.
  Pierwsze kroki rozbiorowe uczyniła Austria. Już w 1769 roku zagarnęła Spisz, a w 1770 roku sięgnęła po starostwa czorstyńskie, nowotarskie i sądeckie. W tym samym roku władca Prus - Fryderyk II - odciął tzw. kordonem sanitarnym od ziem polskich Prusy Królewskie. Ostatecznie 5 sierpnia 1772 roku w Petersburgu podpisano konwencję rozbiorową. Znalazło się w niej stwierdzenie o "całkowitym rozkładzie państwa".

  resztę tu doczytaj
  http://pl.wikipedia.org/wiki/I_rozbi%C3%B3r_Polski
 • @Adam Czeczetkowicz 14:10:30
  Trzeba im wysłać papugi jako "gadzinówki" maja zakute co nieco.
  http://re1truth2.wordpress.com/2014/08/13/sbu-stwierdza-7-08-2014-1539-ze-to-swistaki-zestrzelily-boeinga-777-lot-mh17-2014-07-17/
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 23:26:08
  ten sam Henryk Wujec z Solidarności?
 • @Jan Paweł 21:38:56
  Dokladnie ten sam. Dziwi?????Przeciez co drugi tzw. solidarnosciowiec w kierownictwie bral z listy wyplat albo mossadu, albo i cia. Zas reszta, albo wymarla, albo tez nabrala wody w usta, lub tez wyladowala na wysokich stolkach.
  Ja, kolejny raz nabranym do konca zycia, zaliczam sie z duma jeszcze do drugiej kategorii. Zas trzecia grupe niech szlag trafi i oby szybko, tak szybko, abym jeszcze zobaczyl.
 • @AlexSailor 11:19:52
  Wujec to szkoła i prawa ręka Kuronia i Onyszkiewiczów (3) wiem bo byłem świadkiem. Pozdrowienia z Rzeszowa dla Pana Wrzodaka.
 • @comsens 06:53:10
  Spokojnie Comsens doczekamy.
 • @AlexSailor 11:19:52
  Choć członkiem Rady Nadzorczej fundacji OD jest Andrzej Wielowiejski - były senator UD i UW, to w mediach przewijało się nazwisko Wujca. Rzeczywiście trzeba precyzyjnie podawać inormacją, jeśli chodzi o banderowców to on wywodzi się z takiej rodziny.
  Ciekawy materiał.

  Na początku przedstawmy głównego bohatera tej opowieści: Muchtar Abliazow, urodzony w 1963 r. we wsi Gałkino w południowym Kazachstanie, miliarder. W zależności od opinii: dysydent, oszust, uciekinier, więzień polityczny, duch.
  Od lipca ubiegłego roku rezydent aresztu śledczego w Cannes. Najważniejszą postacią drugiego planu będzie Nursułtan Nazarbajew, 73-letni autokrata rządzący Kazachstanem od 1989 r. Człowiek bajecznie bogaty, zaprzyjaźniony z demokratycznymi i niedemokratycznymi przywódcami państw świata. Kiedyś protektor Abliazowa, dziś jego największy wróg. Wystąpią również młodzi ludzie (niektórzy z nich też bardzo bogaci) z Fundacji Otwarty Dialog z siedzibą przy al. Szucha w Warszawie. Pojawią się polscy politycy różnych opcji.

  Miliarder aresztowany

  31 lipca 2013 roku Abliazow został aresztowany we francuskim Cannes. Różni ludzie szukają Abliazowa, bo winien im jest miliony dolarów, które swego czasu miał zdefraudować, pełniąc ważne funkcje w Kazachstanie. Według oskarżenia pieniądze wyprowadzał na Zachód przez raje podatkowe na Kajmanach, Seszelach i Wyspach Dziewiczych, skąd podstawione firmy inwestowały te środki w wielkie przedsięwzięcia na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Rosji. 9 stycznia francuski sąd wydaje zgodę na ekstradycję Abliazowa do Rosji (od tej decyzji się odwołał). Na sali sądowej w miejscowości Aix-en-Provence siedzi m.in. Ludmiła Kozłowska, prezes zarejestrowanej w Lublinie, a działającej z Warszawy Fundacji Otwarty Dialog (ODF).

  Fundacja ODF

  W siedzibie fundacji na Szucha rozmawiam z Ludmiłą Kozłowską i Bartoszem Kramkiem, przewodniczącym rady fundacji. Oboje młodzi, 28-letni, pewni siebie, eleganccy. Mówią, że fundacja powstała głównie z myślą o wspieraniu demokracji na Ukrainie, ale z czasem coraz więcej uwagi zaczęła poświęcać Kazachstanowi. Sytuacja w tym kraju jest dramatyczna, a mało kogo w Unii to interesuje. Dlatego Kozłowska prawie nie wychodzi z samolotu. Lata po Europie i próbuje zainteresować. Efekt jest taki, że z fundacją współpracują dziś politycy kilku krajów Unii, w tym polscy. Ze sprawozdań merytorycznych można się dowiedzieć, że w wydarzeniach organizowanych przez ODF brali udział: Paweł Kowal (Polska Razem), Joanna Senyszyn (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Marcin Święcicki czy Piotr Borys (obaj z Platformy Obywatelskiej). Kozłowska i Kramek pokazują mi foldery i raporty z monitorowania politycznych procesów w Kazachstanie. Ich działania koncentrują się wokół masakry w mieście Żangaözen.

  Jednak nie mniej uwagi Otwarty Dialog poświęca osobie Muchtara Abliazowa. Najgrubszy folder, jaki otrzymuję, to raport o „nadużywaniu Interpolu” względem „przeciwników reżimu” Nazarbajewa. Sprawa Abliazowa zajmuje w nim czołowe miejsce. Na forum Parlamentu Europejskiego, ONZ i OBWE fundacja przedstawia Abliazowa jako więźnia politycznego, a jego sprawie nadaje wymiar walki o prawa człowieka. Pytam, czy ODF otrzymuje jakieś pieniądze od Abliazowa. – Nie otrzymuje. – Z jakich środków finansuje swoją działalność? – Z darowizn, m.in. od Urzędu Miasta Lublina.

  W sprawozdaniach finansowych ODF wymienia kwoty, ale nie nazywa darczyńców. Po kilku prośbach dostaję aneks z konkretami. Rzeczywiście z 335 tys. zł otrzymanych w 2012 r. 20 tys. zł dał lubelski ratusz. Jednak największym sponsorem fundacji jest Bartosz Kramek. Ofiarował ponad 175 tys. zł.
 • @AlexSailor 11:31:52
  Siedzibą OD jest Warszawa choć zarejestrowani są w Lublinie, lokal w W-wie przy ul Szucha mają prawie za darmo.  Szanowni Państwo,
  Informujemy o zawiązaniu się Komitetu Obywatelskiego Solidarności z Ukrainą, w którego skład weszli członkowie opozycji demokratycznej w okresie PRL i osoby zaangażowane we wspieranie Ukraińców w ich walce o wolność, demokrację i prawa człowieka.
  Zapraszamy jednocześnie na konferencję prasową, na której poinformujemy o działalności Komitetu oraz omówimy najważniejsze zagadnienia dotyczące obecnej sytuacji na Ukrainie i roli Polski w jej rozwiązaniu. W konferencji wezmą udział członkowie Komitetu, m.in. Henryk Wujec, Zbigniew Bujak i Czesław Bielecki.
  Czas: wtorek, 4 lutego, godzina 11:00
  Miejsce: Stowarzyszenie Wolnego Słowa, ul. Marszałkowska 7, 00-626 Warszawa

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY