Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

W Białymstoku POLITYCZNE ARESZTOWANIA na wielką skalę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bartłomiej Sienkiewicz aresztuje 14 osób w Białymstoku nazywa ich NAZISTSAMI,SKINHEDAMI antyPolska gazeta dodaje Bandytami!

w Białymstoku doszło do aresztowań 14 osób  w miniony wtorek. Do zatrzymań byli ponoć urzyci między innimi funkcjonarjusze CBŚ  z Warszawy. Sam miniestem Bartłowiej Sienkiewicz ten skompromitowany polityk od słów "Chuj .dupa i kamieni kupa" jak stwierdził o stanie Polski. Nadzorował całą obławę w myśl słów - "IDZIEMY PO WAS!". Tym razem ofiara jego podłych knowań stali się ludzie związani ze stowarzyszeniem kibiców JAGIELLONII BIAŁYSTOK "Dzieci Białegostoku". Prokuratura rząda delegalizacji stowarzyszenia a jej członków nazywa gangiem skinhedów. Oczywiście przypisuje sie im handel narkotykami ,sutenetstwo i podpalenie wycieraczki dla statystów chwalących się jak jakieś gwiazdy ( celebryci) "GAZETY WYBORCZEJ". Jednym słowem propaganda ANTYPOLSKA nadal w natarciu.

podaje link do tej informacji z antypolskiego źrudła : www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article

KOMENTARZE

 • Panie Adamie, widac emocje przy pisaniu tekstu, ale...
  niech Pan nie daje pożywki szumowinom i poprawia błędy. Pozdrawiam
 • Panie Adamie
  Czysty zamordyzm, to ta "demokracja" i "wolność" lewacka ostatnio świętowana. - Jaś Kapela: „Myślicie, że z wPolityce.pl też można tak zrobić?”. Krytyka Polityczna poluje na prawicowe media. http://media.wpolityce.pl/cache/af/64/af64fa1cd53352795fe636cdfaeaaccd.jpg Krytyka Polityczna coraz żwawiej zaprowadza swoje lewicowe porządki, czyszcząc przestrzeń publiczną z wszelkich oznak mowy nienawiści. Wszystko oczywiście w imię walki dyskryminacją i budowaniem tolerancji. Jaś Kapela doniósł do prokuratury na portal parezja.pl. To podobno rozgrzewka przed większym przeciwnikiem. Na Facebooku zastanawia się, czy nie donieść na nasz portal Dwa dni temu policja przeszukała dom redaktora naczelnego portalu parezja.pl i twórcy inicjatywy „Nie dla islamizacji Europy”. Doniesienie do prokuratury złożył Jaś Kapela z Krytyki Politycznej.

  Damian Kowalski otrzymał wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka w sprawie z artykułu 256 § 1, który brzmi:

  Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Gdy Kowalski stawił się na komendzie, dwóch cywilnych funkcjonariuszy bez uprzedniego wylegitymowania się, zażądało doprowadzenia do miejsca zamieszkania - informuje portal parezja.pl. Funkcjonariusze przedstawili mu postanowienie wydane przez Prokuraturę Rejonową w Katowicach.

  Wynikało z niego, że Damian Kowalski w ciągu niespełna tygodnia, bez żadnego przesłuchania ze świadka stał się podejrzanym. Postanowienie wydane przez prokuratora Czesława Kurpisia umożliwiało policjantom dokonanie przeszukania mieszkania podejrzanego i zażądanie od niego „wydania rzeczy mogących stanowić dowód w sprawie” – w tym wszelkich publikacji i korespondencji elektronicznej „wskazujących na jego stosunek do wyznawców islamu”. W toku przeszukania, zabezpieczono i zarekwirowano telefon komórkowy, kartę SIM oraz komputer stacjonarny

  — czytamy na portalu parezja.pl.

  Redaktor naczelny portalu komentuje sprawę następująco:

  W dzisiejszych czasach wolność mediów to tylko pusty frazes, przekonałem się o tym teraz na własnej skórze. Inicjatywa ‚Nie dla islamizacji Europy’, została stworzona z pobudek patriotycznych i tożsamościowych. Czy zatem w Polsce to również jest przestępstwem? Czy sprzeciwianie się ekspansji islamu i informowanie społeczeństwa o brutalności ze strony wyznawców tej religii jest nawoływaniem do nienawiści? Oświadczam, że nie zamierzam zaprzestać działalności, gdyż uważam że idea jest słuszna”.

  Jaś Kapela z pasją kolekcjonuje prokuratorskie zawiadomienia, dotyczące wszczętych na jego wniosek postępowań. http://wpolityce.pl/p/214440 Po godzinach, gdy się już zmęczy walką z dyskryminacją, puszcza wodze fantazji… http://wpolityce.pl/p/214439 Czegóż więcej spodziewać się po człowieku, nad którym rozpacza nawet własna matka. Teresa Kapela, działaczka katolicka, w rozmowie z Robertem Mazurkiem na łamach „Rz”, tak komentowała lewackie fascynacje swojego syna:

  Staram się nie czytać wszystkiego, co pisze Jaś. Jest to dla mnie niesłychanie bolesne. Nie rozumiem tych ukąszeń, czasem myślę, że wręcz diabelskich.

  CZYTAJ TAKŻE: Matka Jasia Kapeli: Środowisko, do którego trafił okazało się niesłychanie silne. On się „Krytyką Polityczną” zachłysnął i tak trwa**

  mall / parezja.pl, Fb / / / Mam nadzieję, że po wygranych przez prawicę wyborach prokuratura, policja i sądy zostaną dokładnie przewietrzone - należy zachowywać dokumenty aby było wiadomo kto przesłuchiwał, zastraszał, podpisywał i kto wszczynał śledztwa...Tylko opcja ZERO!!!
 • Panie Adamie
  Lewacka Krytyka Polityczna jest "darem" takim osłem trojańskim USA dla naszego kraju . Wódz/Fuhrer/ Komisarz Lewackiej Krytyki Politycznej Sławomir Sierakowski jest utrzymankiem rządu amerykańskiego. Te informacje są podane wprost na Wikipedii. Sławomir Sierakowski jest beneficjentem niezliczonej liczby amerykańskich fundacji i stypendystą równie niezliczonej liczby amerykańskich uniwersytetów. W ten sposób USA finansują swoich agentów. Czyli jest sojusz strategiczny Lewicowo -islamski ?Lewacka Krytyka Polityczna za islamizacją Europy.
 • Panie Adamie
  Inwigilacja środowisk prawicowych staje się faktem. Ideologicznie wyedukowana prokuratura ściga za symbole narodowe!!!! http://media.wpolityce.pl/cache/be/d2/bed2fbae5199447b730936b266e638d9.jpg fot. M. Czutko Działania prokuratury i policji podjęte przeciwko twórcy profilu „Nie dla Islamizacji Europy” są najwyraźniej pokłosiem szkolenia jakie niektórzy prokuratorzy przeszli we wrześniu ubiegłego roku. Jak opisywała to wówczas prasa były to „szkolenia dla prokuratorów z 49. jednostek wybranych do zwalczania przestępstw rasistowskich i ksenofobicznych”. Były to szkolenia ideologiczne, jasno to trzeba podkreślić.

  Wystarczy wspomnieć tylko, że szkolącymi prokuratorów byli działacze lewackich stowarzyszeń „Otwarta Rzeczpospolita” i „Nigdy Więcej”. To drugie stowarzyszenie skutecznie wprowadziło na polskie stadiony we współpracy z policją i PZPN, zakaz używania symboliki „Mieczyka Chrobrego” i „Falangi”, zestawiając symbolikę narodowców z symbolami nazistowskimi takimi jak swastyka. Jednocześnie w tej ideologicznej specyfikacji zabrakło symbolu „sierpa i młota”.

  Na marginesie przypomnijmy, że to Jacek Purski - członek tego stowarzyszenia i współpracujący ściśle z policją i PZPN przy zabezpieczaniu polskich i europejskich stadionów przed „faszyzmem” - sprowadził na 11 listopada 2011 niemieckich „antyfaszystów”, którzy z pałkami, gazem i butelkami przyjechali robić porządki w stolicy Polski w Narodowe Święto Niepodległości. Efektem tego, o czym jakoś nikt nie przypomina, była m.in. zmiana trasy przemarszu… Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, która szła wraz z grupami rekonstrukcji historycznych (jedna z tych grup została zaatakowana przez niemieckich bandziorów). Pierwotna trasa przemarszu uległa zmianie w związku właśnie z tym, że niemiecka chuliganeria krążyła w okolicach ówczesnej siedziby „Krytyki Politycznej”. Kompromitacja państwa, kompromitacja władz państwowych, bowiem Kompania Honorowa Wojska Polskiego reprezentuje właśnie owe władze. I zero konsekwencji wobec tego, który doprowadził do bezpośredniego zagrożenia życia i zdrowia osób, które chciały jedynie świętować uroczyste obchody. Żadnych postawionych zarzutów, a na dodatek ten sam Purski w następnym roku współpracował nad bezpieczeństwem na stadionach podczas Euro 2012!

  Jeżeli w roku 2013 „Nigdy więcej” szkoli prokuratorów to efekty takiej współpracy są właśnie takie a nie inne, czyli podjęcie działań zwyczajnie bezprawnych, o znamionach represji politycznych. W tym miesiącu, 12 lipca w Chełmie odbył się II Marsz Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej po którym został zatrzymany przez policję 17-letni Łukasz Pidek z Lublina za niesienie flagi z symbolem falangi. Jak tłumaczyli policjanci takie rozporządzenie dostali od prokuratury!!!!. Falanga nie jest symbolem zakazanym!!!!!. Działania więc policji i prokuratury wynikają nie z tego, że zostało naruszone prawo, ale z tego, że policja i prokuratura tego prawa po prostu nie zna, a posługuje się ściągawkami przygotowanymi właśnie przez lewackie organizacje.!!!!!!! I kolejnym takim działaniem było przeszukanie mieszkania twórcy profilu „Nie dla Islamizacji Europy”, zabezpieczenie jego komputera i telefonu komórkowego. Warto dodać, że odbyło się to po doniesieniu jednego ze współpracowników „Krytyki Politycznej”, takie przynajmniej sugestie wypuszcza ów współpracownik. Tej samej „Krytyki”, którą odwiedził w lipcu 2013 roku również minister Sienkiewicz, aby dyskutować tam o zagrożeniach, jakim m.in. jest nacjonalizm. Działania takie mogą mieć jeszcze jeden cel. Tym celem może być szeroka inwigilacja środowisk prawicowych, tych które są na prawo od największej partii opozycyjnej, tych, które nie poddają się politycznej poprawności, które są narodowe, tożsamościowe, katolickie.

  autor: Jerzy Wasiukiewicz

  Rysownik satyryczny. Prezes stowarzyszenia Ruch Wolności. Członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego.
 • Panie Adamie.
  Niezawisłość(ponieważ jeszcze żaden z nich nie zawisł na latarni), czyli bezkarność. I o trójcy idiotów.

  Podczas zmiany ustrojowej w 1989 r. sędziowie cieszyli się największym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych, obecnie zaś w ich rzetelność wierzy niecałe 20 procent społeczeństwa. Jak wielką „pracę” trzeba wykonać, żeby aż tak bardzo utracić wiarygodność? – pyta w rozmowie z PCh24.pl Maciej Lisowski, dyrektor prawniczej fundacji Lex Nostra.  Na naszych łamach piszemy w tych dniach sporo o sprawie Grzegorza Brauna, który wiosną 2008 roku złożył skargę na poturbowanie przez policjantów, a następnie sam został postawiony w stan oskarżenia za rzekomą napaść na pięciu funkcjonariuszy. Reżyser i publicysta pozostaje do dzisiaj jedynym ukaranym w związku z tym wydarzeniem, bowiem w tych dniach orzeczono wobec niego tygodniowy areszt za gwałtowną reakcję na wyjątkowo wyrozumiałe potraktowanie przez sąd jednego z policjantów w procesie odszkodowawczym. Jak skomentowałby Pan tę kuriozalną sprawę?  - Zgadzam się z opinią pana Brauna, który stwierdził, że postępowanie sądu jest hańbą dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Myślę, że podobne zdanie podziela większość przyzwoitych osób. Jak można przez kilka lat trzymać w stanie oskarżenia człowieka, później go uniewinnić, a następnie jeszcze skazać na najbardziej drastyczną karę w postaci pozbawienia wolności za opuszczenie sali sądowej? Rozumiem, że sąd poczuł się urażony faktem, iż pan Grzegorz nie chce uczestniczyć w teatrze, jaki mu tam zafundowano i w związku z tym, niczym niesfornemu aktorowi wymierzył karę, i to najsurowszą.  To sprawa wyjątkowa, czy też może zna Pan więcej podobnych historii?  - Niestety, mamy mnóstwo podobnych przypadków. Tego typu zachowanie sądu jest bardzo częste, chociaż może nie zawsze aż tak skrajne. Zwykle bowiem jako kara porządkowa stosowana jest grzywna. Sędziowie bardzo często porozumiewają się poza protokołem z prokuratorami czy świadkami, którymi są, dajmy na to, policjanci. Osoby będące stronami w procesach wchodząc na salę sądową widzą jak pani czy pan prokurator kończy właśnie rozmowę z sędzią. To zachowanie naganne i nie powinno być dopuszczalne, podobnie jak inne zachowania, do jakich dochodzi w sądach. Stały się one jednak taką codziennością, wręcz rutyną, że nikt już nie zwraca na nie uwagi.  W środowisku prawniczym, szczególnie adwokackim funkcjonuje powiedzenie o tzw. trójcy idiotów. Można skazać każdego człowieka, nawet niewinnego, który nie był obecny w miejscu zdarzenia, jeśli trafi się właśnie taka „trójca idiotów”: idiota policjant, idiota prokurator i idiota sędzia!!!!. To dowcip, ale bardzo trafnie oddający rzeczywistość!!!!.  U początków fałszywych oskarżeń czy absurdalnych wyroków może stać, oczywiście również zła wola. Środowisko sędziowskie i prokuratorskie tłumaczy natomiast kuriozalne decyzje sądów ich tzw. niezawisłością i tutaj tkwi, jak sądzę, klucz do zrozumienia, dlaczego się tak dzieje. W tutejszym rozumieniu owa niezawisłość jest rozumiana bowiem jako bezkarność!!!!. Z działaniami sędziów nie łączy się jakakolwiek odpowiedzialność za wydawane werdykty!!!!.

  Odpowiedzialność dyscyplinarna jest zupełną iluzją, podobnie jak możliwość zaskarżenia orzeczeń w trybie odwoławczym do trzyosobowego składu sędziowskiego, gdyż tylko w wyjątkowych przypadkach zdarzają się odmienne zdania. Niemal wszystkie orzeczenia zapadają przy pełnej zgodności. Nasuwa się zatem wniosek, że decyduje sędzia sprawozdawca, natomiast pozostali tylko mu przytakują. Jeżeli posiadaliby inne zdania, musiałoby to znaleźć odzwierciedlenie w treści wyroku i aktach sprawy. Przy takiej liczbie spraw odwoławczych w Polsce zdumiewa owa, całkowita niemal jednomyślność.  Z czego wynika mechanizm bezkarności, o której Pan wspomniał? Z jakich uregulowań, przepisów, a może zaszłości?  - Genezą obecnej kondycji systemu sądownictwa, panującej w nim zapaści jest brak jakiejkolwiek lustracji w środowisku sędziowskim!!!!!!. Świętej pamięci prof. Adam Strzembosz powiedział, że wymiar sprawiedliwości sam się oczyści, a jak ów wymiar wygląda dzisiaj, widać bardzo dobrze. Znamienitym przykładem stanu rzeczy jest chociażby fakt, iż podczas zmiany ustrojowej w 1989 r. sędziowie cieszyli się największym zaufaniem wśród wszystkich grup zawodowych, obecnie zaś w ich rzetelność wierzy niecałe 20 procent społeczeństwa!!!!!. Jak wielką „pracę” trzeba wykonać, żeby aż tak bardzo utracić wiarygodność? To pierwsza, podstawowa przyczyna raka, który toczy wymiar sprawiedliwości w Polsce.  Drugą przyczyną, jaka mi przychodzi na myśl jest symbioza utrzymywana pomiędzy władzą wykonawczą a sądowniczą właśnie, przede wszystkim ze środowiskiem sędziowskim!!!!!!. Tworzy ono jedyną właściwie władzę w Polsce, która sama się wybiera!!!!!!. Owszem, istnieje formalnie czynnik nadzoru w postaci Krajowej Rady Sądownictwa, natomiast nie tylko według mojej opinii, ten nadzór faktycznie nie funkcjonuje!!!!!!. KRS to organ żyjący ze środowiskiem sędziowskim w symbiozie doskonałej!!!!!. Nie ma więc żadnej kontroli, a w szczególności kontroli społecznej nad działaniem sędziego, a jakie może być to działanie, widać chociażby na przykładzie sprawy pana Brauna, ale również w przypadku dziesiątek tysięcy innych spraw.

  Mam odczucie, że dla rządzących aktualna sytuacja jest na rękę, z uwagi na to, że tak poważny problem w dużej mierze kanalizuje niezadowolenie społeczne. Zawsze łatwo jest odciąć się od tego, co wyprawiają sądy, tłumacząc, że przecież są one niezawisłe, natomiast z drugiej strony sama władza sądownicza już tak bardzo oderwała się od rzeczywistości społecznej, że wydawane przez nią orzeczenia stoją w sprzeczności z podstawowymi wartościami.  Kolejny czynnik to kwestia immunitetów!!!!. Sędzia jest praktycznie bezkarny we wszystkim, co robi!!!!!. To stanowisko nie jest tak jak w cywilizowanych, zachodnich systemach prawnych ukoronowaniem kariery, tylko jedną z możliwych jej dróg. Musiałby nastąpić bardzo duży splot rozmaitych, niekorzystnych dla sędziego okoliczności, by przestał on pełnić swoją funkcję. Jego immunitet rozciąga się nie tylko na kwestię orzekania, ale praktycznie na całe życie!!!!!.  Czy któreś ze sfer orzecznictwa szczególnie dotknięte są patologiami?  - Kuriozalne przypadki zdarzają się we wszystkich rodzajach spraw, natomiast najczęściej do „dziwnych” sytuacji dochodzi wówczas, gdy w grę wchodzą duże pieniądze, ewentualnie gdy mamy do czynienia z „trójcą”, o jakiej wspominałem wcześniej. Na przykład, ktoś naraził się policjantom i zamiast oskarżyć funkcjonariuszy prokurator woli postawić zarzuty tej osobie. Czasem zdarza się, że policja kogoś postrzeli czy pobije, a prokuratorskie śledztwo okręcane jest w taki sposób, że ofiara de facto staje się sprawcą. W tym momencie rusza mechanizm, zgodnie z którym sądy obdarzają pełnym zaufaniem i wsparciem kolegów po fachu z organów ścigania, policji czy urzędu prokuratorskiego. W takich przypadkach orzeczenia i ich uzasadnienia oderwane są od rzeczywistości!!!!!!!.  Mamy prawie cztery tysiące udokumentowanych spraw, jakie w ciągu tych kilku lat przewinęły się przez nasze biuro. To spore spektrum różnych przypadków. Jedna z ostatnich spraw, które do nas spłynęły to przypadek ojca, który w szpitalu, w stanie nieprzytomności (co potwierdzili świadkowie – inni pacjenci) „podpisał” w obecności notariusza niekorzystny dla swoich bliskich testament odciskiem palca.

  Cały system sądowniczy nie miał nic przeciwko temu, żeby dzieci owego, nieżyjącego już dziś człowieka dowiedziały się o stracie domu od… komornika. Do tego czasu przeprowadzono całą procedurę, doręczenia sądowych powiadomień dokonywały się na niewłaściwy adres (co jest bardzo częste), wszystkie procedury przeprowadzone zostały więc zaocznie. To tylko jeden z przykładów.  Braliśmy też udział w sprawie młodego człowieka oskarżonego o zabójstwo wyłącznie na podstawie poszlak. Proces został przeprowadzony w sposób skandaliczny, chłopaka praktycznie bez żadnych dowodów skazano na 25 lat pozbawienia wolności. Sprawa trafiła w końcu w trybie kasacji do Sądu Najwyższego. O dziwo, prokurator poparł kasację obrońcy przyznając, iż w trakcie procesu rzeczywiście doszło do wielu nieprawidłowości i proces należy powtórzyć, o co zresztą wnosiła też obrona. Ku naszemu zdumieniu, SN stwierdził, iż istotnie w postępowaniu miały miejsce nieprawidłowości, ale sprawa nie jest tak doniosła dla linii orzecznictwa, żeby w tej sprawie przyjmować kasację. Sąd więc ją oddalił, a chłopak został z wyrokiem!!!!!!!!!!!!  Takie przypadki skłaniają właśnie do przekonania o tym, że środowisko sędziowskie w coraz większym stopniu oderwane jest od rzeczywistości społecznej, od podstawowych norm i od zwykłego poczucia przyzwoitości!!!!!. Oczywiście, nie mówię tu o wszystkich, sam znam kilku porządnych sędziów. Nie jest tak, że całe to środowisko odpowiada obrazowi, jaki tu przedstawiam. Podobne sprawy nie są jednak pojedynczymi przypadkami. Niestety, pośród spraw, z jakimi się spotykamy więcej jest negatywnych przykładów pracy wymiaru sprawiedliwości niż pozytywów.

  Dlatego w imieniu fundacji oraz zaprzyjaźnionego z nią środowiska zamierzamy składać propozycje zmian w sądownictwie. Oczywiście, powierzchowne modyfikacje niewiele dadzą, bo ten system trzeba przede wszystkim przebudować w taki sposób, by społeczeństwo uzyskało większą możliwość nadzoru nad władzą sądowniczą. Czynnik społeczny w postaci ławników praktycznie, niemal całkowicie zniknął z sądów zaledwie kilka lat temu(za sprawą PiS i wykonawcy miernoty prawniczej niejakiego Ziobro!!!).(Dopisek mój: tylko OPCJA ZERO z ZEREM IMMUNITETÓW/czyli bezkarnością!!!! tak w POlicji na stanowiskach decyzyjnych od komendantów posterunków - powszechny wybór na kadencje z możliwością odwołania, prokur(w)aturach - powszechny wybór na kadencje z możliwością odwołania, sądach - powszechny wybór na kadencje z możliwością odwołania, system anglosaski z 12 osobową ławą przysięgłych złożoną z prawych Polaków!!!! inaczej nic nie wyjdzie z "reformowania", "uzdrawiania" czegoś co do reformowania i uzdrawiania się nie nadaje, tylko do głębokiego przeorania..Oto zarobki z naszych podatków tej pobolszewickiej żydoswołoczy i ich pomiotu" http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Sedzia-zarabia-co-najmniej-6-tys-zl-na-reke-Bez-dodatkow,wid,16780966,wiadomosc.html?ticaid=113289&_ticrsn=3)  Dziękuję za rozmowę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY