Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 538 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

BOJKOT EURO WYBORÓW!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BOJKOT Euro-Wyborów czyli wiekie NARODOWE GRILOWANIE! Ogłaszamy wszem i wobec kontrę dla zdrajców Polski! Wykład Uniwersytetu PODLASIE XXI WIEKU dla POLAKÓW!

Nie idziemy na wybory nie będziemy wspierać ANTYPOLSKIEJ organizacji jak nas prosi BARTOSZEWSKI i TUSK z PO! wykorzystajmy piekną pogodę i zróbmy MAJÓWKĘ NARODOWĄ przy GRILOWANIU i odpoczynku od obcej EURO-POLITYKI.

KOMENTARZE

 • Nie idź na wybory,
  na złość mamie, nie noś czapki i odmróź sobie uszy.
  Bo nie ma znaczenia, czy będzie europosłem Paligłup i jego zboczeńcy, czy też ktoś inny, np. Legutko albo Bosak, Winnicki czy Korwin.

  Moim zdaniem myślenie idioty, ale to tylko moje prywatne, aczkolwiek przemyślana opinia.

  W materiale dźwiękowym zauważono, że w PRL z komunistami nikt nie chciał rozmawiać, wchodzić w układy, nic z nimi robić.
  Otóż nie prawda.
  To właśnie michnikoidy wmawiały ludziom, że wszelki kontakt i współpraca z rządzącymi w PRL jest zdradą i niegodziwością.
  A kontakty takie były piętnowane.
  Zaś monopol na rozmowy i kontakty zostawić należy "przedstawicielom opozycji demokratycznej".
  Efekt jest jak widać.
  Komuna dogadała się z michnikoidami ze szkodą dla Polski, i dziś mamy nowych okupantów.
  Zresztą problem jest szerszy.
 • glosuj na drugą pozycję od końca
  jedynie Samoobrona i Korwin nie poparli puczu w Kijowie.
 • @AlexSailor 02:17:50
  PE nie ma nic do gadania i czy będzie ten czy inny to i tak karawana pojedzie dalej. A Korwin, nawołujący do nieograniczonej wolności i likwidacji państwa, jest albo wyjatkowo naiwny albo wyjatkowo głupi. Wolnością cieszą się tylko ci którzy mają pieniądze, czyli oligarchowie i jedynie państwo może tą wolnośc (a naszą zwykłych śmiertelników niewolę) ukrócić. Oczywiście państwo wolne od nacisków tych oligarchów. I problem polega na tym jak spowodowac by państwo było wolne od nacisków tych oligarchów (globalnego kapitału), tych niby strategicznych inwestorów, a nie w tym by państwa w ogóle nie było jak chce Korwin. Gdy nie będzie już państwa to co będzie? feudalizm oligarchów? Będziemy niewolnikami poszczególnych oligarchów na róznych landach, tak jak to się już zaczyna układac na Ukrainie? Czy tego chce Korwin? To że coś jest chore, to nie znaczy że nalezy to zabijac. Korwin jest kropką nad i totalnego już zniewolenia i wprowadzenia NWO, więc dziękuję za jego pobyt w PE
 • @Jan Paweł 08:52:40
  Następny wiedzący ,co chce Korwin, a nie łaska poczytać program lub obejrzeć co najmniej po 5 razy jego wystąpienia i potem się mądrzyć.
 • @AlexSailor 02:17:50
  Nie zgadzam się z opinią, że komuna dogadała się z michnikoidalnymi; to była i dalej jest jeden i ten sam układ.
 • Miałem nie iść, ale pójdę bo czas JKM nadchodzi.
  Naród dojrzewa, bankructwo się zbliża.
 • @AlexSailor 02:17:50
  Działaniem PRL powstała recydywa, bo monopol na rozmowy i kontakty zostawić należało "przedstawicielom opozycji demokratycznej".
  Dziś są warunki szersze, tylko należy naprawić monopol na rozmowy "przedstawicielom opozycji demokratycznej" to gwarantuje art. 104 Lecz w nowych warunkach kontrolowanie reprezentacji polskiej demokracji jako czwartej władzy, będzie możliwe, bez tworzenia opozycji ..
 • @Adam Czeczetkowicz
  Czyli, tworzenie wyborów dla jakiejś celowo zarejestrowanej opozycji jest błędnym założeniem od samego początku, jakby w naturze nie istniała normalna rodzina i normalne zdrowe Państwo?

  Pozdrawiam
 • @goodness 14:29:26
  Błędem a raczej zdradą NARODOWĄ jest wchodzenie w układy z antyPolakami z UNII JEWROPEJSKIEJ.

  https://www.youtube.com/watch?v=wus-Syp_QgM
 • @Adam Czeczetkowicz 17:15:02
  https://www.youtube.com/watch?v=wus-Syp_QgM
 • @liberalkonserwatywny 10:09:14
  a co? zmienił się przed wyborami? bo znamy już takiego jednego, co miał imponujące wystąpienia przed wyborami
 • @Adam Czeczetkowicz 17:15:47
  http://www.youtube.com/watch?v=fCh0jm1Pf1E
 • @autor
  Panie Czeczetkowicz

  Niestety, z przykrością muszę stwierdzić kolejny już raz, że:

  1. Albo jest Pan nieskończonym matołem (bo skończonym to za mało powiedziane), albo pracownikiem jakiegoś tam frontu ideologicznego, tylko wtedy durnym jak stołowe nogi.

  2. Pańska nieznajomość składni, ortografii, rozumienia znaczeń wyrazów oraz ogólna nieporadność w posługiwaniu się językiem polskim w zestawieniu z "podobno" obronioną pracą magisterską, pozwala przypuszczać, że obronił Pan ją "z rozkazu".

  3. Pytanie, czyje rozkazy, z analfabety zrobiły "wtórnika" Środy, Senyszyn i im podobnych (chociaż kiepskiego), bo do Hartmana Panu brakuje tyle lat świetlnych ile Polsce do Unii, pozostawię jako retoryczne.

  Domyślam się że odpowiedź zabrzmi - "Niczyje". Błe ;-(

  Bu ha ha ha.

  Dla dobra Polski, dobrze by było, gdyby w tym nieszczęsnym Białymstoku nie tylko sąd wsadzili Pana do pierdla na dwa lata (co najmniej), albo do psychiatryka, ale także, by przy okazji jakiś czarny dobrze obił Panu pysk. A jeśli nie on, to jakiś uczciwy sympatyk Ruchu Narodowego.

  Sam zrobiłbym to z przyjemnością, gdyby nie podeszły wiek i zaliczone dwa zawały.

  Bez pozdrowienia

  nonscolar

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY