Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Relacja z procesu politycznego w BIAŁYMSTOKU 10.03.2014

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja z PROCESU POLITYCZNEGO jaki to trwa w Białymstoku przeciwko WOLNOŚCI SŁOWA posiedzenie drugie 10.032014.

Dnia 10.03.2014r w Białymstoku doszło do drugiej rozprawy w PROCESIE POLITYCZNYM przeciwko WOLNOŚCI SŁOWA wyrarzającego opis stanu zastanego na filmie video moim filmie z moim udziałem.

FILM NAGRANY W GDY BYŁEM W ARESZCIE CZERWIEC 25 - LIPIEC 10

Rpzprawa zaczeła się punktualnie o godzinie 9:00 przybyłem wraz ze swoja obroną na sale weszły osoby zainteresowane sprawą dwie niewiasty ( Mama i siostra oskarrzycielki ) pozujacej z HINDUSEM na plakacie GAZETY WYBORCZEJ prowadzącej akcje propagandową o nazwie "WYKOPMY RASIZM Z BIAŁEGOSTOKU". Przybył też działacz społeczny związany z komitetem PODLASIE XXI WIEKU prezesem stowarzyszenia OPCJA SPOŁECZNA ANDRZEJ POCHYLSKI NADZORUJĄCY jako organizacja społeczna PROCES POLITYCZNY.

FILM NAGRANY PO WYJSCIU Z ARESZTU

 

Okazało się że oskarrzyciel hindus niestawił sie na zeznawanie przez sąd w Białymstoku a Sędzina uznała że nie będzie go wzywała na świadka gdyż owy hindus przedstawiany na plakacie GW jako Białostoczanin. Nie może wyjechać z LONDYNU bo niema paszportu dziwne to tłumaczenie i mało zrozumiałem. Owe informacje przekazane były za pośrednictwem owych niewiast. odtworzony był film o długości jednej minuty i 30 sekund o ktury idzie cała walka ideologiczna KOMUNISTÓW Z GAZETY WYBORCZEJ z Narodem Polskim w reprezentacji mojej skromnej osoby. przeczytano zeznania hindusa poczym obrona moja oraz ja sam skomentowaliśmy owe słowa. Gdy przemawiałem przed sądem owe niewiasty były uśmiechnięte od ucha do ucha widać było w ich oczach satysfakcję z faktu postawienia mnie przed sadem. Ciekawostą może być fakt z poprzedniej rozprawy jak przy wyjściu z sali sądowej mówiły do siebie cytuję : NIECH ZGNIJE W WIEZIENIU" Sąd na proźbę prokuratury odrzucił materjały mojej obrony jako nie istotne dla wyniku sprawy a raczej za ( niepotrzebne i niebezpieczne by mnie skazać ku uciechy pospulstwa blirzej nieokreślonego. Obrona zgłosiła dwuch świadków na okoliczność wyjaśnienia sprawy bedzie to BARTŁOMIEJ KURZEJA  ARTYSTA POLSKI i EUGRNIUSZ SENDECKI propagator ideii TELEWIZJI NARODOWEJ. posiedzenie trwało około jednej godziny  bulwersującym było zachowanie owych niewiat które na sali rozpraw krzyczały na prezesa OPCJI SPOŁECZNEJ Andrzeja Pochylskiego. Oraz nieproszone zabierały głos przerywając tok rozprawy w sposób niegrzeczny delikatnie mówiąć nakazując Pani Sądzi zabronienie robienia zdjęć dla owych niewiast. Po wyjściu z sali gry nagrywałem wypowiedź do kamety ANDRZEJA POCHYLSKIEGO  owa starzsza kobieta matka OSOBY z plakatu ANTYPOLSKIEGO GW. Poczuła się wazna i z rozbiegu rzuciła sie namnie szarpiąc za ręckę chcąc wyrwać mi aparat fotograficzny mówiąć przytym że niemem prawa jej kometować.Robiła to w obecności funkcjonarjuszy prawa POLICJI oraz pani prokurator i innych zebranych tam osób zszokowanych tą sytułacją. Spisano Panią oraz mnie co mam utrwalone na filmie vidideo. Agresywa Kobieta gdy ja spytałem czy chce porozmawiać odparła że z PANEIM NIGDY z wyraźnym ładunkiem emocjonalnym. Brak dobrej woli to niedobra metoda by żyć spokojnie obok siebie. Następne posiedzenie odbędzie sie 14 Kwietnia 2014 o godzinie 9:00 sala nr:1 na ulicy Mickiewicza 101 w Białymstoku.

Zapraszam !

Adam Czeczetkowicz

FILMY ZWIĄZANE Z OWYM PROCESEM

 RELACJA OCZAMI GAZETY WYBORCZEJ: bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15600422,Oskarzony_rasista__Ja_na_swoim_terenie_nie_dam_sie.html

 

 

KOMENTARZE

  • W Białymstoku Twoim Mieście
    Ułaskawienie w Białymstoku Twoim Mieście zdarza się rzadko, szansa na uznanie niewinności prawie nie istnieje w niektórych regionach jak Podlasie, niezależnie od dowodów niewinności, wielu próbowało zmienić sprawiedliwość, aby dostosować ją do własnych potrzeb, pewnie chodzi o leninowską teologię państwa wolnego od caratu. Proponowana leninowska zmiana miała znaczyć, że zawsze jesteś winny i będziesz ukarany. Stosowanie sprawiedliwości w Białymstoku stopniowo zmienia się z czasem. Podlaski Wymiar Sprawiedliwości jest strzeżony przez coraz czujniejszy System Sprawiedliwości, który gorliwie strzeże twoich praw.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY