Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

DZIŚ PROCES POLITYCZNY!!! część II

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Białymstoku o godzinie 9:00 odbędzie się "ROZPRAWA POLITYCZNA" skierowana przeciwko Adamowi Czeczetkowiczowi i całego NARODOWI POLSKIEMU!!!

ZAPRASZAM NA DZIŚEJSZĄ poniedziałkową ( 10.03.2014) ROZPRAWĘ W BIAŁYMSTOKU przy ul:Mickiewicza 101 w sali nr:1 o GODZINIE : 9:00. ROZPRAWA MA CHARAKTER POLITYCZNY I DOTYCZY KNEBLOWANIA WOLNEGO SŁOWA !

 

KOMENTARZE

  • AKT II PROCESU POLITYCZNEGO
    Ten proces polityczny będzie reklamą polityczną polegającą na wykorzystaniu ikony ruch narodowego (w osobie pana Czeczetkowicza) przez polityków białostockich, aby przekazać ostrzeżenie ludności Podlasia, prawdopodobnie chodzi o ostrzeżenie wyborców, że bramy Piekła będą otwarte i demony zjedzą skórę z wciąż żyjących ofiar.
  • KOMITET POPARCIA ADAMA CZECZETKOWICZA
    Popieramy Adama w oporze anty-systemowym. Ten proces odsłania całą obłudę polityków, którzy usiłowali się podpisać pod Majdanem na Ukrainie.
    Hańba oszustom! Hańba złodziejom biorącym łapówki od Gazpromu tłamszącym wolność słowa w Polsce. Bo na proces Adama Czeczetkowicza należy popatrzeć w kontekście korupcji właśnie. Ktoś, kto wziął łapówkę za drogi gaz dla Polaków boi się wolności słowa w każdej postaci, nawet w przypadku sprawy Czeczetkowicza. Polacy i Ukraińcy za gaz płacą więcej od Niemców, bo w Niemczech nie ma takiej korupcji, bo Niemcy odważniej pilnują swoich polityków!
    W procesie Czeczetkowicza chodzi o zastraszenie nas - żebyśmy dawali się potulnie zniewalać. Żebyśmy nie kręcili filmów dla TELEWIZJI NARODOWEJ.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY