Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

RELACJA Z PROCESU POLITYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja z PROCESU POLITYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU 27 STYCZNIA 2014r

Witam wszystkich Narodowców, Polskich Patriotów ludzi dobrej woli. 27 stycznia 2014 w Białymstoku odbył się mój proces POLITYCZNY. Była to pierwsza rozprawa na której zeznawało trzech świadków. Czójąca się obrarzona modelka propagandy - ANTYPOLSKIEJ  GAZETY WYBORCZEJ. Widoczna  na plakatach, bilbordach i grom wie jeszcze na czym. W obraźliwej mieszkańców Białegostoku akcji GW pt: "Wykopmy RASIZM z Białegostoku".

Na zdjęciu Pani PROKURATOR stojąca jak "LORD VADER PATRZĄCY SIĘ W KOSMOS Z GWIAZDY SMIERCI"

W skrócie: Ja skorzystałem z prawa do odmowy zeznań jako pokrzywdzony przez oskarrzycieli.

Na zdjęciu doktor Marek Czarniawski z Komitetu Obywatelskiego "PODLASIE XXI WIEKU" oraz mgr prawa Andrzej Pochylski ze Stowarzyszenia "Opcja Społeczna".

Pani modelka (kampanij GW) wyjaśniała przed sądem że jest bardzo przestraszona moją osobą. Wypowiedziami insynułowała pokrętnie bardzo krzywdzące mnie hipotezy. Była bardzo śmiała w swych wypowiedziach i pewna siebie można powiedzieć że zadufana w sobie. Jednak pytania przygotowane przez Andrzeja Pochylskiego z "Opcji Społecznej" niemal że powaliły ją z nóg. Prowadząca Sędzia sprawiała wrarzenie śpieszącej się i nie mniej zdenerwowanej od Pani z plakatu GW. Wiele pytań zadawanych przezemnie było uchylanych to oznacza niedopuszczanych do zadawania. W pewnym momecie nie można było zadać żadnego pytania gdyż presja przewodniczącej była zawsze ta sama czyli blokująca.

Była krótka przerwa pięcio minutowa i gdy wychodziły "PANNY o upodobaniach MULTI-KULTI usłyszałem jak mówią do siebie - "Niech zgnije w wiezieniu". Nie ładnie PANIE nieładnie... Tu nasuwa sie tekst piosenki DEPORTACJA68 (Nie mogę powiedzieć że jestem Polakiem. To jest zabronione europejskim prawem. Moją Polską ziemię zasiedlili obncy , a w wiezieniach gniją Polscy Narodowcy!)

 

Następnie przesłuchany został Pan doktor Marek Czarniawski z Komitetu Obywatelskiego "PODLASIE XXI WIEKU" który to wcześniej był zastraszany przez Policję na przesłuchaniu gdy alarmowaliśmy czytelsników NOWYego EKRANu o możliwości aresztowania jak mnie wcześniej. Pan Marek wycofał część zeznań i dołączył nowe stwierdzając jednoznacznie o tym że nienaruszyłem niczyjej godności i wręcz powinienem być wzorem do naśladowania jeśli chodzi o młodzież Polską.

(Nagranie archiwalne z doktorem Markiem Czarniawskim)

Następny świadek Rafał Kosno czynny uczestnik nadzorujacy postepowanie z ramienia opozycyjnego wobec PO stowarzyszenia Zieloni w Białymstoku tak jak Andrzej Pochylski z opozycyjnej wobec "Platformy Obywatelskiej" "OPCJI SPOŁECZNEJ".

Zeznał że Policja pisała zeznania w brew jego woli po swojemu i kazała mu podpisać sugerójąc że nie wyjdzie na zewnątrz i trafi do aresztu. Rafał wyjaśnił nadurzycie policji i zmienił zeznania na przychylne wobec mojej postawy i wolności słowa. Wręczył opracowany dokumet świadczący o nadurzyciach prezydęta Białegostoku zamieszanego w incydęty sztucznie nazywane faszystowskimi,rasistowskimi itd...

(archiwalnye nagranie z Rafałem Kosno )

Na rozprawę niestawioł się Pan z plakatu GW który to jak dowiedziałem się nieposiada paszportu ?

Dziwne a podobno jego miasto to BIAŁYSTOK?

Jedyne wytłumaczenie na nieposiadanie paszportu to takie że musiał oddać do prokuratury jako poręczenie jak ja w 2006 roku w sprawie POLITYCZNEJ. Ale w sumie sytułacja jest bardzo mętna.

PODAJĘ relację ANTYPOLSKIEGO "MEJSTRIMU" LINKI I TO CO ZNALAZŁEM

ps: Na sali było trochę mediów - Radio Białystok, gazeta Kurjer poranny,GW niewidziałem choć to ich sprawa ale zato była TVP Białystok,TVN,POLSAT.

PUBLICZNOŚĆ OKOŁO 10 OSÓB POZA DZIENNIKARZAMI.

www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article

bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,15345758,Bialystok_jest_dla_bialych__Rasista_Adam_Cz__stanal.html

www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/108660

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY