Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Wyrok w Sprawie Oskara Wadołowskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczenie Oskara Wądołowskiego jakie dostałem na swego e-maila w sprawie wyroku za protest na WOODSTOKU z MIECUGOWEM.

cytuje:

 

 
http://wiadomosci.onet.pl/szczecin/wyrok-ws-ataku-na-miecugowa-podczas-przystanku-woodstock/cbzz1

Wyrok jest nieprawomocny. Sąd wielokrotnie złamał prawo, nie został rozpatrzony żaden z moich wniosków ani żadna ze skarg. Nie przyznano mi nawet adwokata z urzędu, choć czterokrotnie składałem wniosek - dwukrotnie w październiku, później w grudniu i jeszcze raz w styczniu. Skoro sąd złamał prawo i nie uznawał moich wniosków - to nawiązałem współpracę ze znanym adwokatem (znany m.in. z telewizji) i w styczniu złożyłem wniosek do sądu informujący o akceptacji adwokata z wyboru. Też został
odrzucony. Skoro sąd jest stronniczy i łamie prawo to będę sądził się dalej, będę się odwoływał. Na załączonym przykładzie widać, że w Polsce nie ma wymiaru sprawiedliwości tylko są sądy stalinowskie i moskiewskie. Przykre. Ale nie poddaję się i dalej będę razem z Wami walczył z czerwonymi politykami, dziennikarzami i moskiewskimi sądami. Liczę na pomoc i wsparcie. Tylko my wszyscy razem rozwalimy ten układ!

Chętnie udzielę wyjaśnień, wywiadów dla prasy i reporterów.

Pozdrawiam serdecznie,
Oskar Wądołowski


 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY