Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Naszą bronią jest kamera oraz za co Winnicki dostawał kasę od Nowego Ekranu?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wykład Uniwersytetu PODLASIE XXI WIEKU z Białegostoku na temam MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 2012 oraz niejasnego finasowania Winnickiego z samozwańczej organizacji o nazwie "RUCH NARODOWY".

Wykład z archiwóm TELEWIZJI NARODOWEJ P21TV odnośny Marszu Niepodległości i niejasnego finansowania Roberta Winnickiego z samozwańczeJ organizacji o nazwie "RUCH NARODOWY"

Wygląd tego pana mówi sam za siebie.

 

 

KOMENTARZE

 • odrazu zapytam
  Panie Eugeniuszu Sendecki ile pan dostaje pieniędzy za pisanie na NOWYM EKRANIE ?
 • @Adam Czeczetkowicz 05:34:56 - NIESTETY, NIE JESTEM ANI NIGDY NIE BYŁEM NA LIŚCIE PŁAC...
  Swoją drogą - to co to jest te marne dwa tysiaki na miesiąc. Mało. Ani rodziny się nie utrzyma, ani samodzielności nie uzyska. A plama na całe życie zostaje. Bo dla niektórych branie pieniędzy za publicystykę to plama. Ja akurat uważam, że branie pieniędzy za dobro jest akurat słuszne. Zwłaszcza, jeśli za te pieniądze ma się zrobić jakieś większe dobro. Jeśli się przynajmniej część tych pieniędzy przeznacza na organizowanie Marszu Niepodległości.
  Przyznam, że jestem zdezorientowany jak obserwuję listowne ofuknięcia Winnickiego przez USOPAŁ. Podejrzewam, że adresatem prawdziwym jest inna osoba. To co widzimy i czytamy - to jest wierzchołek góry lodowej.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:55:52
  Szanowni Panowie,

  Osobiście uważam, że cała ta "zadyma" jest absolutnie niestosowna i bardzo źle służy jedności i zgody w działaniach Ruchu Narodowego.

  A właśnie tej zgody najbardziej teraz potrzebujemy.

  Osobiście uważam, że Robert Winnicki - to bardzo porządny i przyzwoity młody człowiek - choć zapewne jak każdy z nas popełnia błędy.

  I nawet jeżeli, sobie popił na Teneryfie (może nawet za dużo) - to co z tego? Alkohol dla Polaków jest rzeczą naturalną.

  Odnośnie zarobków Roberta Winnickiego w NE - też nie przesadzajmy.
  No cóż pracował kilka miesięcy i dobrze wywiązywał się ze swoich zadań, pisał sporo artykułów komentarzy.

  Ja osobiście mam trochę żal do Roberta, że nie pożegnał się ze mną w sposób właściwy - tak jak powinien zrobić to "gentleman" - ale kładę to na karb młodości i niedoświadczenia. Mam syna w jego wieku - rozumiem

  Uważam, że Robert Winnicki jest autentycznym patriotą i Polakiem.

  Z narodowym pozdrowieniem

  Ryszard Opara
 • @Skanderbeg 10:07:54 - SZANOWNEMU PANU SIĘ ALIASY POMYLIŁY
  Nie "Bernard alias Bolo", lecz "Benek alias Bernard". Kolega ma braki w poznaniu historii ruchu narodowego.
 • @Ryszard Opara 09:56:50
  No nie jeśli picie alkoholu dla Polaków ma byc rzeczą naturalną to Polska jest zgóbiona! Włąśnie nadmierne picie alkoholu doprowadziło do rozbiorów Polski. Ludzie uzalerznieni od alkoholu zrobią wszystko by do zdobyć zaporzyczają się i ida na najgorszą współpracę z wrogami. Klątfa cadyka Chorowizta właśnie na tym polega by picie alkocholu było dla Polaków żeczą naturalną. Nie można ufać ludziom upijającym się! Są to jednostki słabe psychicznie które niepanóją nad swoimi czynami. Szeroko pojety ruch narodowy nie może miec ludzi z alkocholowymi ciagotami.
  Kto pije bez umiaru nie jest wstanie pomóc Polsce a jedynie zaszkodzić szkodzić całej sprawie Polskiej.
 • @Skanderbeg 10:07:54
  Tak ktoś kto wystawia na prezydentów Miast i Kraju ma prawo zabrać głos w debacie publicznej bo martfi sie losem swej Ojczyzny jest świadomy i wie jak to zrobić i robi to! po pierwsze odkryj swa przułbice i ujawnij sie kim jesteś też chciałbym poznać twoje nazwisko i to z kim współpracujesz lub współpracowałeś? Ja stawiam na jawność niebedźmy dziećmi rozmawiajmy jak Polak z Polakiem, Chłop z Chłopem no chyuba że jestes Baba?
  By nasycic twoją ciekawość odnośnie Pana Tejkowskiego to powiem że Pan Tejkowski chciał bym był jego kandydatem przysłał upowarznienia na rejestracje lecz nie podjołem się tego gdyż miałem wiele innych propozycji od innych komitetów a sam prowadziłem własny wiec pozostałem na swoim pólku. Ostatnio spotkałem Pana Tejkowskiego i podałem mu rekę?
  Czy zrobiłem jakiś błąd? Jak posiada Pan/Pani jakies informaje odnośnie Pana Bolesława Tejkowskiego proszę je przedstawic chetnie się zapoznam.
 • Wszyscy
  Robert Winnicki po pijanemu wskoczył do morza w nocy, czego skutkiem było poparzenie go przez meduzy czy coś podobnego, w środku nocy karetka pogotowia musiała odwieźć go do szpitala – napisała w swym oświadczeniu dyrekcja USOPAŁ, organizacji polonijnego milionera Jana Kobylańskiego, krytykując zachowanie działaczy, którzy przyjechali świętować jej XX-lecie. Krzyki, wrzaski i grupa kobiet biegających po pokojach „Musimy podać do publicznej wiadomości informację o skandalicznym zachowaniu się pewnych osób na zebraniu Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) z okazji XX-lecia tej organizacji. Osoby te w ciągu więcej jak trzech nocy w hotelu w Caletillas urządzały awantury, pijaństwo, ordynarne krzyki, wrzaski, w związku z czym personel hotelu zwrócił im uwagę, że takie zachowania nie mogą mieć miejsca. Tego rodzaju działanie kontynuowano, w związku z czym wyrzucono ich z hotelu, poszli na plażę, gdzie nadal urządzano pijaństwo, awantury i ordynarne krzyki” – napisano w oświadczeniu opublikowanym na stronie internetowej unii. Zdaniem organizatorów zachowanie działaczy pod wodzą Roberta Winnickiego było skandaliczne i chuligańskie. Jak twierdzą, po raz pierwszy w historii zdarzyło się, aby w hotelach, w których zakwaterowani są goście USOPAŁ działy się takie rzeczy. Zapowiedziano, że działaczy po raz pierwszy zaproszono na obchody i będzie to zarazem zaproszenie ostatnie. Grupę ludzi do wyjazdu miał zaproponować prof. Ryszard Bender, mocno związany z organizacją Jana Kobylańskiego. "Z redakcji komunikowano się z panem prof. Benderem w imieniu pana Prezesa Kobylańskiego i powiedział on, że oni wyślą przeprosiny za to zachowanie, do czego niestety nie doszło (trzeba wziąć pod uwagę, że prof. Bender, jak i inne osoby, wiedziały częściowo o tym skandalicznym pijaństwie, krzykach w pokojach i grupie kobiet, które biegały z jednego pokoju do drugiego)" poinformowała dyrekcja USOPAŁ. Organizatorzy XX-lecia byli też bardzo rozczarowani postawą Roberta Winnickiego w sprawie uroczystej mszy świętej, będącej częścią obchodów. Szef Młodzieży Wszechpolskiej miał powiedzieć, że niestety nie będzie go na niej, ponieważ „dokucza mu palec w bucie”. Dlaczego informacje są publikowane dopiero teraz? Jak napisano „USOPAŁ był w posiadaniu tych wszystkich informacji od początku, ale biorąc pod uwagę Marsz Niepodległości 11 listopada 2013 roku i komentarze tego Marszu – postanowił przeczekać 10 dni i dopiero wówczas opublikować.” „Analizując wiele tych wątpliwości, jak i pijaństwo i chuligaństwo, jakie miało miejsce na XX-leciu USOPAŁ, odsuwa nas od nich zupełnie, nie chcemy mieć z nimi nic do czynienia. Będziemy popierać dobrych patriotów, katolików, którzy nie wywołują osobistych, politycznych, ani ekonomicznych skandali” - dodano w oświadczeniu
 • ROZWIĄZANIE ZAGADKI WINICKIEGO
  jak kobiety wykorzystują słabość do miłości u niektórych milionerów, udając miłość - zdobywając "sponsorów"

  tak Winicki wykorzystał słabość miłości do Orła białego i kraju Polska u milionerów Opara czy Kobylański, udając ubogiego Powstańca Polskiego a Ci dwaj z Australi i Urugwaju dla niby "Polski ratowania" są gotowi wpłacać mu każdą sumę
 • @Lukasz1 23:20:43 - WINNICKI W TEJ SPRAWIE JEST TYLKO PARAWANEM
  Tutaj chodzi o coś więcej. O dużo, dużo więcej. O honor.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY