Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Zemsta BOR wobec NARODOWCÓW 11.11.2013

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnę zemstę Biura Ochrony Rządu oraz zerwanie mieczyka Chrobrego z Pomnika ROMANA DMOWSKIEGO przez BOR!

 

Przypomnę ZEMSTĘ BOR!
 
Przypomnę że w tym roku BOR (Biuro Ochrony Rządu) nakazał nam (Organizatorom Tridum Niepodległościowego ) wynieść się z pod pomnika ROMANA DMOWSKIEGO na czas składnia wieńca czyli od 4 rano gdzie BOR przeprowadzał inspekcje pirotechniczną rok wcześniej BOR bardzo się zdenerwował znakiem narodowym Falangi na perkusji R.P.Oi! Giertych ,KOMOR byli naj wyraźniej tym zniesmaczeni. Przypomnijmy że krzyż im przeszkadzał oraz mieczyk Chrobrego który był nalepiony po prawicy Dmowskiego co widać na zdjęciu jeszcze. ANTYNARODOWY BOR zerwał to nie wątpliwie związane z Romanem Dmowskim OZNACZANIE i zostawił pro Prezydencki - MASOŃSKI - ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI znak : KOTYLION znany nam z działalności MASONÓW we FRANCJI (rewolucja Francuzka) USA oraz INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ ( GDZIE KOŚCIUSZKO BYŁ MASONEM ) JAK DOBRZE WSZYSCY WIEMY. Czy to przypadek ? Chyba nie :)
 
Nocna warta naszych niezłomnych narodowców Ludwika Wasiaka i Zbigniewa Skotulskiego pilnujących sprzętu w nocy z 10 na 11 listopada 2013 po przenosinach miejsca wymuszonym przez Ludzi KOMOROWSKIEGO!
 
 
 
Pomagające Polskie dzieci w powrocie na nasze miejsce przy pomniku Romana Dmowskiego.
 
 
Film z nieudanej interwencji BOR w sprawie zakrycha FALANGI przed oczyma Komorowskiego,Giertycha i innych 11.11.2012r
 
 

KOMENTARZE

 • cis tu niedziała
  zdjecia i filmy si enie pokazują?
  http://www.youtube.com/watch?v=7feVEVg4MXw
 • ?
  Czy poza tym Komorowski i jego BOR, w jakiś inny szczególny sposób na ten Namiot naciskali i kazał go stamtąd usunąć, bo jednak w tym samym czasie marsz niepodległości zdelegalizowano?

  A obecnie na organizatorów marszu są sądownie nakładane kary finansowe a samych organizatorów marszu chce się obciążyć karami finansowymi za tzw. około marszowe ekscesy. Czyżby w takim razie to była jednak impreza zupełnie niezwiązana z organizatorami marszu niepodległości?

  Wokół imprezy pod namiotem, dym, zadymy, bicie i pałowanie, delegalizacja marszu a Namiot Narodowy, jak ta wyspa pośród zburzonego morza się ostała, chroniona boską ochroną i wielkością Krzyża Świętego. :)))))

  http://www.youtube.com/watch?v=2ClGlL3yVVM
 • @Paweł Tonderski 19:59:51
  Widzę w Pana wypowiedzi prześmiewczy ton wobec imprezy narodowej pod pomnikiem ROMANA DMOWSKIEGO.
  Bedziemy sie za Pana modlić!
 • @podlasie21 05:39:57 - TEN KTÓRY POŁAMAL TRANSPARENT SŁAWKOWI BYŁ BARDZIEJ SIWY
  Nie jest możliwe, żeby człowiek osiwiał w ciągu roku tak bardzo. I ten spod pomnika z zeszłego roku był młodszy. Owszem, są podobni, ale mało.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY