Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
216 postów 513 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Geneza "Marszu Niepodległości" od 2007 roku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od samego początku powstania pomnika Romana Dmowskiego Narodowcy z Warszawy świetowali pod ROMANEM DMOWSKIM!

 

Od samego początku powstania pomnika Romana Dmowskiego Narodowcy z Warszawy świętowali pod ROMANEM DMOWSKIM!

 

Dziś też jak przed laty od 2007 roku Narodowcy świętują pod pomnikiem Romana Dmowskiego ogłoszenie Niepodległości Polski w dniu zakończenia pierwszej WOJNY ŚWIATOWEJ! Transparenty i posiłek zapewniali zawsze środowiska związane z osobami pana Zakszewskiego i Sendeckiego. Po zbezczeszczeniu w 2007roku przez Lewicowych Bandytów z "ANTIFY" pomnika R. Dmowskiego. Wpadłem na pomysł nocnego pilnowania pomnika naszego patrona przed zakusami zła co wspólnie z Eugeniuszem Sendeckim i przy jego wielkim zaangażowaniu udaje nam się kontynuować do dnia dzisiejszego. W tył roku mamy "Tridum Niepodległościowe" SOBOTA ,NIEDZIELA , PONIEDZIAŁEK. Gdzie świętujemy i za razem pilnujemy świętego dla nas miejsca. Od 3 lat zespół R.P. Oi! daje koncert muzyki patriotycznej. Dziś taki występ też się odbył, wraz z grą na akordeonie jednego z narodowców Zbigniewa Sokulskiego. Zespół R.P. Oi! oprócz muzyki przygotował strawę dla przyjezdnych Narodowców a mianowicie - PLACKI ZIEMNIACZANE! dodatkowo można zjeść kiełbaskę lub prosiaczka z restauracji Pana Witaszka. Jest ciekawie i po Polsku czym chata bogata! Naszym uczuwaniom zawsze towarzyszy Krzyż w tym roku jest wyjątkowo okazały i pięknie oświetlony. Co do "Marszu" to ONR zaczął w 2007 organizować go przy wsparciu wielu organizacji Narodowych takich jak: STRONNICTWO NARODOWE, Komitet Obywatelski PODLASIE XXI WIEKU, NOP, LOS, OWP I INNE... Nie było żadnego oporu ze strony lewactwa za to 2008 roku lewaki toczyły wściekle pianę bo pomnik Dmowskiego był poza ich działaniem i próbowano zablokować Marsz Narodowców było wiele bijatyk wszczętych przez bojówki ANTIFY sam odczułem to na własnej skórze. 2009 było spokojnie bo padał deszcz lecz w 2010 roku po zamachu w Smoleńsku MW wcisnęło się jako oficjały organizator , obrońcy krzyża z krakowskiego przedmieścia, poparcie ze strony Jarosława Kaczyńskiego oraz wielka nagonka środowisk Gazety Wyborczej POTEGOWAŁY SIŁĘ MARSZU, sprowadzenie Niemieckiej ANTIFY do bicia spowodował jeszcze większy opór i zainteresowanie imprezą i tak tak to działa...! Do dzisiaj agresja Policji i "sukces gwarantowany!" Najsmutniejsze w tym jest to że niegodni ludzie stanęli na czele organizacji tacy jak ludzie z MW czy Poseł PiS Zawisza. Ale sytuacja jest cały czas dynamiczna więc nie wiadomo jeszcze co będzie w przyszłości.

 

Boże błogosław Polsce !

Zbigniew Skotulski spiewa i gra przy pomniku Romana Dmowskiego 10.11.2013 roku Warszawa

Lechu z Rzeczpospolitej Polskiej Oi! KONCERT 10.11.2013 roku Warszawa przy pomniku R.Dmowskiego

PLACKI R.P.Oi! prawie gotowe! 10.11.2013 Warszawa przy pomniku R.Dmowskiego.

Genza MARSZU NIEPODLEGŁOSCI 2007

2008 CZĘŚĆ 1

2008 CZĘŚĆ 2

2008 CZĘŚĆ 3

Do 2010 MW NIEMIESZAŁA SIE DO TEGO teraz Giertychowcy zato przejeli inicjatywe ONR co jest przykre jak na mój gust.

 

 

KOMENTARZE

 • TRIDUM ZAKOŃCZONE
  WŁĄŚNIE zakończylo się tridum Niepodległościowe demontowany jest krzyż REPLIKA krzyża z z GIEWONTU.
  Udało się było godnie,radośnie i syto jak trzeba świętować po Polsku!
 • Dokąd domaszerował Marsz Niepodległości? Kto na nim zyskał najwięcej?
  Polecam pogłębioną analizę tego, co się dzieje wokół Marszu:


  "Naród polski na rozdrożu myśli narodowej i czynu, czyli krajobraz po Marszu Niepodległości"

  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/11/11/narod-polski-na-rozdrozu-mysli-narodowej-i-czynu-czyli-krajobraz-po-marszu-niepodleglosci/

  | "Celem demonstracji jest przebicie się do opinii
  | publicznej ze swoim przekazem politycznym i
  | ekonomicznym, ze swoimi postulatami i ideami.
  | Demonstracja, która nie zdołała zrealizować tych
  | celów w epoce, w której świadomość społeczeństwa
  | jest kształtowana przez przekaz telewizyjny,
  | musi zostać uznana za klęskę organizatorów.
  | Można się szczycić liczbą uczestników,
  | osiągnięciami organizacyjnymi, ale to nie zmieni
  | stanu rzeczy, że taka demonstracja okazała się
  | działaniem nieskutecznym."
 • Czas na podsumowanie tzw. święta niepodległości i towarzyszącego mu marszu :
  Kolejny happening za nami . Nie wiem czemu , ale te coroczne marsze nie-podległości, kojarzą mi się z coroczną imprezką w rodzaju WOŚP Jurka Owsiaka. Po pierwsze : jedna i druga, tak jak kiedyś 1 Maja, weszła do scenariusza corocznych obchodów tzw.” nowych świąt”. Po drugie : jedna i druga musi się odbyć w atmosferze jej super medialnego nagłośnienia. I po trzecie : z jednej i drugiej nic, zupełnie nic nie wynika dla Polski i Polaków.

  Kochani bracia!!!. Czeka nas wielka praca u podstaw, przede wszystkim z młodzieżą. Zróbmy wszystko, byśmy tej pracy nie spieprzyli. Przed nami długa droga. Musimy zdać sobie sprawę z tego , iż przerabiani na “nową wiarę” też byliśmy wiekami, a mimo to jest coraz więcej przykładów, iż to się nie udało. Wszystko co sztuczne w przyrodzie nie ma szans. My jako Słowianie , ludzie przyrody powinniśmy o tym szczególnie pamiętać. Rzeki zawsze wracają do swych starych koryt. My jako Słowianie na początek postarajmy się powrócić do swoich korzeni. Równolegle czyńmy wszystko, by przełamać tę odwieczną niesprawiedliwą praktykę dziejów opartą na zasadzie : dziel, skłócaj i rządź w celu zastąpienia ją zasadą : jednocz/ scalaj.

  Tyle na gorąco ode mnie.

  PS. Wielokrotnie w dziejach pomagała nam geopolityka. Poczekajmy spokojnie. Patrzmy na Stany Zjednoczone Ameryki . Obserwujmy przyjaźń USA-Izrael. Moment na który tak niecierpliwie czekamy, może nie jest tak odległy jak nam się wydaje. Bądźmy cierpliwi.
  Bogatsi o nowe doświadczenia tym jednak razem nie straćmy okazji, która nam się przydarzy.
 • @detektywmjarzynski 04:27:27
  Jak pracować z młodzieżą ? Między innymi tak – od małego :

  http://www.youtube.com/watch?v=ZKPX19-pckk
 • Warto obejrzeć
  http://youtu.be/faRagYyEGzw
 • @Rebeliantka 13:19:19 - BARDZO DOBRY FILM.
  + Dziękuję.
 • Rosjanie - przepraszam Was
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/13/rosjanie-przepraszam-was/#comments
 • ...
  Marsz Niepodległości jego początek wywodzi się od spotkań organizowanych przez nacjonalistów pod Kolumną Zygmunta, tego typu manifestacje były w Warszawie organizowane od zawsze przez ONR.

  Dlatego pierwszy duży marsz niepodległości był zorganizowany i rozpoczynał się z Placu Zamkowego, gdzie stoi Kolumna Zygmunta panie Czeczetkowicz.
 • @Paweł Tonderski 11:06:24
  Czy pan przeczytał mój tekst ? Bo chyba nie ? do tekstu sa filmy to jedna spujna całość.
 • @Paweł Tonderski 11:06:24
  "Co do "Marszu" to ONR zaczął w 2007 organizować go przy wsparciu wielu organizacji Narodowych takich jak: STRONNICTWO NARODOWE, Komitet Obywatelski PODLASIE XXI WIEKU, NOP, LOS, OWP I INNE..."
  Pan chyba tego nie doczytał

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY