Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
238 postów 539 komentarzy

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Warszawa kocha brutalne rządy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludzie w Warszawie są w większości zdegenerowni ! Kochają przemoc i nieprawość HGW.

Przypomnę co HGW sobą reprezentuje - PACYFIKACJA  KDT dostała za to nastepną kadecję że brutalnie w centrum miasta 9 stolicy POLSKI) rozganiała POLSKICH KUPCÓW PAŁAMI i GAZEM - OCHRONY I POLICJI a TERAZ zaufanie dostała za to że bezcześci się zwłoki wykopywanych ludzi z drógiej linni METRA.

Osobiscie brzydzę się elektoratem PLATFORMY OBYWATELSKIEJ. A fujjjjjj....

bezczeszczenie zwłok

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ludzie, którymi komuna zasiedliła W-wę po II WŚ- to nie są Warszawiacy.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 10:37:24
  O napewno nie Warszawiacy ja bym nawet zastanawiał sie czy to sa Polacy ? Bardziej mi to przypomina sfołocz.
  Mysle że prawo do głosowania powinny byc odebrane ludziom którzy nie sa związani od Pokoleń z danym miejscem. Napewno było by to sprawiedliwsze.
 • @Adam Czeczetkowicz 18:00:48
  Proszę pana, do tej swołoczy to ja zaliczam zarówno Pana jak i siebie - bo naród który pozwala się tak upadlać jest właśnie zdegenerowany, jest swołoczą. A my jesteśmy jego częścią.

  Poza tym, proszę nie przesadzać, że ludzie którzy tu mieszkają nie są Warszawiakami. Są. Może nie takimi, i z takimi wartościami, co żyli tu wcześniej, ale czy tak nie jest w całej Polsce? Ludzie okresu międzywojennego za oplucie Polski by ruszyli do akcji, a dzisiejsza swołocz nawet jak ich się torturuje głodem (ok 7% narodu zdycha torturowana głodem wegetując poniżej minimum egzystencji - dane GUS) nie kiwnie palcem. Władza która odpowiada za to powinna gnić w lochach lub być rozstrzelana w ramach stanu wojennego za zdradę Polski. Do tego powinni doprowadzić zwykli ludzie. Ale mamy swołocz...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY