Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
230 postów 532 komentarze

Czeczetkowicz

Adam Czeczetkowicz - Blog obrońcy krzyża na Krakowskim przedmieściu mgr Adama Stanisława Czeczetkowicza prezesa Komitetu Obywatelskiego PODLASIE XXI WIEKU i wielu jeszcze innych inicjatyw Narodowych

Moje komentarze

 • za mało Niemiecki?
  Grzegorz Braun jest za mało Niemiecki zdaniem nomenklatury Pawła Adamowicza. I ma za mało żydowską brodę zdaniem ludzi Adamowicza.
  REJESTRCJA GRZEGORZA BRAUNA - WYNIESIONO LISTY Z KOMISJI
 • ciekawe
  Urzędnicy robią pod górkę dla Brauna chyba ma za mało Niemieckie nazwisko i za mało żydowską brodę....
  GRZEGORZ BRAUN ZWOŁAŁ KONFERNCJE PRASOWĄ W GDAŃSKU!
 • Jednego Masona Mniej.
  Całej Polsce lżej!
  Quo vadis 8.2.2019r., Wojna o nasze dusze
 • @Adam Czeczetkowicz 11:06:58
  Oczywiście chodzi o słane a nie słabe SMSy włoarzy Gdańskiego PiS zastraszający swoich członków.
  Wolne Miasto DANZIG ! ! !
 • Poprawione ale niewiem czy to coś zmienia
  Pisząc z komórki program portalu Neon24 nie pozwala na pisanie tekstu w poście. Tak więc mogę skrobnąć coś w komentarzach. W sumie nic więcej pisać nie trzeba. Polacy nie zarejestrowali własnego kandydata do wyborów o fotel Prezydenta Miasta Gdańska. Jest to hańba że jako Naród nie byliśmy w stanie wystawić Sławomira Ziembińskiego do walki o fotel po ProNiemieckim włodarzu Pawle Adamowiczu. Jedyny Polski Komitet Wyborczy Wyborców NASZ POLSKI GDAŃSK był prześladowany nie tylko przez środowisko nomenklatury Pawła Adamowicza czyli PO i wszystko co najgorsze z tym związane ale i przez PiS. Otóż słabe były smsy mobingowe do członków Prawa i Sprawiedliwości a zarazem znajomych naszego kandydata Sławomira Ziębińskiego ( czerwonego korsarza ) by nie zbierali żadnych podpisów na Polskiego kandydata bo inaczej będą zwolnieni z bycia członkami partii PiS! Jak by mieli troche odwagi i oleju w głowach to by rzucili legitymacje partyjne i spluneli na nie. Ale że są podszyci tchórzem to wykonują to co im karzą jak barany pędzone na rzeź.
  Wolne Miasto DANZIG ! ! !
 • Stefan Wilmont doznał krzywdy i odpłacił za nią systemowi ANTY- POLSKIEMU
  STEFAN WILMONT - ELIGIUSZ NIEWIADOMSKI XXI WIEKU !
  Módlmy się za Stefana Wilmonta
 • Polaki Naród w ostateczności zawsze zwycięrza.
  Gdy ginie wróg narodu Polskiego następny złodziej zastanawia się czy będzie następny. Nie wiem dlaczego mój kolejny tekst wszedł do lochu czy redakcja to żydzi identyfikujący siĘ z przekrętami zdetronizowanego Prezydenta Adamowicza.
  Nie bądźmy hipokrytami , Naród Polski w osobie tego Stefana powiedział ANTY-POLAKOM stop! Nie będzie więcej okradania i zabijania Polaków będziecie musieli liczyć się z brutalnym odwetem. Nie możecie czuć się bezpieczni Naród wam nie daruje...
  ADAMOWICZ IS DEAD !
 • STEFAN !
  Stefan pokazał że możesz mieć pieniądze ale z Polakami nie wygrasz !
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!
 • @Franek Ganek 13:31:33
  NIE MARTW SIE żydzie tylko szykuj pieniąszki na Podatek...
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @Franek Ganek 12:12:54
  To nie ja tylko mój Brat ! Reklamuje mój zespół w koszulce R.P.Oi!
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @Zawisza Niebieski 20:36:11
  Nie wiem czy rozumiesz ale obwołanie Jezusa na króla Polski jest oddaniem mu szacunku i zawierzenia jest to akt religijny. Jeśli tego nie załapałeś.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @Zawisza Niebieski 19:25:13
  JEZUS JEST BOGIEM I KRÓLEM POLSKI więc ŻYDZI POWINNI PŁACIĆ DLA WSZYSTKICH KRAJÓW KATOLICKICH I CHRZEŚCIJAŃSKICH KTÓRE UWAŻAJĄ JEZUSA ZA BOGA. JA TYLKO WYPOWIADAM SIĘ W IMIENIU POLSKI BO JESTEM POLAKIEM I MAM OBOWIĄZKI POLSKIE. JAK INNE KRAJE SIĘ NA TO ZDECYDUJĄ TYM LEPIEJ DLA SPRAWIEDLIWOŚCI NA ŚWIECIE
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • żyd cytuje pachołka żydowskiego
  Nacjonalizm jest zagrożeniem dla złodziej oczywiście!
  „Narodowe” onuce made in USSR
 • @AgnieszkaS 14:35:09
  Czy admin jest żydem który nie chce płacić podatku z przerażeniem ? :)
  Bo na pewno nie jest Katolikiem Polskim ani żadnym Chsześćjaninem...

  Powiem krótko to jest Forum POLAKÓW wiec co tu robią Żydzi ?

  Albo zmieńcie nazwę na Forum ŻYDÓW Polsko języcznych to będzie uczciwsze.

  Ale co ja wymagam od żydów uczciwości chyba mnie pogieło ...
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • DO REDAKCJI
  BIADA TEMU PORTALOWI BIADA ALBOWIEM WY KOCHANA REDAKCJO BĘDZIECIE PŁACIĆ PODATEK PODWÓJNY ZA SWOJE ZAPRZAŃSTWO I STRONNICZOŚĆ ANTY- POLSKĄ ANTY - BOSKĄ ANTY - SPRAWIEDLIWĄ.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @57KerenOr 12:54:58
  Prawda boli rozumiem. Ale czas stanąć w Prawdzie anie zaklinać rzeczywistość ! Myślę że płacenie pieniędzy Żydów dla Polaków to musi bardzo boleć. I myślę że kara jest bardzo stosowna.

  A co do ciebie to nie kłam że to jest antysemityzm bo SPRAWIEDLIWOŚĆ nie ma nic do NIEWINNYCH Arabów ale wszystko do winnych Żydów.
  Zło powinno być zawsze piętnowane.
  Zwłaszcza że Jezus jest intronizowany na Króla Polski !
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • OJ NIE
  JA TU NAPRAWDę NIE WIDZĘ ŻADNEGO PROBLEMU. Co nas obchodzi co żydzi o nas będą mówić jak zabili to będą płacić symbolicznie. Nie rusza mnie żadna kłamliwa retoryka o anty-semityźmie. TO NIE JEST PRZECIWKO NIM ALE DLA ICH DOBRA - NIE MOŻNA TOLEROWAĆ BUTY I BRAKU SKRUCHY DLA MORDERCÓW BOGA.
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • @Jasiek 11:46:55
  Nie zgodzę się z Panem co do tego że nie ważne na kogo nakłada się podatek jest to bardzo ważne. Podatek był by symbolicznym oddaniem sprawiedliwości jako państwo Polskie jesteśmy w stanie to zrobić.
  ŻYDZI MUSZĄ PŁACIĆ ZA ZAMORDOWANIE NASZEGO BOGA.
  WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2019!
  Opodatkujmy ŻYDÓW za Mord na Bogu.
 • Oczywiśćie że niepozwolą
  Oczywiście żę nie pozwolili komitet ZWIĄZEK SŁOWIAŃSKI z którego miał startować Mateusz komisja wyborcza nie zakwalifikowała z przyczyn niby braku podpisów. Podobna sytułacja jest w Białymstoku gdzie dziś dowiedziałem sie tej samej odpowiedzi o moim komitecie innowacyjna Polska jedynego komitetu z poza folks listy. W BIAŁYMSTOKU wszystkie komitety sa powiązane z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ łącznie z KANDYDATEM NA PREZYDENTA Z PiS BYŁYM POSŁEM PO!
  Czy pozwolą Piskorskiemu wziąć udział w wyborach?
 • Historię nalerzy znać
  Obecna władza robi dobrą minę do złej gry. Z jednej strony kultywuje Patriotyzm i bohaterstwo ale tylko te anty ruskie jak widać. Z drugiej strony polecam zapoznanie się z podręcznikami w szkołach ło nawet w PODSTAWOWYCH JAK I ŚREDNICH to co tam przeczytacie wprawi was o ból głowy. Takich kłamstw w Historii to nie było nawet w PRL-u . PRL RACZEJ NIC NIE PISAŁ I ZATAJAŁ teraz piszą głupoty i bzdury totalna nie prawdę!
  187. rocznica Obrony Reduty Ordona

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

ULUBIENI AUTORZY